Post Reply 
Harry Potter and Deathly Hallows cz.2
Author Message
THEREKIN3 Offline
*

Posts: 23
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #1
Harry Potter and Deathly Hallows cz.2
Jestem fanem Harrego i ten film jak dla mnie mimo wszystko jest totalną porażką. W porównaniu z poprzednimi produkcjami wydaje mi się że ten film był robiony na siłę tylko dla kasy (jak większość współczesnych produkcji).
Szczerze odradzam ten film ja oglądałem go tylko dlatego że była to ostatnia część. Niestety gra która ukazała się na podstawie tego filmu była jeszcze gorsza niż sam film (można śmiało powiedzieć że EA zniszczyła tą serię).
Jakie są wasze odczucia na temat tego filmu lub gry? Bo mnie to bardzo zawiodło :(

Link do mojego profilu na yt z Pyknijmy w
THEREKIN3
Zapraszam:)
27-07-2011 12:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheArasz Offline
*

Posts: 11
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Harry Potter and Deathly Hallows cz.2
Dobrym filmem o Potterze był tylko, moim zdaniem, Więzień Azkabanu. Reszta jest co najwyżej przeciętna, a ostatnie dwie to polegają tylko na rozmowach młodzieży w różnych miejscach.
27-07-2011 17:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Danewcielo Away
*

Posts: 2
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Harry Potter and Deathly Hallows cz.2
Dwie ostatnie części były 'takie se'. Chociaż Bitwa o Hogwart wyglądała bardzo efektownie. Sam zawsze lubiłem obejrzeć Harrego, ale potem zainteresowałem się książkami i przeczytałem wszystkie. Książki o HP są znacznie lepsze niż filmy.
29-07-2011 02:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Harry Potter and Deathly Hallows cz.2
Jeszcze nie widziałem, ale nie nastrajam się optymistycznie. Pierwsze dwa filmy w reżyserii Columbusa podobały mi się, ale od czasu Więźnia Azkabanu i nałożenia na kamerę niebieskozielonego filtru filmy to równia pochyła.
29-07-2011 04:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Harry Potter and Deathly Hallows cz.2
No, Więzień Azkabanu ze wszystkich również moim zdaniem był najlepszy. Im dalej, tym więcej przeinaczano fabułę, by była bardziej filmowa. A szkoda, bo siódmy tom miał naprawdę kilka fajnych.
No, winę też ponosi sama autorka, która (moim zdaniem) co ciekawsze wątki zostawiła nierozwinięte i bawiła się motywami, które akurat ja bym potraktował bardziej po macoszemu.
31-07-2011 22:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
VebVe Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Harry Potter and Deathly Hallows cz.2
Do "Więźnia Azkabanu" było w miarę ok. Potem "Czara Ognia" była taka sobie, "Zakon Feniksa" już naprawdę był w moim mniemaniu bez sensu bo tak jakby historia wyrwana z środka książki (a nie tak jak w poprzednich częściach gdzie fabuła miała swój cel). "Książki półkrwi" to samo co wyżej tylko jeszcze gorzej, a CZ.1 Insygni była taka daremna że aż boje się obejrzeć CZ.2 Główna bolączka to fabuła która przez ostatnie 3 części szła do... no właśnie gdzie? Robić 4 filmy o tym jak Harry szykuje się do walki z Voldemortem? Chyba trochę za dużo.
01-08-2011 10:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Harry Potter and Deathly Hallows cz.2
Przeczytałem wszystkie tomy i każdy kolejny film z Harrym Potterem był dla mnie tym samym: kiepskim streszczeniem dla analfabetów, w posypce Hollywodzkiej dramy i efektów specjalnych. Nigdy nie myślałem, który był lepszy bo wszystkie były i tak gorsze od książki.

VebVe, Harry w momencie powrotu Voldemorta ile miał lat? 15-16? Naprawdę chciałbyś kolejnego smarkacza ratującego świat?

[Image: 88440151.gif]
01-08-2011 18:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Regolasek Offline
*

Posts: 60
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Harry Potter and Deathly Hallows cz.2
Co do Więźnia mogę się zgodzić, ale reszta filmów to klapa, efektami zastępują fabułę, mało powiązań do książki no i Voldemort pod koniec padł, a nie rozleciał się jak spalona plastikowa torebka...
01-10-2011 12:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Likan Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Harry Potter and Deathly Hallows cz.2
Oj cienko z tym filmem. I w ogóle z niektórymi fragmentami serii. Seamus nie wysadzał wszytskiego w powietrze. A przynajmniej nie tak jak w filmie. Olivander nie wiedział NIC o Insygniach. A w filmie wie wszystko. Napdad na Norę w "Księciu Półkrwi"... WTF? Już nie wspominam o pominięciu hymnu, czy innych drobnostkach...

Tak w ogóle moją ulubioną częścią (filmu!) jest.. "Komnata Tajemnic".

@punio7 Harry miał 14 gdy Voldemort się odrodził w "Czarze Ognia".

Let's Rock!
(This post was last modified: 11-01-2012 20:25 by Likan.)
10-01-2012 16:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
nehiro250 Offline
*

Posts: 108
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Harry Potter and Deathly Hallows cz.2
Hehe a dal mnie najgorszymi częściami jest Książę półkrwi takie typowe masło maślane film bardziej dal typowej młodzieży bawią się marzą itp ale gdzie sama akcja? a następna klapa to właśnie Więzień Azkabanu następne kluchy odgrzewane praktycznie gadają przez cały czas cieszą się zabawa magią itp fajna akcja była z Hardodziobem i wilkołakiem ale nie potrafił bym wskazać która jest gorsza bo w KP ukazała się 5 minutowa akcja jak szli po horkruksa jak dla mnie co najmniej ta scena powinna się znaleźć w moim top 3 scen z filmów ale reszta konkretna klapa

Co do HP IŚcz.2 No i właśnie jedyna część której nie oglądałem od Czary ognia chodziłem do kina ale tu klapa nie wiem może Helios zrobi coś takiego z nocą filmową żeby puścili wszystkie części od początku bo szczerze ciekawi mnie ostatnia część

Następną sprawą są wcześniej wspomniane najlepsze sceny następną z nich będzie znów Horkruks;] tyle że w HP IŚcz.1 po wbiciu miecza nie pamiętam czy zrobił to Ron czy Harry wspaniały efekt i kolejna scena to walka Voldiego z Dumbledorem która w 7 częściach była najlepsza(przypominam że nie oglądałem ostatniej) masa wspaniałych efektów filmowych i dźwiękowych tak dla mnie powinna wyglądać walka;]


Książki czytałem 2 pierwsze części szczerze odradzam wszystkim wpierw oglądać film a potem czytać książkę bo to jest masakra nudna była jak nic

Najlepszymi częściami co może was zdziwi ale każdy ma swe zdanie jest Czara Ognia i Zakon Feniksa może nie fabularnie ale ludzie na tym filmie się coś dzieje ciekawego nie ma chwili rozpięcia napięcia;p ciągle podświadomość mrocznego klimatu trzyma owe napięcie fabularnie uznaje jednak na pierwszym, miejscu bez dwóch zdań Kamień Filozoficzny wspaniałe wprowadzenie jakie mało która superprodukcja miała;]

Gramy!?:cool:

Wbijać na mój kanał:http://www.youtube.com/user/Nehiro250?feature=mhee

SPRZĘCIK:
PROCESOR:INTEL PENTIUM CELERON 2.4 GHZ
RAM:1 GB
DYSK:80 GB
KARTA GRAFICZNA:NVIDIA GEFORCE 5600 FX
10-01-2012 17:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5