Post Reply 
ProsMastersX
Author Message
ProsMastersX Offline
*

Posts: 21
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #1
ProsMastersX
Witam jestem ProsMastersX powinienem mieć nick ShizerPL ale był zajęty więc w filmach przedstawiam się jako ShizerPL lub Shizer. Jetem młodym, początkującym zagrajmerem. Mam narazie 184 filmy w tym 2 serie zakończone i 2 serie zawieszone z małą ilością odcinków. Filmy staram się wgrywać 1-4 dziennie. Maksymallnie robie 1-2 serie naraz.

Serdecznie zapraszam na mój kanał: http://www.youtube.com/user/ProsMastersX?feature=mhee

Jeszcze wymienie dokładne serie jakie robie, skończyłem itp.

Zakończone projekty:

--Terrorist Takedown 2 (cz.12)
--Serious Sam- The First Ecounter (cz.40)
-----------------------------------------------------------------------------------


Projekty w fazie robienia:

--Minecraft (Przygody W Sześcianie)
--Mafia
--Batman Arkham Asylum
-----------------------------------------------------------------------------------

Dalsze projekty (kolejność losowa) :

--Spider-Man Shattered Dimesions
--Code Of Honor: Fransuska Legia Cudzoziemska
--Code Of Honor 2: Łańcuch Krytyczny
--Dead Space
--Crysis
--Crysis WarHead
--Tomb Raider Legend
--X-Men Origins - Wolverine
--Terminator: Ocalenie
--Prototype
--Transformers: Zemsta upadłych
--Postal 2
--Spider-Man: The Movie
--Iron Man
--Kane & Lynch: Dead Men
--HP i Książe Pół Krwi
--Tom Clancy's Rainbow Six Vegas[ŚLEPO]
--Tom Clancy`s Rainbow Six Vegas 2 [ŚLEPO]
--Medal Of Honor Airborne[ŚLEPO]
--Wolfenstein Return to Castle[ŚLEPO]
--Wolfenstein[ŚLEPO]
--Mirror`s Edge
--Battelfield Bad Company 2
--Assasin`s Creed
-----------------------------------------------------------------------------------

Projekty Zawieszone:

--WindChaser
--Władca Pierścieni Podbój

-----------------------------------------------------------------------------------

Projekty wstrzymane do odwołania :

--DOOM 3
--Lego StarWars (Pewnie na jakiś rok)
--Left 4 Dead ( Pewnie na jakiś rok)
23-08-2011 23:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: ProsMastersX
Nie słyszę Cię.
24-08-2011 09:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: ProsMastersX
1. Masz katar?
2. Intro (jeżeli już) powinno trwać maksymalnie pięć do siedmiu sekund.
3. Batman tnie się niemiłosiernie, przez co źle się ogląda. Z dźwiękiem jest jeszcze gorzej.
4. Jeżeli zaczynasz jakąś serię to powinieneś ją skończyć.
24-08-2011 10:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: ProsMastersX
Jak widzę takie intra to od razu wyłączam. Ludzie robiąc 3 skriny w paincie i łącząc je w programie do montażu maja lepsze.

A te twoje:
1. Wygląda na kompletną amatorszczyznę
2. Jest za długie
3. Prawie nie widać co tam jest napisane

7 minut w photoshopie i WLMM. Nie powala ale nie robi aż tak "amatorskiego" wrażenia jak te, którego ty używasz i no wedle mnie nie razi tak w oczy.
http://www.youtube.com/watch?v=UrqQZ5OE1-s
Instrumental jeszcze jakiś można by podstawić

Swoją droga czym oni robią te "intra"? Często się takie spotyka podejrzewam, ze z gotowych efektów w Sony Vegas
(This post was last modified: 24-08-2011 13:31 by vlodek2532.)
24-08-2011 12:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ProsMastersX Offline
*

Posts: 21
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: ProsMastersX
IConquer- to nie mój problem tylko twoich głośników

ADominacja-
1. No jak jestem chory to mam katar.
2. Intra ja nie robiłem tylko zamówiłem.
3. Tnie się tylko podczas filmu, nie wiem dlaczego, a podczas gry chodzi normalnie. Dzwięk to wina stereo mixa.
4. Jeżeli chodzi ci o serie zawieszone to problemy techniczne, jeżeli o wstrzymane to lego starwars i left 4 dead nie robiłem sam więc wiesz, a dooma 3 wstrzymałem, bo musiałem odpocząć od tej gry.

vlodek2532-
Jeżeli chodzi o intro to nie domnie takie wiadomości, bo ja tego intra nie robiłem

1. ----------------------
2. Z jego dzieł moje jest najkrótsze, bo robił 30 + sec.
3. Ja tylko napisałem mu co ma tam być napisane, jaka muzyka i tyle, efekty sam robił.

7 minut w photoshopie i WLMM. Nie powala ale nie robi aż tak "amatorskiego" wrażenia jak te, którego ty używasz i no wedle mnie nie razi tak w oczy. - Nie zabardzo rozumiem.

Swoją droga czym oni robią te "intra"? Często się takie spotyka podejrzewam, ze z gotowych efektów w Sony Vegas - Mnie oto nie pytaj.
24-08-2011 14:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MugoX Offline
*

Posts: 102
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: ProsMastersX
Ty go nie zrobiłeś, ale Ty z niego korzystasz. Nawiasem mówiąc, nie wiem dlaczego niektórzy muszą sobie koniecznie robić brzydkie, długie, nudne intra oraz nieczytelne tła, podczas gdy ich brak nie obniża oceny ich kanału
24-08-2011 15:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: ProsMastersX
ProsMasterX Wrote:3. Tnie się tylko podczas filmu, nie wiem dlaczego, a podczas gry chodzi normalnie.

Jasne, widać przecież, że masz włączony PhysX, który strasznie żre proca. Wyłącz go i powinno być ok. A i nie musisz ukrywać, że gra nie chodzi Ci na maksymalnych detalach, w takie bajki, że nie tnie Ci podczas gry, a na filmie tak nikt Ci nie uwierzy. Nie wykluczam, że takie coś jest niemożliwe, ale w tym przypadku nie chce mi się wierzyć : )

ProsMasterX Wrote:Dzwięk to wina stereo mixa.

Jak już chcesz nagrywać zagrajmy, to zrób coś w stronę tego, by filmy były najwyższej jakości. Zainstaluj sobie Windows 7 (jak nie masz) i wtedy na każdej karcie dźwiękowej możesz nagrywać z dwóch kanałów. Nagrywanie dźwięku z gry mikrofonem jest naprawdę żałosne.

Jeśli chodzi o Twój komentarz, to jeszcze głos idzie przeboleć (brak mutacji, nie lubię tego oglądając jakiekolwiek materiały na YT), ale wyłączyłem film, gdy usłyszałem "żal", te słowo kojarzy mi się z gimnazjalistami. Dodatkowo gadasz tak... nie wiem jak to wytłumaczyć, tak jakbyś próbował gadać na luzie, ale Ci to nie wychodzi, widać to na początku np. Terrorist Takedown 2 (poza tym takedown - tejkdałn, a nie jakieś takedołn, czy co Ty tam w ogóle powiedziałeś). Mikrofon strasznie buczy... no po prostu tragedia.
(This post was last modified: 26-08-2011 01:59 by Przemcio.)
26-08-2011 01:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ProsMastersX Offline
*

Posts: 21
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: ProsMastersX
Przemcio- nie mam włączonego żadnego PhysX-a, bez frapsa gra mi się naprawde nie tnie, na windowsa 7 nie mam kasy, mikrofon buczał bo był słaby teraz mam lepszy i bez buczenia.
Miałem robić jak Jacek0321, że we frapsie mam ustawione stereo mix a np free sound recorderem dzwięk w mikrofonu ale jak nagrywam frapsem to w free sound recorderze nie wiem w jaki sposób ale także mi nagrywa dzwięk z gry chociaż jest ustwione żeby pobierał dzwięk z mikrofonu.
03-09-2011 12:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: ProsMastersX
ProsMastersX Wrote:Przemcio- nie mam włączonego żadnego PhysX-a

Masz, choćby ruszające się liście w 34 parcie w Batmanie i latające kartki przy walce z Killer Crociem, tego bez PhysX'a nie ma. Podtrzymuję swoje stanowisko jeśli chodzi o płynność gry (chyba, że dla Ciebie płynna gra to 10 - 15 FPS). Podaj najlepiej swój sprzęt.

ProsMastersX Wrote:na windowsa 7 nie mam kasy

To na tyle gier masz kasę, a na W7 nie?

ProsMastersX Wrote:Miałem robić jak Jacek0321, że we frapsie mam ustawione stereo mix a np free sound recorderem dzwięk w mikrofonu ale jak nagrywam frapsem to w free sound recorderze nie wiem w jaki sposób ale także mi nagrywa dzwięk z gry chociaż jest ustwione żeby pobierał dzwięk z mikrofonu.

Też tak robię, ale do tego wymagana jest karta dźwiękowa rozdzielająca dźwięk na 2 kanały, 2 karty dźwiękowe, albo właśnie Windows 7. Najłatwiej zdobyć to ostatnie, można nawet bez wychodzenia z domu, na dodatek za darmo (do niczego nie namawiam) : D
(This post was last modified: 03-09-2011 16:29 by Przemcio.)
03-09-2011 16:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ProsMastersX Offline
*

Posts: 21
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: ProsMastersX
gry to inna cena niż system.
03-09-2011 18:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5