Post Reply 
RecenzjeHorrorow
Author Message
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
RecenzjeHorrorow
Game Horror TV...

... bo tak nazywa się ten kanał, jest on poświęcony horrorom w grach komputerowych od ich dwóch fanów, co znajdziecie na kanale?

Videorecenzje

Czyli najważniejszy dział tego kanału, czym nasze recenzje wyróżniają się od innych? Tym, że oceniamy również klimat jak i strach danej gry, oczywiście rozgrywka, grafika i audio nie odchodzą w zapomnienie, o pierwszym aspekcie staramy się mówić jak najwięcej, o dwóch pozostałych tylko pobierznie, bo chociażby grafikę widzicie na klipie (każda recenzja nagrywana jest w najwyższych detalach w jakości 720p, czyli HD). Ogółem na dzień dzisiejszy znajdziecie tu 23 recenzje różnych horrorów (w sumie 24, ale jedna recenzja poszła do archiwum, bo zrobiłem jej remake), od tych bardzo strasznych, do tych mniej. Recenzje nie ograniczają się tylko do znanych gier, a również do modów (np. Nightmare House 2 do Half-Life'a 2), czy mniej znanych gier Freeware (przykład - Which).

Poradniki

Aktualnie raczkujący dział, jest tam tylko jeden, stary poradnik pt. jak grać w horrory. Są tam zawarte informacje, które dla niektórych osób są chyba zbyt trudne do zrozumienia, dlatego też nagrałem ten poradnik. Warto obejrzeć, zanim powiesz mi, że grałeś popołudniu w Silent Hilla i nie był straszny.

Zagrajmy w... (Let's Play)

Niedawno wprowadzony dział do owego kanału, chyba każdy wie o co w tym chodzi. Gram (mój współpracownik nie robi LP na tym kanale) w nocy, na słuchawkach, sam i w ciemnym pokoju, czyli tak jak powinna wyglądać gra w horrory. W sumie moje zagrajmy nastawione są bardziej na humor, aniżeli na strach (przynajmniej tak sądzę po komentarzach widzów : D). Oczywiście są też często momenty, w których boję się, lub się wystraszę, a wtedy pomagają mi... Bluzgi : D Słynne "JA PIER****!" pewna osoba pisała, że ustawi sobie na dzwonek w komórce.

Na razie skończyłem trzy serie:
Amnesia: The Dark Descent,
Amnesia: Justine,
Condemned: Criminal Origins

Aktualnie nie nagrywam nic (wczoraj skończyłem Condemned). Co do planowanych, to mam niecne plany nagrania pewnej rzeczy, która nie ma na świecie żadnego LP (to idzie na pierwszy ogień, więc może się pojawić w ciągu kilku dni), dalej oklepanej Penumbry, może jakiegoś Silent Hilla, a w przyszłości jak kupię tuner do TV to nagram Fatal Frame II. Ogółem mam zamiar nagrywać te straszniejsze gry, a nie jakieś F.E.A.R'y, Doomy i inne straszaki.

Oprócz tych trzech działów (zwanych na Youtube playlistami) są też newsy na temat kanału i inne pierdoły, ale raczej nie będzie to obchodzić osób, które na bierząco mnie nie oglądają : P Dodatkowo archiwum z filmami, które są dosłownie o dupę roztrzaść (mam nadzieję, że nie uznacie tego za jakiś wielki bluzg : D).

No to co? Zapraszam do oglądania i oceniania mojego kanału.

Link do kanału
(This post was last modified: 04-09-2011 08:09 by Przemcio.)
06-08-2011 19:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: RecenzjeHorrorow
Witajcie ponownie, sorry, że post pod postem, ale chciałbym odświeżyć ten temat, bo pewnie zobaczyliście "Amnezja" i już wyszliście : D To tak, po nagraniu Amnezji i jej dodatku zacząłem nowego LP z Condemned: Criminal Origins (na YT są chyba z 3 polskie zagrajmy z tej gry). Jeśli Was to interesuje, to prosiłbym o komentarze nt. mojej nowej produkcji, jej pierwszą część znajdziecie pod tym linkiem (aktualnie jest ich 5, mam nagrane 3 kolejne, ale będą dopiero jutro).
17-08-2011 19:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mazzir Offline
*

Posts: 63
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: RecenzjeHorrorow
Obejrzałem polecany i obiecuję - obejrzę więcej, ale w nocy :P Głos przyjemny do słuchania ogólnie prezentuje się dobrze i zachęciłeś mnie. Na początku filmu trochę za szybko i nie wyraźnie mówiłeś, ale poza tym nie dostrzegłem większych niedociągnięć.
I pytanie do Ciebie:
Ustawienia PAL 16:9 czy NTSC 16:9? A może 16:10? Bo ja nie mogę się zbytnio pasków pozbyć ;/

Usunięta przez moderację.
17-08-2011 21:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: RecenzjeHorrorow
Mazzir Wrote:Na początku filmu trochę za szybko i nie wyraźnie mówiłeś

Mam z tym problemy, zauważyłem to już od jakiegoś czasu : D Przyśpieszam niekiedy niemiłosiernie.

Mazzir Wrote:Ustawienia PAL 16:9 czy NTSC 16:9? A może 16:10? Bo ja nie mogę się zbytnio pasków pozbyć ;/

Nie wiem o co chodzi, ale nagrywaj w 1280x720/1920x1080 (jeśli chcesz HD/FHD) i nie będziesz miał pasków. Poza tym nie wiem skąd Ty tu z PAL, czy NTSC wyskakujesz, jak nagrywam filmy w HD, czyli HDV : D

Dzięki za komentarz, czekam na więcej : )
18-08-2011 13:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MugoX Offline
*

Posts: 102
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: RecenzjeHorrorow
Mogę się mylić, ale PAL/NTSC uzależnia tylko FPSy, a nie rozdzielczość
18-08-2011 15:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: RecenzjeHorrorow
Też mi się tak wydaje, dlatego nie wiem o co mu chodzi za bardzo : P
18-08-2011 17:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: RecenzjeHorrorow
Napisałem lepszy opis kanału (tamten był pisany na bardzo szybko) i skończyłem kolejną serię. Czekam na Wasze komentarze : )
04-09-2011 08:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: RecenzjeHorrorow
Like za nawiazania do Ry23 i DGE w ostatnim odcinku Condemned, (pali się)
Nie mam do czego (przynajmniej w tym odcinku) się przywalić.
Może wejdzie tutaj Lavos i powie coś cieżkiego bo nie mam pojęcia.
04-09-2011 17:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: RecenzjeHorrorow
Specjalnie komentuję inne zagrajmy (zazwyczaj negatywnie, ale oczywiście nie jest to hejt, to moje odczucia), żeby inni weszli i mnie zjechali, ale coś się nie udaje : D może Kern3l, albo Lavos tu wpadną, ale wątpię, bo coś ich w tym dziale rzadko widuję.
04-09-2011 18:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: RecenzjeHorrorow
Aaa, to Ty tak specjalnie?
Byłem na twoim kanale. Jest OK, ale dla mnie jednak trochę nudy.
Mic OK
Pozdro.
04-09-2011 18:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5