Post Reply 
Problem z odpowiedzią na komentarze YT [Firefox]
Author Message
Tectologic Offline
*

Posts: 87
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #1
Problem z odpowiedzią na komentarze YT [Firefox]
Siemka, od dosyć długiego czasu borykam się z nieciekawym problemem.
Nie mogę odpowiadać na komentarze. Napisać nowy, owszem, ale kiedy klikam w magiczny guziczek "Odpowiedz" mam tylko takie okienko:



Nie chce się ono rozwinąć do końca. Zdarzały się momenty, że mogłem odpowiadać, ale to jeden na kilkaset i to dawno, dawno temu. Mam tak tylko na firefoxie. Na innych przeglądarkach działa normalnie, ale nie mam zamiaru przesiadać się na chrome'a (tym bardziej, że jest od google i wiadome na co ta przeglądarka sobie pozwala). Czyszczenie ciasteczek nie pomaga. Usuwanie śmieci ccleanerem również.
Firefoxa mam w wersji 25.0.1. Mam tu wszystkie swoje bzdety, zakładki itd. i nie chcę tego stracić. Testowałem już kilka przeglądarek na tym samym silniku, na którym jest mozilla (wszystkie dane można byłoby przekopiować), ale żadna nie działa tak dobrze (przykładowo CometBird). Są ścinki, crashe, niestabilność. Google w sprawie tego problemu milczy i wszystko przenosi Mnie do tematów "nie mogeł pisadź komentażów - połoncz gogle plós" zakładane przez niekoniecznie w pełni rozwinięte osoby.
Mój problem jest inny niż ten w przypadku niepołączonego konta. Tak czy siak, konto mam połączone, więc akurat powyższego problemu nie powinno być.
Jeśli ktokolwiek miał taki problem i się z nim rozprawił, bardzo proszę o pomoc, bo zaczyna Mnie to już drażnić. Kilkanaście dni bym wytrzymał, ale to już idzie w miesiącach.

Skype dla widzów: Tectologic
17-12-2013 22:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Problem z odpowiedzią na komentarze YT [Firefox]
Najnowsza wersja w tym momencie to 26.0, sprawdź po aktualizacji czy nadal masz ten problem. Czyściłeś też pamięć podręczną? Czyszczenie ciasteczek raczej niewiele by dało. bo to nie kwestia wybranych preferencji, prędzej źle działającego java-scriptu. Jeśli to nie pomoże to napisz jakich wtyczek używasz, może któraś z nich dziwacznie koliduje. Nie wydaje mi się to prawdopodobne, ale kto wie.

Tak czy siak zawsze pozostaje staroszkolny reinstall.

Screw you guys, I'm goin' home!
18-12-2013 01:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tectologic Offline
*

Posts: 87
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Problem z odpowiedzią na komentarze YT [Firefox]
W trakcie zakładania tego tematu wszedłem w pomoc przeglądarki i pobrało mi ten update. Nie dopisałem tego w poście, ale to nie naprawiło problemu. Po przeczyszczeniu pamięci podręcznej również brak zmian.

Wtyczek mam sporo.

[spoiler]

[/spoiler]

Próbowałem usunąć te, które wydawały mi się zbędne, ale jest mały problem. Niektóre zostały zainstalowane niezależnie (przy okazji instalacji innej wtyczki) bez mojego pozwolenia i nie mają własnych deinstalatorów. Próbowałem je usunąć ręcznie wg. tego poradnika, ale w magiczny sposób nie ma u Mnie czegoś takiego jak plugin.expose_full_path.
Być może to dotyczy starszych wersji i poradnik nie jest aktualny.
[spoiler]

W pasku adresu wpisz about:config i naciśnij klawisz Enter.
Zostanie wyświetlona strona z ostrzeżeniem Grozi utratą gwarancji!. By wyświetlić tę stronę, naciśnij przycisk Zachowam ostrożność, obiecuję!.
Znajdź ustawienie plugin.expose_full_path.
Na liście, dwukrotnie kliknij ustawienie plugin.expose_full_path, by zmienić jego wartość na true.
W pasku adresu wprowadź about:plugins, by wyświetlić stronę z wykazem zainstalowanych wtyczek.
Dla każdej wtyczki, w pozycji Plik: podana jest nazwa pliku. Uruchom eksplorator Windows i przejdź do folderu wtyczki, która chcesz usunąć.
Zmień nazwę pliku na inną np. npswf32 zmień na Xnpswf32
Na stronie about:config dwukrotnie kliknij ustawienie plugin.expose_full_path, by zmienić jego wartość na domyślną false - pełna ścieżka dostępu do wtyczki nie będzie widoczna dla witryn internetowych.

Wtyczka zostanie usunięta. [/spoiler]

Skype dla widzów: Tectologic
18-12-2013 16:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Problem z odpowiedzią na komentarze YT [Firefox]
Ech, za dużo wtyczek by chciało mi się spróbować reprodukować błąd, sorry. Eksportuj zakładki i przeinstaluj FF, to chyba najprostsze rozwiązanie w tym momencie.

Screw you guys, I'm goin' home!
18-12-2013 17:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tectologic Offline
*

Posts: 87
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Problem z odpowiedzią na komentarze YT [Firefox]
No niestety to chyba będzie konieczne. Za chwilę się za to zabiorę i dam edita.


@Problem rozwiązany. Po deinstalacji usunąłem wszystkie pozostałości po mozilli w appdata. Po wgraniu z powrotem wszystkich zakładek nadal mogę odpowiadać na komentarze, więc albo miałem jakiegoś syfa zagnieżdżonego w tym folderze albo przyczyną był któryś z dodatków. Za chwilę będę instalował stare dodatki i po każdym kolejnym dodatku sprawdzę czy problem nie występuje. Jeżeli winny będzie dodatek wypiszę go tutaj lub poproszę o dopisanie, jeśli temat będzie już zamknięty. Może komuś się przyda. Na chwilę obecną wszystko działa. Temat do zamknięcia. Dzięki za pomoc.

Skype dla widzów: Tectologic
(This post was last modified: 18-12-2013 21:20 by Tectologic.)
18-12-2013 20:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Sony Vegas 12 - Problem z renderem Tylak21 0 669 05-04-2014 15:24
Last Post: Tylak21
  Problem ze stramowaniem na GC za pomocą OBS kubekzlota 6 1.712 11-09-2013 02:42
Last Post: fszeker
  Problem z mikrofonem - Blue Yeti LisekHD 2 1.106 10-09-2013 22:22
Last Post: LisekHD
  Twich - xsplit problem nex 3 1.154 28-08-2013 19:44
Last Post: punio7
  Problem z obrazem krol225 3 1.208 01-08-2013 20:41
Last Post: fszeker
  Problem z praw do ich komercyjnego wykorzystania. RafsonGames 0 849 02-06-2013 15:56
Last Post: RafsonGames
  Dxtory problem FPS KrisuAsasyn 6 1.922 05-05-2013 11:21
Last Post: CZOLG
  Problem z grami Enerix 3 1.270 27-04-2013 16:02
Last Post: Enerix
  Problem Grafika/Zasilacz albo nie wiem. McTheLipen 1 792 25-03-2013 22:21
Last Post: punio7
  Partnerstwo i wynikający problem - help! flazax 1 862 15-03-2013 15:06
Last Post: Kadżitas

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5