Post Reply 
Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+
Author Message
KRUKer Offline
*

Posts: 9
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #1
Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+
Witam
Ostatnio w komentarzach pod filmikami na YouTube można spotkać coś takiego:
comment BHZdI3Y1uZRRyeEPL3N3SJadNX7uMUZB
Mam w związku z tym parę pytań
1. O co chodzi z tą nagonką na Google+?
2. Po co ludzie biorą udział w tej bezsensownej akcji wklejania tego badziewia wszędzie gdzie się tylko da, które nie zawiera ŻADNYCH argumentów przeciw Google+?
3. Nie lepiej wejść na YouTube i zjechać na dół strony, kliknąć "Prześlij opinię" i napisać normalną uargumentowaną opinię, zamiast spamować w komentarzach?

Co o tym sądzicie?
17-11-2013 14:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+
A cóż można o tym sądzić? Ta akcja łatwo pokazała, jakimi niektórzy potrafią być lemingami. Najbardziej mnie w tym wszystkim irytuje tępota tych ludzi, którzy najwyraźniej nie są świadomi, iż swoim zachowaniem utrudniają korzystanie z komentarzy bardziej niż to zrobiło G+.
(This post was last modified: 17-11-2013 15:36 by Elwood.)
17-11-2013 15:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+
Poczekajmy do Bożego Narodzenia, będą życzenia jak na naszej klasie:D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
17-11-2013 16:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Precelek20 Offline
*

Posts: 32
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+
Głupota ludzka nie zna granic, wiadomo że google chce jakoś poprawić wygląd i działanie youtube i nie zawsze im to wychodzi ale robienie takiej akcji i tak nic nie da, tak samo jak to było z poprzednimi wyglądami profilu czy ogólnie youtuba, był plącz, było ze youtube zły i nie dobry a i tak wszystko zastało i teraz też tak będzie popłaczą popłaczą aż im się znudzi i może zrozumieją że i tak to nic nie da. Za jakiś czas znowu coś dodadzą i znowu będzie płacz i tak w kółko aż do końca świata :)
17-11-2013 16:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+
Quote:1. O co chodzi z tą nagonką na Google+?
Bo Google+ jest absolutnie chujowym, nielogicznym i pozbawionym przejrzystości social networkiem. Nie tylko forsowanym przez Google na wszystkich ich serwisach, ale i forsowanym w bardzo nieetyczny sposób - nachalnie pytając o udostępnienie danych osobowych.

Quote:2. Po co ludzie biorą udział w tej bezsensownej akcji wklejania tego badziewia wszędzie gdzie się tylko da, które nie zawiera ŻADNYCH argumentów przeciw Google+?
Bo są idiotami. Nie tylko nie przyczyniają się w żaden sposób do zakładanego "niszczenia" Google+, ale wręcz mu pomagają, bo rejestrują się na nim, by móc komentować, a następnie aktywnie używają go. Kto wie, może po to Google nie wprowadziło na razie limitu znaków w komentarzach?
Quote:3. Nie lepiej wejść na YouTube i zjechać na dół strony, kliknąć "Prześlij opinię" i napisać normalną uargumentowaną opinię, zamiast spamować w komentarzach?
Lepiej, ale i tak w sumie Gugiel ma te opinie w dupie.

@Precelek; Co nie znaczy, że krytyka jest bezsensowna. Google pozwala sobie na ignorowanie jej, bo nie ma dla wielu ich serwisów porządnej alternatywy. Dlatego też ludzie przyzwyczajają się do złych zmian.

Quote:lemingami
Leming to najbardziej chujowy synonim konformisty, czy możemy przestać go używać? Nie jest wielką tajemnicą, że skaczące z klifów lemingi to mistyfikacja.
(This post was last modified: 17-11-2013 17:52 by appareil.)
17-11-2013 17:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+
Ja czekam aż wpadnie ktoś na pomysł zrobienia animacji z Bobem.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
17-11-2013 18:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+
http://www.youtube.com/watch?v=aDTspUNj-4w - Link do filmu TotalBiscuita w którym całkiem rzeczowo wyjaśnia które zmiany i dlaczego nie podobają się one YouTuberom.

Mimo wszystko ta cała akcja z Bobem to dziecinada.

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 17-11-2013 18:18 by punio7.)
17-11-2013 18:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+
Ot, głupi spam, podobny do wielkich akcji na jewbooku.

Precelek20 Wrote:Za jakiś czas znowu coś dodadzą i znowu będzie płacz i tak w kółko aż do końca świata :)

Dużo z tych 'płaczów' jest konstruktywną krytyką, z której Google mogłoby wyciągnąć wnioski. Fakt, że ludzie się 'przyzwyczajają' nie świadczy o dobrym poziomie zmian, tylko o tym, że monopol działa. Zmiany zaś są dość dziwaczne, jakieś formatowanie, brak limitu znaków, ciekawym poznania procesu myślowego, jaki się z tym krył.
Myślę, że za bardzo postrzegasz krytykę zmian jako narzekanie na nowości nie widząc tym samym sposobu, jakości oraz następstw, jakie ze sobą niosą

bonus:
Eric Schmidt Wrote:He also said the internet would be better if we knew you were a real person rather than a dog or a fake person. Some people are just evil and we should be able to ID them and rank them downward.
Tak odnośnie podawania swojego imienia oraz nazwiska.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
18-11-2013 10:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Precelek20 Offline
*

Posts: 32
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+
@Lavos

Tak wiem że niektóre argumenty które piszą ci "płaczkowie" dotyczące działania i znam googla są konstruktywną krytyką ale pisząc tamten post miałem bardziej namyśli ludzi od tego Boba już lepiej jak by ludzie zrobili coś ala TotalBiscuit bo filmik był zacny a nie jakieś Bobki :)
18-11-2013 19:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek54 Offline
*

Posts: 24
Joined: Sep 2013 {socialsites}


Post: #10
RE: Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+
Co wy. Lepiej siedźcie cicho bo Bob wam czołgiem wpierdoli i będzie dopiero.

Youtube z 1 letnim stażem
Jestem chłopakiem

~ Nie potrafię odróżnić informacji od chwalenia się. Czy jestem idiotą?

Pewnie tak, ale jeszcze jedna osoba na tym forum też jest. Badum tssss...
18-11-2013 21:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Tonący brzytwy się chwyta, czyli... Nintendo vs letsplaye. Lemur 12 3.721 18-05-2013 22:15
Last Post: Lavos
  Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się wolf 32 12.035 01-04-2013 18:34
Last Post: punio7
  Kreowanie wizerunku na youtube, czyli miniaturki, intra itd. skkf 16 5.601 15-12-2012 12:15
Last Post: appareil
  Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się ogm 25 6.582 06-11-2012 20:14
Last Post: degieb
  "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. Infelicity 100 26.839 11-06-2012 21:29
Last Post: Roofix
  Automatyczne blokowanie treści, czyli... Saga Kochane YT. Likki 3 1.633 26-12-2010 00:36
Last Post: Manderoold

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5