Post Reply 
Zarabianie na internetach
Author Message
LukaszzDw98 Offline
*

Posts: 5
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #1
Zarabianie na internetach
Witam! Internet rozwija się komercyjnie. Również my możemy zarabiać na nim publikując filmy na YouTube, pisząc blogi, a nawet.... klikając lubię to!
Na stronie można dodawać swoje strony, aby ludzie je lajkowali lub obserwowali a nawet - subskrybowali kanał.
Pomyślicie, że to bez sensu nabijać sobie lajki, ale nie. To są prawdziwi ludzie tak jak ja i ty (czytelniku). Co ma to związanego z zarabianiem?
Na stronie można zdobywać punkty i wasz wybór, czy wydacie je na reklamę swojej strony, czy wymienicie na pieniądze...
Wcześniej podałem reflinka, ponieważ za rejestrację z niego dostajecie na start 2 zł i punkty! Gorąco polecam stronę. Często są konkursy :)

Trololololo
(This post was last modified: 14-03-2014 11:13 by appareil.)
13-03-2014 22:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Zarabianie na internetach
Witam! Kurwienie się na internecie staje się ostatnio opłacalne. Czemu ty nie zaczniesz zarabiać na gimbusach i dzieciach skoro inni już to robią?
Czego chcą jutubowe dzieciaczki? Famy! Jak mierzą tą famę? W cyferkach! Chcesz famy? Zatrudnij bandę dzieciaczków aby nabijały ci lajki pod filmami, wzrost poczucia własnej wartości gwarantowany! Przy okazji google zacznie lepiej pozycjonować twoje filmy co zwiększy ich oglądalność! Dwie pieczenie na jednym ogniu!
Że to niemoralne? Ależ nie, skoro inni to robią to znaczy że jest to w porzo, co nie :) Bądź w porzo już dziś, bogactwo i sława są na wyciągnięcie ręki! Potrzebujesz dodatkowej zachęty? Co powiesz na 2 zł? TAK! 2 ZŁOTE KOMPLETNIE ZA DARMO BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

[Image: 88440151.gif]
14-03-2014 09:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Zarabianie na internetach
To jest po prostu smutne.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
14-03-2014 12:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LukaszzDw98 Offline
*

Posts: 5
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #4
RE: Zarabianie na internetach
Ale działa... To nie są duże pieniądze, ale nie o nie chodzi w głównej mierze, tylko o pomaganie sobie wzajemnie.

Trololololo
14-03-2014 17:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Zarabianie na internetach
Z Wikisłownika:
Pomoc - działanie mające na celu dobro innej osoby.
Na moje oko niezbyt pasuje do internetowej farmy lajków dla zdesperowanych wannabe znanych YouTuberów. Którym chodzi przede wszystkim o ich cyferki, a nie o innych.
14-03-2014 19:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Zarabianie na internetach
To pewnie jakaś piramida.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
15-03-2014 09:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Maskikon Offline
*

Posts: 26
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Zarabianie na internetach
http://i.imgur.com/RMTod79.png

Tak sie zarabia, Polskie Cebulaki.
19-03-2014 17:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
twbolekDd Offline
*

Posts: 2
Joined: Feb 2014 {socialsites}


Post: #8
RE: Zarabianie na internetach
fajowe zakładki śmieszku

[Image: comment_t1Ulh0kiuQeipBwJfnCmNl46TMAg8Ezo.gif]
27-03-2014 21:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Zarabianie w internecie. MrCzlenson 3 1.221 05-12-2011 17:17
Last Post: punio7
  To jest to całe zarabianie ? szakal666 11 3.639 02-10-2011 21:59
Last Post: appareil

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5