Post Reply 
MrKarabak12
Author Message
MrKarabak12 Offline
*

Posts: 1
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #1
MrKarabak12
Hmm... mój kanał. Nie mogę zbyt dużo o nim powiedzieć, nie mam zbyt wielu widzów ani filmików. Może zacznę od tego, że zarejestrowałem się na YouTube 21 kwietnia 2011 roku. Na samym początku zabrałem się za grę Call Of Duty, miałem około 5 odcinków, resztę nagrałem i gdy miałem już wrzucać, nastąpił błąd z dyskiem, przez który wszystkie odcinki się usunęły. Mówi się trudno, nie poddałem się, przynajmniej pierwszy raz przeszedłem tą grę całą :D Miałem kilkudniową przerwę, a może kilku tygodniową... już nie pamiętam, kiedy to zacząłem kręcić kolejne Zagrajmy w. A tytuł gry to Max Payne. I tak do dzisiaj kręcę jeszcze odcinki z Max'a, już niedługo i go ukończę :) Jako następny projekt zapowiadam Max Payne 2, gdyż zamierzam zrobić całą antologię tej wyśmienitej gry, lecz nie jestem pewny na nadchodzącą trzecią część gry. Razem z Max Payne 2, zamierzam kręcić Return To Castle Wolfenstein. Na chwilę obecną nie myślę co na kręcę po tych dwóch projektach, ale kiedy będę mieć 30 widzów, planuję zrobić konkurs. Nagrody się jeszcze wymyśli :) Może poproszę o pomoc widzów. No ok, myślę że tyle informacji wystarczy jak na razie, resztę dowiecie się na moim kanale: http://www.youtube.com/user/MrKarabak12?feature=mhee . Pozdrawiam :)
13-07-2011 13:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
daark000 Offline
*

Posts: 2
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: MrKarabak12
no niestety twój temat wyląduje w koszu;-)
13-07-2011 13:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheEurola Offline
*

Posts: 51
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: MrKarabak12
Przeczytaj najpierw regulamin Waszych kanałów. Później pisz tutaj.
13-07-2011 14:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5