Post Reply 
Przemol360
Author Message
Przemol360 Offline
*

Posts: 13
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #1
Przemol360
Witam was wszystkich :). Chciałem wam przedstawić swój kanał. Na początku coś o mnie. Jestem początkującym zagrajmerem i rozpocząłem swoją przygodę z tym zawodem niedawno :).

Ukończyłem:
- Batman Arkham Asylum

Nagrywam:
- Medal Of Honor

W Przyszłości:
- Stalker: Cień Czarnobyla
- Crysis (1, 2)
- Homefront

Link do mojego kanału yt: http://www.youtube.com/user/przemolx1242?feature=mhee. :)

Mam nadzieję, że komuś spodoba się moje zagrajmy. Wpiszcie w komentarzach wasze opinie dotyczące mojego zagrajmy.

Pozdrawiam :)
(This post was last modified: 21-06-2011 15:30 by Przemol360.)
21-06-2011 13:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
BaToNxPL Offline
*

Posts: 21
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Przemol360
może takie jest tylko moje wrażenie, ale masz bardzo cicho nagrywanie dźwięku z gry i jest on nieco zniekształcony. Radziłbym sobie odpuścić Crysisa i Stalkera bo tego jest tak naprawdę pełno.
22-06-2011 09:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemol360 Offline
*

Posts: 13
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Przemol360
Wiem, że mam bardzo cicho i nie wiem czy to przez zintegrowaną karte dźwiękową czy przez coś innego :(. Jeszcze głośniki włączam aby było słychać cokolwiek z danej gry. Może coś doradzicie? ;p
(This post was last modified: 22-06-2011 10:28 by Przemol360.)
22-06-2011 10:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Przemol360

[Image: 88440151.gif]
22-06-2011 11:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemol360 Offline
*

Posts: 13
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Przemol360
Okej już sobie poradziłem z głosem w grze. Dzięki wielkie za pomoc ;)
22-06-2011 11:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemol360 Offline
*

Posts: 13
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Przemol360
Zakończyłem moje zagrajmy z medal of honor. Moglibyście może jakoś ocenić to zagrajmy? Trochę eksperymentowałem w niektórych partach z głosem oraz jakością video. I mam takie pytanie,jest coś jeszcze źle np: w komentowaniu, w jakości??

Mój kanał : http://www.youtube.com/user/przemolx1242?feature=mhee :)
28-06-2011 19:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Czokobo Offline
*

Posts: 17
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Przemol360
Nie jestem żadnym autorytetem i przyznam się, że z ciekawości przejrzałem tylko wybiórczo co niektóre odcinki Medala i:
- głos masz całkiem przyjemny dla ucha
- komentarz mi w sumie odpowiada, czasem tylko za rzadko mówisz (np part 15)
- z dźwiękiem nie jest już aż tak fajnie, np w parcie 22, gdybyś nieco ściszył dźwięk byłoby jak na mój gust idealnie, a tak wyszło ciut za głośno.
- obraz pozwalał na oglądanie bez większych niedogodności, co prawda nie wymagam HD, ale jakość była zbyt skokowa, np w parcie 20 obraz na 480p (z kolei tutaj z dźwiękiem było gorzej, aż bolały mnie uszy miejscami) nawet mi się podobał o tyle w np parcie 22 znowu stał się koszmarkiem, który kiedy zdarzyło Ci się zebrać kulkę był tak brzydki, że aż miałem ochotę wyłączyć video.

Ciężko mi to ocenić właśnie ze względu na skoki jakościowe, jako osoba odpowiadasz mi w roli zagrajmera (ale oczywiście jest miejsce na poprawę ;P), ale jeśli idzie o technikalia - no-go.

[Image: qkjk.gif?1312334500]

[Image: 19.jpg]
01-07-2011 14:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemol360 Offline
*

Posts: 13
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Przemol360
Dzięki wielkie za opinię Czokobo.

- Jeśli chodzi o dźwięk tutaj mam problem bo nagrywam frapsem i w żaden sposób nie daje rady przyciszyć głos nagrywany z gry i dlatego jest on taki głośny. No chyba, że jest jakiś sposób o jakim nie wiem ;p.

- Z jakością filmu też mam problem czasami, gdyż montuje filmy programem Camtasia Studio i czasami odmawia mi on współpracy przy renderowaniu, ponieważ wybieram opcję produce and share, która wrzuca mi od razu film na moje konto YouTube i tu jest czasami problem, ponieważ camtasia wywala mi jakiś nieznany błąd przy wrzucaniu i muszę wtedy ręcznie konwertować i dopiero wrzucać na kanał YouTube film, i nie wiem czy używać jakiegoś innego programu czy zostać przy tym...

Mój kanał : http://www.youtube.com/user/przemolx1242?feature=mhee :)
01-07-2011 14:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Czokobo Offline
*

Posts: 17
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Przemol360
Heh, ja też nagrywam FRAPSem i sporo się z nim namęczyłem zanim znalazłem ustawienia odpowiednie do tego co chcę nagrywać, ale głośność gry zmieniam w niej samej (muszę ustawiać wskaźniki naprawdę nisko), proponuję właśnie przetestować coś takiego i zanim siądziesz, żeby kręcić pełny 15-20 minutowy odcinek zrobić kilka "kawałków" z różnymi ustawieniami i zobaczyć samemu jak Cię słychać itd.

Co do programu to ja osobiście używam Vegas Pro 8.0 i nie mam absolutnie żadnych problemów, a jakość video jest bardzo wysoka (pokazałbym Ci nawet na swoich filmikach jak przy różnych ustawieniach to idzie, ale mam obecnie tylko 1 filmik, bo ktoś mi się włamał na konto i usunął całą serię Zagrajmy w), jedyne co to to, że nie działa na Viście. I z obrazem proponuję podobnie - mały kawałek nagrać, zrenderować, ocenić jakość i dopiero wtedy nagrywać. Ja również popełniałem ten błąd, że nagrywałem ileś tam godzin materiału i dopiero po zrenderowaniu wszystkiego sprawdzałem, a potem szkoda już było to przerabiać od nowa i w sumie ... syfiasto to wyglądało.

Mam nadzieję, że Ci to cokolwiek pomoże w usprawnieniu własnych LP.

[Image: qkjk.gif?1312334500]

[Image: 19.jpg]
01-07-2011 16:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemol360 Offline
*

Posts: 13
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Przemol360
Witam dawno mnie nie było na forum ;p. Nagrywam teraz nowe serie

Dead Island Już 17 part :P





Mass Effect 2





The Ballad Of Gay Tony





Moglibyście mi powiedzieć czy wszystko jest ok. Jeśli nie to napiszcie ten błąd tutaj a ja postaram się to naprawić :)

Mój kanał : http://www.youtube.com/user/przemolx1242?feature=mhee :)
21-10-2011 20:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread:
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5