Post Reply 
"Zombie Survival" ~Max Brooks
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #1
"Zombie Survival" ~Max Brooks
Nie to nie jest kolejna książka Sci-fi. To rzetelny poradnik, który ma cię uzbroić od stóp do głów w wiedzę która ocali Ci życie podczas epidemii zombie, która nie oszukujmy się jest realnym i poważnym zagrożeniem. Książka dzieli się na 7 części, w których autor ze śmiertelną powagą wykłada podstawy działania wirusa Solanum przechodząc dalej do podstawowych taktyk obrony i ataku a skończywszy na planach przeżycia w świecie żywych trupów i epidemiach zombizmu na przestrzeni dziejów. Jeżeli w tej chwili się zaśmiałeś to oznacza iż w czarnej godzinie, zombie zrobią sobie potrawkę z ciebie i innych podobnych tobie niedowiarków. Wtedy sobie przypomnisz iż:

Quote:Ta książka może wam uratować życie

[Image: 88440151.gif]
19-07-2011 15:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: "Zombie Survival" ~Max Brooks
Pozycja ciekawa i przez swoją powagę zabawna. Przyjemna, odprężająca lektura.
19-07-2011 16:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ody Offline
*

Posts: 17
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: "Zombie Survival" ~Max Brooks
Pardon za zabawę w archeologa (mimo, że temat jakoś bardzo stary nie jest, ale to zależy od administracji), ale po prostu muszę to skomentować.
Powiem tak kiedy po raz pierwszy usłyszałem o tej książce nie mogłem zrozumieć jak coś takiego mogło zostać wydane. Jednak zaryzykowałem za namową znajomego. Kupiłem jeden egzemplarz i oddałem się lekturze i powiem wam, że nie żałuję żadnej złotówki wydanej na książkę Brooksa. Pisarz miał genialny pomysł, książkę napisał w sposób ciekawy i można nawet powiedzieć... profesjonalny! Na prawdę ma się wrażenie, że całość oparta jest na faktach, ten podręcznikowy styl strasznie przypadł mi do gustu. Szczerze polecam nie tylko maniakom zombiaków :)

[Image: sygna.png]
http://www.youtube.com/user/CreeperCompany
30-09-2011 11:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5