Post Reply 
Zmiany na forum - sugestie
Author Message
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #121
RE: Zmiany na forum - sugestie
Jeśli nie prowadzisz strony dla zarobku wielkiego(ta strona może na siebie zarobi, a pewnie nie reklam ostatnio nie widzę) to po co sobie syfić jeśli ktoś uważa że nie warto tu wchodzić to proszę bardzo zawsze można poczytać na lecpleju o różnych rzeczach.
21-04-2013 21:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
pepyl Offline

Posts: 34
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #122
RE: Zmiany na forum - sugestie
To po co istnieje to forum ? Skoro nie ma się gdzie wypowiedzieć.

O lecpleju lepiej wolę się nie wypowiadać.

Wy tylko o tym syfie mówicie. Mam rozumieć że jeśli ktoś się tu zarejestruje to was już "coś" bierze że ta osoba może napisać w jakimś dziale i zrobić syf ? Skoro jest syf to proste przyjąć jeszcze parę ogarniętych adminów, każdy ma swój dział i musi go ogarnąć.
(This post was last modified: 21-04-2013 21:14 by pepyl.)
21-04-2013 21:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #123
RE: Zmiany na forum - sugestie
pepyl Wrote:To powiedzmy że taki przypadkowy zagrajmer zerknie na to forum, czym ma się zainteresować (nie chodzi mi już tutaj o Kanały zagrajmerskie) ?
A czym taki przypadkowy zagrajmer się interesuje? Uogólniając - grami, muzyką, filmem - mamy do tego działy, prawda?


Quote:Aktualności ? - No was proszę tylko 2 tematy założone w tym roku ...
Tak jak pisał to wcześniej app - tak naprawdę ciężko ten ruszyć, bo większość nowinek z, ekhem, świata zagrajmerów brzmią jak sprawozdania z bójki w piaskownicy.


Quote:Wasze zagrajmy (dział moderowany) ? - Jest taki "srogi" regulamin że mało kto się zalicza.
A wcześniej:
pepyl Wrote:Można by wprowadzić "srogi" regulamin tego działu, a jak ktoś zareklamował kanał i nie spełnia regulaminu to dostaje jakieś ostrzeżenie albo coś.
Jakoś przeczysz samemu sobie.

Quote:Departament streamów wszelakich ? - Większość ludzi nie ogląda streamów, choćby z powodu słabego neta.
A ktoś tam ogląda. Ten dział jest dla tych, którzy mają dobre łącze i...serio, czy mam naprawdę ci to tłumaczyć?

Quote:Dyskusje ? - Bądźmy szczerzy większość tematów zalicza się do Hydeparku lub do kosza. Są zrobione z niechcenia po prostu żeby nabić kolejny post ...
Nie sądzę jakoby nabijanie postów było problemem tego forum, zresztą spamerzy są jak dotąd stosownie nagradzani. Sam dział dyskusje zahacza często o absurd sceny Zagrajmy, co chyba może interesować kogoś z tego kółka (a o takim zainteresowaniu pisałeś wcześniej), nie uważasz?

Quote:Pomoc ? - Bądźmy szczerzy dużo problemów nie zostało rozwiązanych, mało osób "pomaga" tam.
I? Mamy zatem wywalić dział, bo jakieś problemy pozostałe nierozwiązane? Jak długo ktoś w nim pomaga, tak działa. I od kiedy u licha efektywność działu oceniana jest na podstawie ilości ludzi, którzy się tam udzielają? Liczy się jakość, nie ilość.


Quote:Gry ? - Według mnie dział zalicza się do Hydeparku
Nie rozumiesz idei Hydeparku.

Quote:Ustawka ? - Jedyny dział który może nam trochę pomóc.
W czym? Ten dział, jak inne, ma swój cel. W czym jest lepszy od pozostałych, tak złych według twoich słów?

Quote:Hydepark ? - Proszę was ... Najwięcej ludzi się tam wypowiada bo po prostu nie ma gdzie.
Ależ jest, właśnie wymieniłeś pozostałe działy : )

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
21-04-2013 21:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Mało gamingu na forum. Skorsez 11 5.398 08-10-2013 15:43
Last Post: Asasinek54
  Zmniana tła forum. Wilczyca 50 21.471 13-12-2012 01:36
Last Post: appareil
  Propozycja zmiany hostingu lanceq 1 966 17-07-2012 01:01
Last Post: lanceq
  Wdrążenie wsparcia dla Oliwii Jaworskiej, także na forum ,,ZagrajmyW''. atin5555 15 7.216 21-03-2012 15:36
Last Post: appareil
  Cenzura na forum SeedPL 6 2.283 23-07-2011 19:07
Last Post: EvilScrooge
Exclamation Regulamin forum HoGar 0 1.115 04-07-2011 15:01
Last Post: HoGar

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5