Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trollujemy i nawzajem!
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #1
Trollujemy i nawzajem!
Jeżeli nadal uważasz, że Lavos to troll, to temat dla ciebie. Wszelkie chwyty dozwolone, nic nie będzie cenzurowane.
Może ja zacznę: Lavos ty bydlaku, czy myślałeś kiedykolwiek o dzieciach które zobaczyły twoją krytykę? Zniszczyłeś im dzieciństwo i całe życie.


//edit: kaszubiak

Zasady się zmieniają. Jako, że prowadzę forum pełne trolli i dzieciarni, postanowiłem to docenić! W pierwszej wersji mieliśmy trollować największego trolla w dziejach youtuba Lavosa, ale jako, że niektórzy czują się pominięci o niedocenieni, stwierdziłem, ze każdemu trzeba dać szansę.

Zasady proste:

1. Trollujemy (w każdej dowolnej formie) osobę która wytrollowała kogoś przed nami. I tak w koło.
2. Więcej zasad nie uwzględniono.

Temat ten jest tematem rozrywkowym i nie ma na celu skłócenia społeczności czy rzeczywistym obrażeniu kogolwiek. Jeśli poczułeś się urażony czytając ten temat, to znaczy, że nie jest to miejsce dla Ciebie.

Wybaczcie, musiałem to napisać, bo nie wszyscy mają 3-cyfrowe IQ (Seed - stworzyłeś mema forumowego) żeby odróżnić żart od prawdy.

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 11-08-2011 07:55 by kaszub.)
10-08-2011 21:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Trollujemy Lavosa
Lavos jest trollem bo tak.
Koniec kropka!
Przecież jak mu się coś nie podoba, to nie musi wcale oglądać, a nie krytykuje krytyk jebany. Powinien pokazywać czyjeś dobro, brać pod uwagę czyjeś emocje, w końcu temu komuś 5 lat temu mógł umrzeć pies, a ten pisze coś innego niż "świetne!". Skandal.
(This post was last modified: 10-08-2011 21:37 by SeedPL.)
10-08-2011 21:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Trollujemy Lavosa
Oh, you!

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
10-08-2011 21:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Selevan Offline
*

Posts: 233
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Trollujemy Lavosa
Wpisujcie miasta ktore zgadzajom sie ze lawos to troll!!!!!!!!!1111111oneone
(This post was last modified: 10-08-2011 22:20 by Selevan.)
10-08-2011 22:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Trollujemy Lavosa
Lovasek nas syskich loffcia, tylko ma problemy z okazywaniem uczuć. Kto na tak łapka w górę!

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
10-08-2011 22:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Trollujemy Lavosa
333-333-333
Nienawidzisz nas.

@CTSG
Łapka w górę, ale nie mam rąk.
(This post was last modified: 10-08-2011 22:49 by Mandero.)
10-08-2011 22:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Trollujemy Lavosa
Lavos jesteś śmieciem i trollem, VV jest bardzo kulturalny a ty tego nie zauważasz, Rock to mądry człowiek a ty po prostu nie jesteś w stanie przeboleć że ma inne zdanie, jesteś zakłamanym hipokrytą jak ci się coś nie podoba to nie oglądaj nikt ci nie każe. Dlaczego piszesz coś złego o innych? Nie wolno mówić o innych niczego złego bo to bardzo niemiłe! Trollu!

[Image: t43eX.jpg]
11-08-2011 00:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matjas2211 Offline
*

Posts: 148
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Trollujemy Lavosa
Pierwsy ! a lavos to menda co zazdrosci VV i innym wielkim Lec plejerom ! wogule on jest trollem i trolluje pzez niego wielcy zagrajmeży byli smutni powinismy go ukamieniowac !!111 @!#$@%@^$^$&*(*
11-08-2011 00:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: Trollujemy Lavosa
Punio. Eeee no nie wiem. W sumie ten temat jest jeszcze bardziej bez sensu. Najpierw zamykasz jeden temat o Lavosie, gdzie niby go Trollowano, a teraz tworzysz kolejny ze specjalnym przeznaczeniem.

Może zróbmy z tego zabawę? Np:

Strolluj osobę wyżej. To byłoby nawet zabawne. Kto jest za?
11-08-2011 05:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Trollujemy Lavosa
A ty kaszubiak to w ogóle, prowadzisz forum pełne trolli i hejterów, zamiast wypieprzyć wszystkich na zbity pysk i dać moda zajce. Wszyscy jesteście śmieciami cały internet się z was śmieje. JZ.pl na 100% Zeus was wszystkich zniszczy! Zobaczycie!

W sumie ciekawa formuła :P

[Image: 88440151.gif]
11-08-2011 07:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5