Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagrajmy na żywo!
Author Message
viionc Offline
*

Posts: 11
Joined: Nov 2013 {socialsites}


Post: #1
Zagrajmy na żywo!
Halo witam wszystkich, chciałbym Wam przedstawić mój stream. Uwielbiam grać w gry i od zawsze chciałem się tym dzielić z innym, najpierw jak była fala letsplejerów na youtubie, a teraz casterów na twitchu. Postanowiłem, więc że spróbuję swoich sił w streamowaniu. Póki co raczkuję i staram się nauczyć płynnie mówić, zawsze staram się odpowiadać na pytania zadane na czacie. Streamuję w dosyć wysokiej jakości, internet mam dobry, więc stream nie powinien się zawieszać/ciąć/lagować. Prosiłbym o wyrozumiałość, ale jednocześnie przyjmę każdą krytykę, byle była konstruktywna i wszystkie porady. Zdaję sobie sprawę z mojej wady wymowy (kuhdę), to jest też jeden z powodów, dla których zdecydowałem się zacząć prowadzenie własnego kanału z nadzieją, że uda mi się ową wadę wyeliminować lub zniwelować do minimum.

Aktualnie na strumieniu będzie AC4: Black Flag, osu! i może jeszcze jakieś inne gry pokroju ligi legend czy innego mmo.


Link do kanału na twitch.tv:
http://www.twitch.tv/viionc

Facebook, na którym informuję kiedy stream + jakieś różne informacje:
https://www.facebook.com/viionc.tv


Zapraszam wszystkich serdecznie! :3
22-11-2013 20:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Zagrajmy na żywo!
Uwielbiam jak ludzie rzucają się na nowe gry a potem nie mają najmniejszego pojęcia co robić.

[Image: 88440151.gif]
22-11-2013 21:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
viionc Offline
*

Posts: 11
Joined: Nov 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Zagrajmy na żywo!
(22-11-2013 21:15 )punio7 Wrote:  Uwielbiam jak ludzie rzucają się na nowe gry a potem nie mają najmniejszego pojęcia co robić.

Nie rozumiem. Sugerujesz, że powinienem włączyć coś co przeszedłem 10x i jednocześnie odebrać sobie przyjemność z grania, bo przecież chyba o to chodzi? Jaki jest sens oglądania kogoś kto zna grę na pamięć i wszystko przechodzi bez najmniejszego problemu? :p

Anyway, na dzisiaj strumyk zakończony, pod koniec włączyłem jeszcze Osu! :)

Jutro postaram się również włączyć strumień, więc zapraszam wszystkich, którzy dzisiaj byli. No i proszę o jakieś rady i co powinienem poprawić, żeby polepszyć jakość stream'u!

Pozdrawiam.
(This post was last modified: 22-11-2013 22:55 by viionc.)
22-11-2013 22:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Zagrajmy na żywo!
Quote:Sugerujesz, że powinienem włączyć coś w co przeszedłem 10x i jednocześnie odebrać sobie przyjemność z grania,
Przeszedłem Super Mario Bros. ponad 100 razy - wciąż chętnie do niej wracam.

Quote:Jaki jest sens oglądania kogoś kto zna grę na pamięć i wszystko przechodzi bez najmniejszego problemu? :p
Sprawdź kanał SpeedDemosArchives na YT to się dowiesz
22-11-2013 22:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
viionc Offline
*

Posts: 11
Joined: Nov 2013 {socialsites}


Post: #5
RE: Zagrajmy na żywo!
(22-11-2013 22:58 )kruskader Wrote:  
Quote:Sugerujesz, że powinienem włączyć coś w co przeszedłem 10x i jednocześnie odebrać sobie przyjemność z grania,
Przeszedłem Super Mario Bros. ponad 100 razy - wciąż chętnie do niej wracam.

Quote:Jaki jest sens oglądania kogoś kto zna grę na pamięć i wszystko przechodzi bez najmniejszego problemu? :p
Sprawdź kanał SpeedDemosArchives na YT to się dowiesz

Ale przecież speedrun'y to jest całkiem co innego. Ja chcę robić tzw. gameplay'e. Lubię grać w gry, czerpię z tego przyjemność i chciałem jednocześnie podzielić się tym z innymi. Zdaję sobie sprawę, że póki co nie prezentuje to jakiegoś wspaniałego poziomu, ale się staram, aby było jak najlepiej, no i nie ukrywajmy, takie streamowanie wymaga praktyki.
Ale dalej nie wiem co było złego w wyborze nowego AC. Gra jest popularna, dużo ludzi nie może sobie pozwolić na kupno lub po prostu nie pójdzie na ich sprzęcie, więc uznałem, że skoro mam możliwość to chciałbym im ją pokazać :)
(This post was last modified: 22-11-2013 23:12 by viionc.)
22-11-2013 23:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Zagrajmy na żywo!
Problem w tym, że to nowa gra, więc najpewniej grasz na ślepo i może się wysoce prawdopodobne, że będziesz błądził po omacku lub nie miał zupełnie nic do powiedzenia.
Jeśli grasz w produkcję, która znasz i przeszedłeś unikasz tego, i idzie płynniej.
Quote:Sugerujesz, że powinienem włączyć coś w co przeszedłem 10x i jednocześnie odebrać sobie przyjemność z grania,
Sugerujesz, że wszystkie gry w które grałeś były grami "na raz" pozbawionymi jakiegokolwiek "replay value"? I nie ma żadnej do której chętnie wracasz(nie licząc gier a la LoL czy Osu, gdzie grasz pojedyńcze partyjki, różne za każdym razem)?
(This post was last modified: 22-11-2013 23:21 by kruskader.)
22-11-2013 23:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Zagrajmy na żywo!
(22-11-2013 22:53 )viionc Wrote:  Nie rozumiem. Sugerujesz, że powinienem włączyć coś co przeszedłem 10x i jednocześnie odebrać sobie przyjemność z grania, bo przecież chyba o to chodzi? Jaki jest sens oglądania kogoś kto zna grę na pamięć i wszystko przechodzi bez najmniejszego problemu? :p

Jeżeli dla Ciebie ciekawe jest oglądanie jak prowadzący popełnia głupie błędy z powodu braku znajomości/wytrenowania gry to mamy rozbieżne definicje ciekawych rzeczy.

I tak dla mnie jest dobre jeżeli prowadzący posiada rozległą wiedzę o danej grze, jeżeli nie to czemu miałbym marnować czas na oglądanie takiego człowieka skoro równie dobrze mógłbym zagrać w daną grę samemu?

[Image: 88440151.gif]
23-11-2013 00:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
viionc Offline
*

Posts: 11
Joined: Nov 2013 {socialsites}


Post: #8
RE: Zagrajmy na żywo!
(22-11-2013 23:21 )kruskader Wrote:  Problem w tym, że to nowa gra, więc najpewniej grasz na ślepo i może się wysoce prawdopodobne, że będziesz błądził po omacku lub nie miał zupełnie nic do powiedzenia.
Jeśli grasz w produkcję, która znasz i przeszedłeś unikasz tego, i idzie płynniej.
Quote:Sugerujesz, że powinienem włączyć coś w co przeszedłem 10x i jednocześnie odebrać sobie przyjemność z grania,
Sugerujesz, że wszystkie gry w które grałeś były grami "na raz" pozbawionymi jakiegokolwiek "replay value"? I nie ma żadnej do której chętnie wracasz(nie licząc gier a la LoL czy Osu, gdzie grasz pojedyńcze partyjki, różne za każdym razem)?
(23-11-2013 00:06 )punio7 Wrote:  
(22-11-2013 22:53 )viionc Wrote:  Nie rozumiem. Sugerujesz, że powinienem włączyć coś co przeszedłem 10x i jednocześnie odebrać sobie przyjemność z grania, bo przecież chyba o to chodzi? Jaki jest sens oglądania kogoś kto zna grę na pamięć i wszystko przechodzi bez najmniejszego problemu? :p

Jeżeli dla Ciebie ciekawe jest oglądanie jak prowadzący popełnia głupie błędy z powodu braku znajomości/wytrenowania gry to mamy rozbieżne definicje ciekawych rzeczy.

I tak dla mnie jest dobre jeżeli prowadzący posiada rozległą wiedzę o danej grze, jeżeli nie to czemu miałbym marnować czas na oglądanie takiego człowieka skoro równie dobrze mógłbym zagrać w daną grę samemu?

Rozumiem o co Wam chodzi. Nie wydaje mi się, żebym jakoś nie radził sobie z nowym AC (poza paroma momentami to rozgrywka toczyła się w miarę płynnie), ale faktycznie, gdybym zaczął od gier, które znam i o których mogę się wypowiedzieć, byłoby łatwiej nawiązać dyskusję z widzami. Jutro/dzisiaj spróbuję znaleźć coś ciekawego i w co już miałem okazję pograć, wiem na czym polega gra oraz czego mam się spodziewać w danych momentach.

No i chciałbym żebyście nie myśleli, że jestem jakimś aroganckim człowiekiem, który pozjadał wszystkie rozumy i wie wszystko na temat nagrywania materiałów z gier. Po prostu wydawało mi się, że to może być dobrym początkiem ze względu na popularność serii.

Dziękuję za krytykę i spróbuję mój repertuar wypełnić tytułami, w których nie powinienem mieć momentów zawahania.

Pozdrawiam :3
(This post was last modified: 23-11-2013 00:29 by viionc.)
23-11-2013 00:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
viionc Offline
*

Posts: 11
Joined: Nov 2013 {socialsites}


Post: #9
RE: Zagrajmy na żywo!
Dzisiaj powrócimy do starych czasów PSX'a, pogramy w Crash Bandicoot 2! :3 Zapraszam!
http://www.twitch.tv/viionc
25-11-2013 16:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
viionc Offline
*

Posts: 11
Joined: Nov 2013 {socialsites}


Post: #10
RE: Zagrajmy na żywo!
Osu!, możecie rzucać tzw. request'ami piosenek :P
http://www.twitch.tv/viionc
28-11-2013 19:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5