Post Reply 
Jakiej muzyki słuchacie?
Author Message
Rpgame1 Offline
*

Posts: 4
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
Jakiej muzyki słuchacie?
Ja nie mam określonego typu muzyki ale polecam wam Talk to me Grovebusterz i 28 Days Later - In The House, In A Heartbeat - John Murphy
przy tej muzie dreszcze mnie przechodza bo ogladalem film :D .
Jestem ciekaw co was interesuje
(This post was last modified: 19-11-2010 20:56 by Bigos.)
18-11-2010 18:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Suhayl Offline
*

Posts: 16
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Jakiej muzyki słuchacie|?
Ja ostatnio wsłuchuję się w O.R.S. GrubSona i Abradabing Abradaba. Obie płytki dobre, ale jeśli ktoś nie lubi tych klimatów to polecam płytkę The Fratellis - Costello Music. Nie słucham zbytnio indie-rocka, ale tych panów naprawdę uwielbiam.

Na trzy płytki też czekam - Trzecia płyta Bakflipa, AD/HD Afrontu (dla fanów rapu to jak duke nukem forever, czekamy na nią już jakieś 2 lata), oraz trzeci album studyjny Zeusa, który nie jest pewny, ale wiadomo, że będzie.
18-11-2010 22:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lubto Offline
*

Posts: 19
Joined: Oct 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Jakiej muzyki słuchacie|?
Linkin park skillet Evanescence
19-11-2010 20:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wesolykat Offline
*

Posts: 10
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Ostatnio głównie In Flames, Iron Maiden oraz Slayer, nawet nie mam zbyt wiele czasu na słuchanie muzyki :))

http://www.youtube.com/user/Wesolykat
(This post was last modified: 23-11-2010 20:03 by wesolykat.)
23-11-2010 20:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
3landerBK Offline
*

Posts: 14
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Hmm jeżeli chodzi o mnie to słucham zróżnicowanych typów muzyki
Ok teraz się zacznie wymieniane czyli chyba najnudniejsza ale jak najbardziej główna część tego postu , ale nie przedłużając
Hip-Hop (Polski i zagraniczny) : Głownie klasyki czyli Paktofonika , Kaliber 44 z współczesnych to Trzeci Wymiar i chyba tylko tyle co do pozostałych to mogłem o nich zapomnieć albo po prostu stwierdziłem że nie lubię tego wykonawcy . Lecz co do współczesnego hip-hop'u to niestety ale coraz więcej utworów to sama komercja i rymy nachlapane na odwal się bez żadnego zastanowienia ani nic . Z zagranicznego to Eminem , D12 , Snoop Dogg , DrDre
Rock , Metal to tutaj chyba będzie najdłuższa lista ; Metallica , System Of A Down , AC/DC , Scorpions , Iron Maiden , Red Hot Chili Peppers , Kazik , Kult , Coldplay , Creed , The Who , Led Zeppelin , 30 seconds to mars , Naiv , Akurat , Happysad , Nirvana , The Doors , Rammstein , Disturbed , Breaking Benjamin ; ok więcej nie wymieniam bo byłoby tego za dużo ^^
Z pozostałych zespołów innych typów muzyki to Depeche Mode , Gorillaz , Duft Punk , Chemical Brothers , Noisia , Pendulum , Prodigy i jeszcze gdzieś tam jest ich wielu ale to za długo by wymieniać ^^
Zasadniczo tego posta mogłem napisać w mojej prezentacji ale za późno o tym pomyślałem
Natomiast muzyki której nie zniosę to Disco Polo lub Disko w polu jak ja na to mówię z kumplami ....
To tyle
Pozdrawiam :)

[Image: tag_raiden1.png]
25-11-2010 08:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
GreenCell Offline
*

Posts: 40
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
U mnie naprawdę ciasno, słucham zazwyczaj metallicy, lecz jeżeli najdzie mnie nastrój to też elektro, Justice, Daft Punk...

Pamiętam że jakieś 2 lata temu słuchałem potwornie ciężkiego black ultra metalu... Linkin Park xD
25-11-2010 13:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Zdecydowanie reggae, ragga, ewentualnie rap.
Ulubieni wykonawcy:
Natural Dread Killaz, Vavamuffin, Junior Stress, Grubson, Bob Marley, Zabili mi żółwia, Ras Luta, Bas Tajpan, O.S.T.R, PFK, Pokahontaz, Kaliber 44, Fokus, L.U.C, Rahim, Abadab...

No Music No Live, bracia :)
26-11-2010 23:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Słucham raczej cięższych brzmień - Metallica, Sabaton, Rammstein, Nightwish, Iron Maiden, Alestorm i jeszcze więcej których nazw nie chce mi się wypisywać.

[Image: t43eX.jpg]
28-11-2010 11:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Deso Offline
*

Posts: 28
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Obecnie odsłuchuje soundtrack z patcha 3.3.0 do World of Warcraft zwący się. "Halls of Icecrown" Bardzo jest poruszająca jedna nuta. :blush:

Tak to power metal, folk metal, rzadko kiedy hip hop i techno często. :D

[Image: 2q1fktz.jpg]

We will take to fight you Arthas and we will tear down the walls of Icecrown ! THE ARGENT CRUSADE COMES FOR YOU ARTHAS !
28-11-2010 15:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RoseXlara Offline
*

Posts: 5
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Ja bardzo lubię:Michaela Jacksona ,Avril L,lubię POP , od czasu do czasu lubię posłuchać takiej muzyki relaksacyjnej :)
02-12-2010 15:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5