Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Two Worlds 2 - nocny maraton
Author Message
Steel Offline
*

Posts: 5
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #1
Two Worlds 2 - nocny maraton
Dnia dzisiejszego tj. 29.10.2013 o godzinie 20 zapraszamy na nocny maraton z gry 'Two Worlds 2'
Stream będzie prowadzony na dwa głosy i cztery ręce więc będzie ciekawie!
Gramy na ślepo, więc jeżeli masz wiedze o Two Worlds II i chcesz się nią podzielić ewentualnie pośmiać się
z dwóch nie ogarniających matołów - zapraszamy ;-)



http://www.twitch.tv/steel369
start stream'a: 20:00 29.10.2013
prowadzący: Steel & Kaman
29-10-2013 18:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Two Worlds 2 - nocny maraton
Trochę oglądałem. Komentarz nie powalał niestety.
30-10-2013 11:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Steel Offline
*

Posts: 5
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Two Worlds 2 - nocny maraton
Nic dziwnego mordko, w końcu żaden z nas ani nie wykonuje żadnej pracy związanej z głosem ani w żaden sposób w tym kierunku podobnym nic nie robi. Dwóch noł nejmów co nauczyli się stream'a odpalić w spartańskich warunkach technicznych nie może pokazać zbyt dużo natomiast ponieważ planuje więcej takich nocek to bardzo Cie proszę o rozwinięcie troszkę komentarza tak byśmy mogli wiedzieć co dokładniej poprawić ;-)

@edit

Na kanale tłiczowym masz zapisane dwa nagrania z naszego maratonu, więc jeżeli oczywiście będzie Ci się chciało możesz śmiało posiłkować się materiałami.
(This post was last modified: 30-10-2013 16:51 by Steel.)
30-10-2013 16:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Two Worlds 2 - nocny maraton
Macie źle podpisane filmy, więc trochę ciężko mi ocenić, który jest "daniem głównym". Tak więc generalne spostrzeżenia z kilku wyrywkowych momentów kilku filmów:
  • "Wbiegł jakiś debil, kurwa, hyhyhy", "No kurwa ta pojebana misja kurwa" i tym podobne. Zluzujcie z tymi przekleństwami, bo niejeden dres z mojego osiedla by się zawstydził. Naprawdę niczemu nie służą. Koszmarnie was słychać, następnym razem przetestujcie
  • Mówisz pod nosem, do siebie. To akurat naturalna rzecz, bo mówiąc do nikogo naturalnie ściszamy ton. Trza to po prostu zwalczyć.
  • To jest wersja Xboksowa? Widzę ikonki z pada, ale nie wiem czy wersja pc po prostu ich zamienia przy używaniu go. Jeśli to konsola - nagrywajcie w panoramie.
  • W dwugodzinnym filmie koszmarnie was słychać, gra zagłusza. Kwestia popatrzenia na wskaźniki w OBS/Xsplicie i do naprawienia w locie.
  • Błędów merytorycznych nie dopatrzyłem się specjalnie, jako że gry nie znam. Z własnego czepialstwa zwróciłbym uwagę, że to "japońskie miasto" to raczej mieszanka architektury chińskiej (budynki) i japońskiej (Torii), ale to nic istotnego.
(This post was last modified: 31-10-2013 02:50 by appareil.)
31-10-2013 02:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Steel Offline
*

Posts: 5
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Two Worlds 2 - nocny maraton
Przekleństwa postaramy się ograniczyć, kwestie nie słyszenia nas zrzucę na kiepski mikrofon usadowiony w takim miejscu by jak najlepiej zbierał nasze głosy ale z gówna złota nie zrobisz. Na następny maraton kupimy jakiegoś wolno stojącego potworka więc to pewnie naprawi problem ;-)

Mówienie pod nosem - poprawi się

Wersja PC, graliśmy na padzie od X'a

Zagłuszanie mikrofonu grą w 2 godzinnym filmie jest spowodowane tym, że z tego co pamiętam mikrofon spadł nam na ziemie z naszego mega amatorskiego macgiver'owskiego stojaka i nikt tego nie zauważył przez dłuższy okres czasu :D

Kwestie błędów merytorycznych pozostawie bez wiekszego komentarza gdyż sam słowa "miasto japońskie" opieram tylko na tym, że u lokalnego handlarza kupiłem katane o nazwie "tachi", która idąc za cytatem wikipedii - "długi miecz, wczesna nazwa miecza japońskiego"



Dzięki za feedback na pewno przyda się na przyszłość ;)
31-10-2013 12:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5