Post Reply 
W co teraz gracie
Author Message
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
W co teraz gracie
Trzeba rozruszać to nowe/stare forum.

W co teraz gracie? Bynajmniej nie chodzi mi o to, z czego robicie zagrajmy, jednako to, w co sobie pogrywacie w wolnym czasie dla przyjemności. Jak daleko jesteście, jakie są wasze opinie na temat tej gry itp.

Obecnie - Necrovision - dla tej gry i dla Dark Messiah specjalnie kupiłem CDA. Ot, shooter w stylu Serious Sama, typowo polska produkcja - w ch*j błędów logicznych i źle skonfigurowane ustawienia domyślne (bardzo głośna muzyka, ciche dialogi, źle ustawiona szybkość celownika), kiepskie animacje, kiepska gra aktorska, śmiesznie żenujące dialogi. Do plusów zaliczam osadzenie gry w realiach IWŚ (chociaż fajniej byłoby bez tej całej pseudo - horrorowej otoczki), co też ma swoje konsekwencje - jednostrzałowe karabiny w grze, w której często walczysz z kilkunastoma przeciwnikami na raz? WTF?

Jestem teraz w trzecim epizodzie i wbrem pozorom i mojemu powyższemu biadoleniu gra się całkiem fajnie. Zobaczymy co się stanie, ta gra ponoć pokazuje pazury dopiero w połowie kampanii.

P.S - HoGar, da się dodać do tego forum shoutbox?

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 01-11-2010 15:08 by Gik.)
01-11-2010 15:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: W co teraz gracie
W Dark Messiaha sam bym pograł. Ale niestety nie mam ostatnio jakoś zacięcia na granie. Pograłem z ciekawości w NFSa Worlda. Grałem w Stronghold Kingdoms (alpha4). Czasami męczę Restaurant City na fejsie. :P

Czekam na coś, co mnie powali grywalnością. Jakieś propozycje?
01-11-2010 15:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JaroStudioCompany Offline
*

Posts: 5
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: W co teraz gracie
Ja grywam teraz w Wiedźmina. Albo w Minecraft'a. ^^
W Wiedźminie doszedłem do 2 aktu dopiero. Kiedyś już grałem w Wiedźmina ale zabrakło czasu na dalszą grę. Skończyłem właśnie na 2 akcie. Jestem ciekaw co będzie dalej. Ale jednak proszę bez spolerowania. :)
01-11-2010 16:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
HoGar Offline
*

Posts: 141
Joined: Oct 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: W co teraz gracie
Ja również gram w Minecrafta gra wymiata ;]

http://H1Z1mmo.pl http://ProjectZomboid.pl http://Infestationmmo.pl http://CubeWorld.pl
01-11-2010 16:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bigos Offline
*

Posts: 32
Joined: Oct 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: W co teraz gracie
Ja aktualnie ponownie przechodzę GTA IV.
01-11-2010 17:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lubto Offline
*

Posts: 19
Joined: Oct 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: W co teraz gracie
Smackdown vs Raw 2011 a tak to Tomb Raider Legenda :)
02-11-2010 01:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RobinSkateboard Offline
*

Posts: 10
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: W co teraz gracie
Gothic 4 ;) przechodzę sobie ale szczerze wolę jednak GI i GII naj,naj,najbardziej :D

RR
04-11-2010 10:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Niezapominajka Offline
*

Posts: 5
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: W co teraz gracie
Ja obecnie też pykam w Minecrafta xD Dopadła mnie ta pokusa Szatana - założę się, że to przez moje trzy szóstki w nicku na YT. Minecraft otoczył mnie zewsząd i nie było ucieczki ^^. Obecnie pracuje tam nad pewnym większym projektem :) Może pokaże na jakimś filmiku jak skończę. Poza tym byłam niedawno w Piekle ^^ Ale jeszcze go nie złupiłam.
06-11-2010 17:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Claudek27 Offline
*

Posts: 28
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: W co teraz gracie
Episodes from Liberty City, Risen, Necrovision.
06-11-2010 17:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Likki Offline
*

Posts: 54
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: W co teraz gracie
W tej chwili kończę (powoli bo powoli, ale mam nadzieję by jeszcze dzisiaj skończyć) pobierać Fallouta: New Vegas ze Steama. Wersja do recenzji od Cenegi, toteż LP pewnie wyląduje na kanale GAPlaythrough, niemniej jednak zapewne właśnie New Vegas będzie dostarczał mi rozrywki przez najbliższe... tygodnie? Optymistycznie zakładając, ofkoz :P

Dalej, Drakensang: The River of Time, który od jakiegoś miesiąca leżał grzecznie na mojej półce i czekał, aż panowie z serwisu Komputronika raczą łaskawie ruszyć swoje zadki, i naprawić komputer... Wreszcie, pierwszy parcik wyląduje na YT prawdopodobnie zaraz po tym, jak pobiorę F:NV...

No i jeszcze Planescape: Torment, którego niedługo zacznę od nowa...

I Borderlands, z mojego kanału... i kilka pomniejszych gier na inne platformy... o różnorakich grach dołączanych do CDA, a czekających na poświęcenie im chwili uwagi, nie wspominając...

Czemu zawsze tak mało czasu?
(This post was last modified: 06-11-2010 18:28 by Likki.)
06-11-2010 18:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Na jakie gry teraz czekacie? Nylon661 62 13.689 25-03-2012 19:10
Last Post: Ozzy

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5