Post Reply 
Drops99full
Author Message
Drops99full Offline
*

Posts: 6
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
Drops99full
Witam jestem nowym Zagrajmerem na waszym forum, ale na serwisie społecznościowy YouTube jestem już od dłuższego czasu, i chciałbym wam pokazać mój kanał.Na moim kanale znajdziecie przeróżne. Wszystkie moje nowe produkcje można ujrzeć w HD. Proszę was również o konstruktywną opinię na temat moich filmów.

http://www.youtube.com/user/Drops99full?feature=mhee

Skończyłem takie serię jak:
GTA SanAndreas (początki,bez głosu, szum, tego lepiej nie komentujcie)
GTA 3 (to samo co u góry)
Terraria (już z głosem lekka poprawa)
Wiedźmin
Wiedźmin 2 (tak wiem przy ostatnich odcinkach mam poodcinane końcówki, Camtasia nawalała)
Assassin`s Creed ( Jedna z lepiej wykonanych produkcji)
PainKiller (Najlepiej wykonana produkcja w moim wykonaniu)

Obecnie kręcę:
From Dust
25-08-2011 10:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Psych00l Offline
*

Posts: 35
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Drops99full
Przeczytaj regulamin.

4. W dziale tym, mogę być prezentowane kanały na których jest minimum 30 opublikowanych filmów i w tym skończona przynajmniej jedna gra w formie Zagrajmy W, Walkthrough i tym podobne. Oprócz tego, użytkownik musi napisać co najmniej 3 sensowne posty na forum - czyli takie które wnoszą coś do dyskusji.
(This post was last modified: 25-08-2011 10:23 by Psych00l.)
25-08-2011 10:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Drops99full Offline
*

Posts: 6
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Drops99full
Przecież wszystko co tam jest spełniam.
25-08-2011 11:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Psych00l Offline
*

Posts: 35
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Drops99full
O 11.20 nie spełniałeś.
25-08-2011 11:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Drops99full
Mówisz, że Painkiller najlepszy, więc let's see... Masz problem z wymawianiem słów, które zaczynają się na strz - szczelba, szczelanka, bolą uszy od takiego czegoś. Resurrection nie czyta się rezurektion, Ogólnie wszystkie angielskie słówka czytasz tak jak się pisze. Przed nagrywaniem filmu sprawdź sobie głośność gry itp., a nie zmieniasz potem w czasie. Co do gry, to wybrałeś tak nudną grę, że szok, nie dziwie się, że tak zanudzasz (choćby minute gadania o tym, że nie umiałeś wcześniej ogarnąć Frapsa i miałeś 20 FPS, kogo to obchodzi?), bo tam tylko idziesz i strzelasz - nic więcej. Mówisz strasznie spięty, postaraj się wejść bardziej na luz. Ja na samym początku praktykowałem wypicie jednego browca przez nagrywaniem : P Jakby co, to do niczego nie namawiam : D Jeszcze co do dźwięku w grze - nagrywaj z dwóch źródeł, Fraps gra i jej dźwięk, a mikrofon choćby Audacity, potem spokojnie możesz grać z głośnym dźwiękiem, a wyciszysz go sobie przy montowaniu w np. Sony Vegas. Dodatkowo zwiększą się Twoje doznania z gry, bo ja bym nie umiał na tak cichej grze grać : P
(This post was last modified: 26-08-2011 02:35 by Przemcio.)
26-08-2011 02:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Drops99full Offline
*

Posts: 6
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Drops99full
No cóż, co do tego audiacity to tak robię, a potem odszumiam w Gold Wave. A co do gatki, to coś mówię bo jak byłem pytać o opinie na play Next to mówili że mało mówię. Ale stwierdziłem że PainKiller jest najlepszy bo od późniejszych odcinków,zaczynam opowiadać o tym co się dzieję w świecie gier np o wojnie mmo, między Wow`em, GW2 i SWTOR.
26-08-2011 06:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5