Post Reply 
TheUberSpartans
Author Message
UberTARD Offline
*

Posts: 5
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #1
TheUberSpartans
Witam, od jakiegoś czasu zajmuję się lets play'ami z xbox'a. Od pierwszych odcinków wiele się pozmieniało (nie załamujcie się po pierwszych odcinkach ). Mam nagrywarkę HD więc nowe odcinki są w o niebo lepszej jakości niż te pierwsze. Pobawiłem się z ustawieniami mojego mikrofonu więc lepiej mnie słychać i także nauczyłem się mówić na luzie. Z pierwszymi odcinkami nie wiedziałem co mówić zbytnio, a teraz mówię co mi przychodzi do głowy. Należę do Polskiego Team'u Produkcji Filmowych (PTPF).

Moje Projekty :

Mortal Kombat Challenge Tower - Czyli przechodzę challenge tower w najnowszym Mortal Kombat. (Nie skończone)
Shadows of the damned - Od pierwszego odcinku jest wszystko w najlepszym porządku więc można oglądać, a ostatnie odcinki nagrywałem z kolegą. (Nie skończone)
Halo: Reach - Mój pierwszy "zagrajmy" jaki przyszło mi wstawić na kanał. Pierwsze odcinki niezbyt zadowalające według mnie. (Skończone)
Red Faction: Armageddon - Chwilowo zawiesiłem nagrywanie kolejnych odcinków ponieważ zamierzam skończyć najpierw Mortal Kombat, a potem będę kontynuować. (Nie skończone)
Dead Island - Mój najnowszy let's play. Polecam.

Moj kanał : http://www.youtube.com/user/TheUberSpartans
Przy okazji powiem, że nagrywam machinimy w Halo: Reach więc jest z czego się pośmiać.
(This post was last modified: 09-09-2011 23:08 by UberTARD.)
04-09-2011 20:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5