Post Reply 
Esgarot
Author Message
Esgarot Offline
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
Esgarot
Jak to mówią - ciągnie swój do swego.
Przyciągnęło mnie więc na te forum, gdzie jest sporo innych osób lubiących robić to co ja. Jestem zagrajmerem od prawie pół roku i zawsze staram się trzymać swoje filmy na wysokim poziomie :). Tak więc witam wszystkich, którzy mnie już znają, a jeszcze bardziej witam nieznajomych.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
W TRAKCIE TWORZENIA:
***
Assassin's Creed: Brotherhood
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
UKOŃCZONE:
***
Wiedźmin 2
Dragon Age 2
Myst
Riven
F.E.A.R. 3
Ace of Spades
Minecraft
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ZAPOWIEDZIANE:
***
>> Niespodzianka <<


Zapraszam serdecznie:

Kanał Esgarot
11-08-2011 14:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheEurola Offline
*

Posts: 51
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Esgarot
Najpierw przeczytaj regulamin tego działu. Musisz napisać 3 sensowne posty. Później będziemy Ciebie oceniać.

Majne kanałłe. :D
11-08-2011 14:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Esgarot Offline
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Esgarot
Masz rację, przepraszam. Z chęcią napiszę więcej niż 3.
11-08-2011 14:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Esgarot
Myst. Arcydzieło Cyana, jedna z najlepszych gier, w które grałem i jeden z najciekawszych światów, jakie miałem okazję zgłębić w historii gier wideo. Jakże się cieszę, że znalazł się w końcu ktoś, kto postanowił przedstawić ją widzom. Będą może jeszcze inne części?
Komentarz jest dobry, jednak popracuj trochę nad zacinaniem się, często słychać "yyy". Ponadto, komentarz jest często bardzo opisowy, mało słyszy się twojego zdania, choć to akurat dość subiektywna kwestia, niektórzy wolą taki styl. Momentami szumi ci trochę mikrofon, ale to już z tymi headsetami jest - przejrzyj kompendium, może jakoś poprawisz jakość.

PS. Plus za ZD Soft. Świetny program, a jakoś mało kto go używa.
(This post was last modified: 11-08-2011 15:09 by appareil.)
11-08-2011 15:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Esgarot Offline
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Esgarot
(11-08-2011 15:04 )apparatus Wrote:  Jakże się cieszę, że znalazł się w końcu ktoś, kto postanowił przedstawić ją widzom. Będą może jeszcze inne części?


Bardzo chciałbym, ale to zależy od tego czy przemogę się i uda mi się w końcu przebrnąć przez Myst III: Exile. Często wracam do tej gry i z jakiegoś powodu rzucam ją w pioruny po krótkim czasie. Nie chciałbym, żeby coś takiego powtórzyło się podczas let's playa ;)

Co do headseta - jest irytujący, będę go niedługo zmieniał na lepszy mikrofon.

ZD polecam jak najbardziej. Jednak wielu zwolenników ślepo tkwi przy komercyjnym Frapsie i nie chce słyszeć o innych programach.
11-08-2011 15:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheEurola Offline
*

Posts: 51
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Esgarot
Dzięki Twojemu Mystowi wygrzebałam tą grę z mojej półki i znowu zaczynam grać. Tyle, że na moim egzemplarzu pisze, że sprzedano ją z nakładem 5 mln egzemplarzy.
Ehh.. no nic... GRAM!

Dzięki za to zagrajmy. Trzymasz wysoki poziom jak dla mnie.

Majne kanałłe. :D
11-08-2011 15:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Esgarot
(11-08-2011 15:29 )Esgarot Wrote:  
(11-08-2011 15:04 )apparatus Wrote:  Jakże się cieszę, że znalazł się w końcu ktoś, kto postanowił przedstawić ją widzom. Będą może jeszcze inne części?
ZD polecam jak najbardziej. Jednak wielu zwolenników ślepo tkwi przy komercyjnym Frapsie i nie chce słyszeć o innych programach.

Zapraszam do napisania minirecenzji/porównania z Frapsem w tym temacie ;] Szczególnie mile widziany film porównujący jakość, a także testy obciążenia systemu (FPS'y i te sprawy).

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
11-08-2011 15:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Esgarot
LP prowadzisz bardzo fajnie, ciekawie gadasz i przyjemnie się tego słucha. Poza sugerowaniem na każdym kroku aby Cię subskrybowano i słabym mikrofonem raczej nie mam Ci nic do zarzucenia. I takie jedno spostrzeżenie - ciekawiej wychodzą Ci serie z gier, które znasz i nie grasz na ślepo.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
11-08-2011 16:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Esgarot Offline
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Esgarot
(11-08-2011 16:22 )CTSG Wrote:  Poza sugerowaniem na każdym kroku aby Cię subskrybowano

Stare, głupie przyzwyczajenie. Dzięki za opinię :)
11-08-2011 16:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: Esgarot
O właśnie. Włącz widok przesłanych filmów, bungijski system kanału (tylko playlisty) jest irytujący.
11-08-2011 21:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5