Poll: Który mikrofon wybrać?
Reloop sPodcaster
Samson Go Mic
[Show Results]
 
Post Reply 
Reloop sPodcaster vs Samson Go Mic
Author Message
Miwoli Offline
*

Posts: 85
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #1
Reloop sPodcaster vs Samson Go Mic
Witam
Mam zamiar przesiąść się z mojego aktualnego mikrofony (Creative Fatal1ty HS-800) na jakiś lepszy mikrofon USB do 250zł. Mam wielki dylemat, ponieważ w tej cenie znalazłem Reloop'a sPodcastera i Samsona Go Mic jako najlepsze. Który mikrofon według was powinienem wybrać?
Reloop ma lepszą rozdzielczość dźwięku i jest większy, przez co łatwiej będzie go postawić na biurku i do niego gadać.
Natomiast Samson ma 3 zmienne charakterystyki i wyjście na odsłuch. Tylko że jest mały i ciężko będzie go jakoś ustawić na biurku i do nieg jeszcze gadać. Chyba będę się musiał do niego garbić. O późniejszym montażu Pop filtra nie mówiąc.
Doradźcie proszę który wybrać i dlaczego.

Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną.
27-04-2014 15:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Reloop sPodcaster vs Samson Go Mic
Samson jest mały, ale odbiera na tyle dobrze, że nie trzeba się do niego schylać.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
27-04-2014 21:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Araulen Offline
*

Posts: 3
Joined: Feb 2014 {socialsites}


Post: #3
RE: Reloop sPodcaster vs Samson Go Mic
Osobiście jestem posiadaczem Go Mica od kilku miesięcy. Mikrofon mimo swoich gabarytów niesamowicie zbiera dźwięk. Ustawiłem systemowo poziom nagrywania na 15% i mogę mówić do niego z odległości kilku metrów i będzie słychać, więc nie musisz się martwić o jakieś schylanie :). Pop Filtr według mnie do niego jest zbędny, bo nie wyłapuje tak czule wybuchowych głosek jak te większe mikrofony. Reloop jest fajny jeśli chodzi o postawienie itd. ale według mnie (podkreślam - według mnie i obserwacji różnych filmów na obydwóch mikrofonach) jakość dźwięku ma gorszą, niż Samson. Moim zdaniem bierz Samsona i będziesz zadowolony.
01-05-2014 10:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Miwoli Offline
*

Posts: 85
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Reloop sPodcaster vs Samson Go Mic
Kupiłem Samsona zgodnie z waszymi zaleceniami i muszę stwierdzić, że całkiem dobrze się spisuje. Co prawda by było mnie dobrze słychać muszę mieć systemowe poziomy ustawione na 100%, a wtedy strasznie wyłapuje klawiaturę i myszkę i nie wiem, jak go ustawić, by nie było słychać mojego "spamu" na klawisze, ale dźwięk jest dobry, chociaż mówię z daleka (jakieś 50cm). Dzięki wszystkim za pomoc w wyborze :)

Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną.
10-05-2014 15:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Samson G-Track greeny 2 1.253 13-06-2014 19:59
Last Post: greeny
  Dziwny głos - Samson G-Track Wybielaczz 10 2.417 01-07-2013 08:48
Last Post: Wybielaczz
  Jakość Samson G-Tracka Wybielaczz 3 1.571 31-05-2013 12:47
Last Post: Wybielaczz
  Kupno mikrofonu SAMSON C01U Harlok 3 2.099 25-01-2013 09:33
Last Post: tomo2005
Music Samson GTrack czy Samson C01U? Z-Gracz 10 5.838 12-10-2012 21:00
Last Post: Wan1Mas

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5