Post Reply 
Machinima - Jestem partnerem, Co dalej?
Author Message
theBeoWulfIV Offline
*

Posts: 12
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #1
Machinima - Jestem partnerem, Co dalej?
Witam, od 30 paź 2013 jestem partnerem Machinima. Minęły 2 miesiące, przekroczyłem u nich próg płatności 100$ i czekam teraz na pieniądze. Wg umowy mogę czekać nawet do 45 dni po przekroczeniu tego progu. Mam ogromne wątpliwości, ponieważ to będzie moja pierwsza wypłata i nie wiem czy wszystko wypełniłem pomyślnie. Co najgorsze, ważne linki od Machinima takie jak "pytania i odpowiedzi" wysłali mi na spam, które przepadły. Wszędzie mam pozatwierdzane że jestem partnerem, umowy mam, tylko nie widzę nigdzie konta bankowego na które dałem skierowanie pieniędzy. Przy podpisywaniu podałem swoje AdSence, więc pewnie to zostało powiązane.

Jest ktoś w Machinima?
Gdzie mam się ewentualnie kierować z pytaniami do Machinima.

Proszę o jakieś odpowiedzi, bo sam w tym siedzę. Nie mam nikogo ze znajomych którzy są w tej firmie, a na YouTube nie ma nic na temat dokładniejszych wyjaśnień. Jest tylko chyba poradnik jak dołączyć do nich.
12-01-2014 13:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Machinima - Jestem partnerem, Co dalej?
to masz jakieś jajo, mam machinime i jakieś grosze, bo grosze mi wypłącają, nie muszę mieć 100 dolarów
(This post was last modified: 12-01-2014 17:01 by MrChmielOO.)
12-01-2014 17:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Do ludzi z Partnerem Bozia 4 1.148 28-11-2012 18:53
Last Post: Bozia

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5