Thread Closed 
MegaZajka zamknął konto
Author Message
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
MegaZajka zamknął konto
Tak.

MegaZajka: zagrajmer, vloger, aloger, członek oraz założyciel studia.... Scorpions... chyba... zakończył działalność, nie podając przy tym oficjalnie żadnego powodu swojego odejścia.

Czy byliście widzami MZ? Jak oceniacie jego działalność? Jak wspominacie samego Zajkę i jego "dokonania" na YouTube? A może nie wierzycie w jego odejście? Kto wie, być może za parę dni zobaczymy nowe wcielenie Adama Zajkowskiego...

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 27-06-2011 15:07 by Gik.)
27-06-2011 15:06
Find all posts by this user
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: MegaZajka zamknął konto
Znowu?

[Image: 88440151.gif]
27-06-2011 15:07
Visit this user's website Find all posts by this user
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: MegaZajka zamknął konto
Eh, ciekawe przez co znowu...

@Punio
Ubiegłeś mnie :( Chciałem to samo napisać
(This post was last modified: 27-06-2011 15:13 by RomanPL79.)
27-06-2011 15:13
Visit this user's website Find all posts by this user
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: MegaZajka zamknął konto
Biohazard. Tak nazywało się to studio. Pamiętam, bo spędziłem na jego czacie około godziny, wyjaśniając, czemu powinien pociągać do odpowiedzialności ludzi, którzy łamali netykietę oraz regulamin studia.

Cóż, jego zagrajmy w życiu nie odpaliłem, bardziej go znałem z dramy yeahmadafaki VV, gdzie Zajka pokazywał zamknięte myślenie, powodowane zupełnie ślepą wiarą, brakiem empatii oraz zrozumienie elementarnych pojęć z zakresu dobrego wychowania oraz moralności.
Oglądając vblogi czy alogi tegoż użytkownika podtrzymywałem wrażenie kogoś, ktor bardziej będzie się kierować 'chłopskim rozumem' niż zasięgać porady bardziej kompetentnych w danych dziedzinach.
Jego kanał nie różnił się od innych kanałów 'sławnych', czyli proste 'napisz swoje zdanie, dostań po gębie', sam właściciel też za bardzo nie oponował na takie zachowanie.

Podsumowując, polski YT nie stracił niczego. Z drugiej strony, jak wiemy, już wcześniej zdarzały się dramatyczne odchodzenia z jutuba, a Zajka dzierży w tej dziedzinie palmę pierwszeństwa (niecała doba). Radzę wypatrywać nowych filmików VV, które będą zagrzewać swojego kumpla do powrotu.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
27-06-2011 15:19
Find all posts by this user
Vic83 Offline
*

Posts: 32
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: MegaZajka zamknął konto
Megazajka nie zamknął konta. Zapewne zaznaczył jedynie opcję 'nie' w "Pozwól na oglądanie kanału".
Jego filmy wciąż są dostępne:

http://www.youtube.com/watch?v=5bxLWPVV9Mo
(This post was last modified: 27-06-2011 15:26 by Vic83.)
27-06-2011 15:25
Find all posts by this user
Dembalak Offline
*

Posts: 16
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: MegaZajka zamknął konto
Ten obrazek oddaje chyba całą sytuację: http://staticmg.demotywatory.pl/uploads/1489_500.jpg

Zajka pewno nie mógł znieść krytycznych komentarzy jakie mogły się pojawić pod jego alogami i "ukrył" swoj kanał przed wszelką krytyką. Za jakiś czas mu minie z znowu wróci. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Co go tak ciągnie do tych vlogów i alogów? Już kiedyś nagrał vlogi i dostał po twarzy internetową rzeczywistością i teraz znowu wskakuje do tej samej rzeki? Ktoś tu chyba ma jakieś parcie na partnera.
(This post was last modified: 27-06-2011 15:52 by Dembalak.)
27-06-2011 15:49
Find all posts by this user
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: MegaZajka zamknął konto
Silny kompleks bohatera? W końcu to nim poświęcił jeden ze swoich filmików. Najwidoczniej uważa się za bardzo kompetentnego we wszystkich omawianych przezeń sprawach. Co oczywiście nieźle kontrastuje z jego twórczością.
Najpewniej jednak okazało się, że nie wszyscy chcą mądremu Adamowi pisać jeno 'zgadzam się stary, łapka w górę', co na pewno uderzyło z siłą kowalskiego młota.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
27-06-2011 17:12
Find all posts by this user
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: MegaZajka zamknął konto
Wiedząc, co wypisywał, nie dziwię się. Jak zachowanie Niezapominajki można by podyktować jej charakterem i nadwrażliwością, VVitchavena chorym "ego", to takiego kłamcy i pozera jak Zajka to ja jeszcze nie widziałem. On wygrywa wszystko.
27-06-2011 18:03
Find all posts by this user
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: MegaZajka zamknął konto
Cytując, słowa MegaZajki na stronie jego studia: "Ktoś mi się włamał, trudno się mówi, nie mogę go odzyskać...". Ciekawe, czy mówi prawdę czy to tylko wymówka.
27-06-2011 18:05
Find all posts by this user
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: MegaZajka zamknął konto
Najpewniej wymówka.
http://www.youtube.com/watch?v=Tz1_qhgc2AA
Zobaczcie na wcześniejsze komentarze w tym filmiku Lavosa. Wg MegaZajki to Lavos pousuwał jego komentarze. Dlatego ja bym panu MZ nie wierzył.
27-06-2011 18:30
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Nie dam sobie grozić" - MegaZajka w roli śmierci Aktualności 40 14.325 18-09-2011 20:02
Last Post: Gik
  MegaZajka zaczyna nagrywać Vlogi... Gik 24 7.537 27-06-2011 15:00
Last Post: Gik

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5