Post Reply 
O Bladebeliiarze słów kilka...
Author Message
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
O Bladebeliiarze słów kilka...
Cześć,

ciekaw jestem waszej opinii na temat tego użytkownika, mam nadzieję że wywiąże się dyskusja na temat: co przyciąga widzów w takim osobniku?

http://www.youtube.com/user/Bladebeliiar <- link do kanału

Jak usłyszycie jakikolwiek odcinek LP od gościa to zrozumiecie o co chodzi. Nie rozumiem jak BB może mieć więcej widzów od np. MrJaggeda, jak myślicie co jest tego przyczyną?

Na osłodę kilka screenów, napisałem mu pod jednym filmem że tym co pokazuje w internecie wychodzi na idiotę i dresa. Rezultat?
[Image: bladebeliar.png]
Oczywiście za komentarz w tym stylu natychmiast poleciał blok. Jednakże dzisiaj pod filmikiem VV pan Belliar się uaktywnił:
[Image: bladebeliarwamsipokaz.png]

Interesuje mnie co wy o tym sądzicie i jak myślicie co jest przyczyną dużej popularności tego użytkownika?

[Image: t43eX.jpg]
07-08-2011 21:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Koleś był już raz na tym forum, gdzie rejdżquitował dość szybko na wskutek braku zrozumienia do jego filozofii 'jestem jaki jestem i tego nie zmienię'. Gadałem z nim raz na skype i powiem, że można w trakcie takiej rozmowy opanować do perfekcji sztukę rozdziawiania gęby czy facepalmu na bezsens, padający z ust tego człowieka.
Mam niejakie podejrzenia, że wraz z koleżkami próbował mnie trollować skajpowo, wrzucając jakąś nagraną rozmowę pod gameplay z Minecrafta. Sam zaś słyszałem, że to zagorzały fan łiczejwena, co pokazują screeny, oraz wczesniejsze rozmowy.

tl;dr

Lolcow.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
07-08-2011 22:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Lolcow. Ale dziwi mnie, że facet z takim "rozwiniętym" zasobem słownictwa nie potrafi nawet puścić porządnej wiązanki.
[Image: bladebb.th.png]
Och! Ach! Blade i te jego totalnie niepowtarzalne dissy!

[Image: aqI8D.jpg]
07-08-2011 22:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Podobno Bladebeliar jest wojskowym, chwalił się tym pod paroma filmikami, ale żeby coś o tym powiedzieć to nie bardzo. Jeśli to prawda, to utwierdza rację kryjącą się w stereotypach.
Ten screen utwierdza mnie w przekonaniu, że z kolesiem jest coś nie tak i to przekracza granice "stylu". A co VVitchaven na to? Na takie "komentowanie"? Wszak Bladebeliar przyznawał, że VV jest dla niego wzorcem.
07-08-2011 22:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Beka to jest z was. Cham i prostak, którego powinno się ignorować by zmarł śmiercią naturalną a wy mu wątki jeszcze smażycie.

I cytatem z największego skupiska trolli i fejmów czyli LOOŚNYCH GADEK

"A FEJM ROŚNIE"

Edit:

Wiem, ze zaraz sie znajdzie jakiś pseudo filozof i powie, ze dyskusję są potrzebne. OK, nie zaprzeczam ale zacznijcie dyskutować na "pożyteczne" tematy a nie skupiacie się po raz kolejny na negatywnych postaciach (widzę, ze takie dyskusję są motorem napędowym tego forum - Rock, Mega Zajka).
(This post was last modified: 07-08-2011 22:17 by vlodek2532.)
07-08-2011 22:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
vlodek2532 Wrote:Beka to jest z was. Cham i prostak, którego powinno się ignorować by zmarł śmiercią naturalną a wy mu wątki jeszcze smażycie.

I cytatem z największego skupiska trolli i fejmów czyli LOOŚNYCH GADEK

"A FEJM ROŚNIE"

Fejm to on już ma wśród pokolenia JP, a takiego na tym forum raczej nie uświadczysz.

vlodek2352 Wrote:Wiem, ze zaraz sie znajdzie jakiś pseudo filozof i powie, ze dyskusję są potrzebne. OK, nie zaprzeczam ale zacznijcie dyskutować na "pożyteczne" tematy a nie skupiacie się po raz kolejny na negatywnych postaciach (widzę, ze takie dyskusję są motorem napędowym tego forum - Rock, Mega Zajka).

Chcesz słodkiego pierdzenia, to idź na forum playnext.pl. Albo załóż taki topic, który ciebie osobiście interesuje.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 07-08-2011 22:25 by Gik.)
07-08-2011 22:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Blade ma popularność, gdyż dzieci lubią przekleństwa. I nie mówię tu tylko o dzieciach w sensie wieku, ale też wnętrza. Swoimi wypowiedziami prezentuję poziom idioty. Aczkolwiek, oglądając jego pierwsze Zagrajmy, tak jak VVitchaven zresztą - nie przeklinał. Ale wtedy, nie miał takiej popularności. No i również się doczekał fanów, którzy bronią go.

Cytując, jednego fana Blade:
"Sluchajta, nie pasuje, to wypierdalac do JJaya i innych tego typu pedalowv a nie pisac tutaj jakies wysrane z dupy komentarze, Blade jest ok i juz, przeklina jak chuj ale co z tego, jego kanal i ma do tego pelne prawo, jak komus nie pasuje to niech wypierdala! Przynejmniej jest soba i nie stara sie byc na sile smieszny."

Widz, godny podziwu. Ale, jak ma się takiego idola to co się dziwić.
08-08-2011 07:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
W tym momencie Blade zachowuje się jak zwyczajny dres - w sumie po "poziomie" jego zagrajmy można się było takiego zachowania spodziewać...

W sumie ciekawi mnie czemu dzieci tak się jarają bluzgami. Co jest takiego fajnego w tym, że na przykład taki BladeBeliar potrafi wrzucić z 10 bluzg do jednego zdania które normalnie miało by z jakieś dwa słowa?

(07-08-2011 22:15 )vlodek2532 Wrote:  Cham i prostak, którego powinno się ignorować by zmarł śmiercią naturalną a wy mu wątki jeszcze smażycie.

I cytatem z największego skupiska trolli i fejmów czyli LOOŚNYCH GADEK

"A FEJM ROŚNIE"

Edit:

Wiem, ze zaraz sie znajdzie jakiś pseudo filozof i powie, ze dyskusję są potrzebne. OK, nie zaprzeczam ale zacznijcie dyskutować na "pożyteczne" tematy a nie skupiacie się po raz kolejny na negatywnych postaciach (widzę, ze takie dyskusję są motorem napędowym tego forum - Rock, Mega Zajka).

Powiem tak - z jednej strony wydaje się mi, że jest trochę za dużo takich dyskusji (czyli o "wpadkach tych sławnych") w ostatnim czasie. Ale z drugiej strony takie tematy są w pewnym sensie po tym, aby pokazać idiotyzm niektórych sławnych youtube'rów oraz być może ich czegoś nauczyć.

W sumie moglibyśmy też zakładać dyskusje o youtube'rach bez okazji.
08-08-2011 07:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
Narzekanie vlodka to zaskoczona gadka kogoś, kto wszedł na forum ekonomiczne, a potem narzeka, że tyle jest tematów o kryzysach walutowych.

Anyway, można temu jakoś zapobiec? Bo takie osobniki jak Blade czy VV prowadzą do eskalacji wulgaryzmów w Internecie.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
08-08-2011 08:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
To ten od seksualnie niebezpiecznej ruskiej siksy?

U VVitchavena przynajmniej jest jakaś klasa oraz ten może popisać się swoją wiedzą z zakresu historii.
Tutaj natomiast są schematyczne flaki z olejem, sam Bladebelliar ma teksty na poziomie szkoły podstawowej, to co mówić o jakiejkolwiek wiedzy. Z tego co mi wiadomo, w wojsku trzeba mieć jakieś zasady przyzwoitości oraz wykształcenie.
Może on tam kible szorował?
08-08-2011 08:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5