Post Reply 
Zapytaj admina/moda
Author Message
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
Zapytaj admina/moda
Ok, tutaj kierujemy wszelkie pytania oraz obiekcje co do działania "władzy" na forum. Vloduś, inspirujesz mnie :*.

[Image: aqI8D.jpg]
25-08-2011 12:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Zapytaj admina/moda
Może ja zacznę, masz siostrę?

A tak na poważnie, może konto na FB aka "zagrajmyw"? :p
25-08-2011 19:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matjas2211 Offline
*

Posts: 148
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Zapytaj admina/moda
Po co Anony niedługo atakują :).

http://youtu.be/DWkiWtqgOWc
[Image: madoka_magica_icons_by_zeiky-d4xkzmz.gif]
25-08-2011 19:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Zapytaj admina/moda
(25-08-2011 19:43 )IConquer Wrote:  Może ja zacznę, masz siostrę?

A tak na poważnie, może konto na FB aka "zagrajmyw"? :p

Kaszubiak miałby tutaj co nieco do powiedzienia. Ja sam nigdy nie miałem konta na FB i szczerze - nie bardzo widzę sensu w istnieniu kont poszczególnych sajtów na takich serwisach jak Facebook, czy Twitter - co to daje? Reklama strony? I tak będą tam zaglądali tylko "wtajemniczeni". Ilość "lubię to"? A to daje jakieś korzyści? O ile ktokolwiek da nam "lajka", hjeh. Powiadamianie o aktualnościach i nowinkach na stronie? Od tego właśnie mamy dział "Aktualności."

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 25-08-2011 20:58 by Gik.)
25-08-2011 20:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Zapytaj admina/moda
Też tak myślę. Co innego, gdybyśmy robili jakie produkcje wideo, to wtedy można by o tym pomyśleć. Na chwilę obecną sama strona i kanał na youtube wystarczy. Ale jeśli będzie wyraźny sygnał, że "coś się dzieje", to mogę założyć Fanpage i z chęcią go poprowadzę.
25-08-2011 21:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Zapytaj admina/moda
Po co Fejsbooka, jak i tak niedługo przestanie istnieć. Nie opłaca się. Słaby pomysł.
26-08-2011 06:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Zapytaj admina/moda
Niby dlaczego miałby przestać istnieć? Fejs ma się bardzo dobrze i nic nie wskazuje na to, żeby było inaczej w najbliższym czasie.

Nie opłaca się? Facebook to jest najlepszych sposobów do prezentacji swojej twórczości. Prostota tworzenia fanpage'y i zarządzanie nimi to wielkie atuty tej społecznościówki. Każdy, kto tworzy coś na swój sposób oryginalnego i twórczego, powinien taki fanpage założyć (jeśli zależy mi na większym "rozgłosie"). Nawet nie zawsze chodzi o rozgłos. FB to też świetny komunikator z widzami. Dużo lepiej się sprawuje w tej dziedzinie niż tragiczne komentarze na YT. Mogę wymieniać dłużej, ale nie widzę potrzeby. Po prostu i tak jak na razie Fanpage Zagrajmyw.pl nie będzie stworzony i opublikowany.
Ale jak napisałem wcześniej, rozpatruję tę kwestię choćby dlatego, że jeśli w przyszłości będziemy tworzyć kolejne wywiady czy pogadanki, to FB pozwali nam nieco rozpropagować nasze "twórczości". ;]
26-08-2011 07:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Psych00l Offline
*

Posts: 35
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Zapytaj admina/moda
Sworsonowi chodzi o Anonymous. Zapowiedzieli, że 5-tego listopada zaatakują i zniszczą Facebook'a.
26-08-2011 11:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: Zapytaj admina/moda
"Fanpage". Brr, cóż za okropne słowo! Akurat w tej sprawie jak najbardziej kibicuję Anonimowym. Najpierw trzeba się zabrać za coś, co możemy nazwać "produkcją własną". Czyli prędzej ta strona upadnie, niż będziemy mieli dość materiałów na założenie strony na FB.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 26-08-2011 12:36 by Gik.)
26-08-2011 12:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Zapytaj admina/moda
Ja się zapytam co wy chcecie tam publikować? Wystarczy spojrzeć jak często jest aktualizowane kanał YT więc nie ma to sensu.
26-08-2011 14:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5