Post Reply 
dobreprogramy.pl i McAfee - KOŃ TROJAŃSKI!?
Author Message
Tortexx3 Offline
*

Posts: 11
Joined: Feb 2014 {socialsites}


Post: #1
Exclamation dobreprogramy.pl i McAfee - KOŃ TROJAŃSKI!?
Siemaneczko, wiem, że to dziwne, że to dopiero teraz o tym piszę, ale zauważyłam że na dobreprogramy.pl są konie trojańskie! Gdy ściągałam jakieś 2 mies. temu HyperCama i już zapisałam plik, nagle pojawił mi się McAfee z napisem "Wykryto konia trojańskiego" czy coś w tym stylu. Jeszcze wcześniej pobierałam stamtąd Audacity i chyba (nie jestem pewnaczy nie z innej strony) LogMeIn Hamachi. Hamachi lekko zawirusowała mi laptopa (wszędzie BSoDy, kilka razy dziennie), a przy Audacity znów trojan. Niedawno znów próbowałam pobrać Hypercama z dobreprogramy.pl i to samo. Akcja się powtórzyła. Trojan. Ogólnie wątpię by była to wina tych programó, bo są bardzo... mhm... "cenione" i bardzo, bardo, bardzo dobre. Jestem prawie pewna że to wina stronki. Co o tym myślicie? Mieliście podobne przypadki z tą stroną?
Ogólnie sorki za błędy i literówki. Bardzo szybko piszę.
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
18-02-2014 20:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: dobreprogramy.pl i McAfee - KOŃ TROJAŃSKI!?
Daleko nie zajedziesz na McAffe.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
18-02-2014 20:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tortexx3 Offline
*

Posts: 11
Joined: Feb 2014 {socialsites}


Post: #3
RE: dobreprogramy.pl i McAfee - KOŃ TROJAŃSKI!?
Co jak co ale trojana wykrył...
18-02-2014 22:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kazaod Offline
*

Posts: 28
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: dobreprogramy.pl i McAfee - KOŃ TROJAŃSKI!?
Tak lipnego napewno, jak mi np w plikach gry lineage 2 gdzie 1 plik ma podobna struktore do niego a trojanem nie jest. Proponoje po prostu usunac ten program jakims cleanerem bo zwykle uninstal go nie wywali.
19-02-2014 16:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5