Post Reply 
[Gra Android] Mistrz Przysłów!
Author Message
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
Brick [Gra Android] Mistrz Przysłów!
[Image: malezqrjp_erppnxx.jpg]

Witajcie, na youtubie nie szło mi najlepiej :), dlatego też zamiast nagrywać gry, postanowiłem spróbować swoich sił w ich tworzeniu, z tym że na androida i tak powstała pierwsza szkarada.

Otóż, prezentuję wam prostą gierkę! Przysłowia Polskie - Mistrz Przysłów

Co tu dużo mówić, tak jak w opisie:
"Zasady są proste! Przechodź kolejno coraz bardziej skomplikowane poziomy i odgaduj coraz trudniejsze przysłowia by stać się mistrzem przysłów!"

Zresztą, biadolę, łapcie i oceńcie moją grę edukacyjna! :)
Mile widziane pozytywne oceny oraz sugestie w tym temacie!

https://play.google.com/store/apps/detai...nosc&hl=pl

[Image: VYNLyaxhxb-aBQWLpdu946VVv7vrgClcdsqX30Q3...qQ=h310-rw] [Image: 81Glo-KFsILDJFDNWQ1K5BPzaB93-OwcBO4xqUeI...d4=h310-rw] [Image: KKAnVshAMMfi52K1OwHr7Mr3vbtiu4xMF_1KAHoF...I4=h310-rw] [Image: FOU68MUBkZYEvd5DnX1LpUiAsSs9q4e0ObOkBiZ3...po=h310-rw]

[Image: googlepla_erppnne.jpg]
(This post was last modified: 02-03-2014 14:46 by Rexlu.)
01-03-2014 21:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: [Gra Android] Mistrz Przysłów!
Android. Aha. No, fajne skriny.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
02-03-2014 12:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: [Gra Android] Mistrz Przysłów!
Skriny z gry dostępne pod linkiem, mogę je tu przenieść - poprawione :)
(This post was last modified: 02-03-2014 14:47 by Rexlu.)
02-03-2014 14:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: [Gra Android] Mistrz Przysłów!
Gry na smartfony mają być głównie miłe i przyjemne. A pisanie na klawiaturze smartfona to jak robienie manicure młotkiem. Taka moja uwaga.

[Image: 88440151.gif]
02-03-2014 20:03
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: [Gra Android] Mistrz Przysłów!
No niestety :) - Jednak odpowiedzi a) b) c), były też niezbyt dobrym pomysłem. Zostało to wykonane w najlepszy sposób jak się dało.

Dzięki za radę, do tego postrzeżenia też już dawno doszedłem, i następna gra będzie pisana raczej inaczej. Jednak jak widać po komentarzach i rankingu, ludzie grają i są zadowoleni :)

Chodź z drugiej strony gry logo quiz, też są popularne a wpisujemy tam rzeczy :)

Zostanie dodany również ranking ogólny, jednak nie potrafię sobie do końca poradzić z integracją z google+.
(This post was last modified: 02-03-2014 22:36 by Rexlu.)
02-03-2014 21:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: [Gra Android] Mistrz Przysłów!
Może zrób poziomy trudności? Łatwy - abcd; trudny - wpisz ręcznie. Coś takiego widziałem w Jeopardy na DS-a i bardzo mi się podobało, bo jestem leniem i nie lubię wpisywać odpowiedzi na ekranach dotykowych.
04-03-2014 11:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: [Gra Android] Mistrz Przysłów!
Mógłbyś dorobić przycisk do wyłączenia wibracji. Poza tym wygląda spoko, myślałeś może nad zrobieniem czegoś takiego z idiomami angielskimi?
06-03-2014 23:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: [Gra Android] Mistrz Przysłów!
Tak ostatnio nad tym myślałem. Można zrobić oczywiście na 2 języki tą grę, lecz samo tłumaczenie i robienie stringów przetłumaczalnych zajmie dużo roboczo godzin, lecz całkiem prawdopodobne że od któregoś update się pojawi, bądź po prostu oddzielna aplikacja z angielskimi :)
07-03-2014 14:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: [Gra Android] Mistrz Przysłów!
Minęło wiele czasu odkąd ostatni raz się odzywałem. Wyszło wiele nowości w mojej aplikacji.
Jeżeli jeszcze nie graliście w nią, to zachęcam!
https://play.google.com/store/apps/detai...nosc&hl=pl

Tymczasem już w najbliższych godzinach w markecie google play powinna się pojawić angielska wersja!
Jeżeli czujecie się na siłach, bądź chcecie się doszkolić, bądź też czegoś nauczyć smiało!
https://play.google.com/store/apps/detai...ofproverbs

(jeżeli jeszcze nie istnieje strona, spróbuj za godzinkę bądź jutro :) )


Tak więc Elwood, za twoją i swoją radą, powstała gierka z angielskimi :)
30-03-2014 15:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: [Gra Android] Mistrz Przysłów!
Tymczasem, na youtubie pojawiły się 2 filmiki promocyjne

Przysłowia Polskie:
https://www.youtube.com/watch?v=cvub7ZP39i4

Master of Proverbs:
https://www.youtube.com/watch?v=axd6QcSk7_A
05-04-2014 19:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5