Thread Closed 
Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Author Message
baku10x Offline
*

Posts: 68
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Witam, przed chwileczką wpadłem na pomysł aby zrobić serwer multiplayerdo gry Minecraft. Robic z niego let's playe itd.
Lecz potrzebni byli by mi ludzie do tego projektu. Najlepiej wiekowo +16. Mikrofon nieobowiazkowy. Mam na myśli takich graczy co mają coś do powiedzenia w kwestii Minecraft, a nie tylko puste gadanie o niczym.

Jeśli miałyby być robione różne let's playe to do tego powstało by nowe konto na Youtube z nazwą Seri. Wiem, że coś takiego może nie wypalić i liczę się z tym.. Ale to pewnie, też dlatego że brakuje mi pewnej osoby.
Chodzi mi o sponsora, który by był wstanie płacić te 30-35zł miesięcznie na serwer 10slotowy.

Oprócz tego, zależało by mi na reklamie przez jakąś popularną osobę.(Jeżeli seria by się jej spodobała) Jeżeli ktoś będzie chętny do współpracy to proszę o pisanie. ;)

Pozdrawiam baku
16-09-2011 21:03
Find all posts by this user
Mazzir Offline
*

Posts: 63
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Ehm.. Jest już Kwadratowa Wyżyna, ale piszę się na wszystko co może być chociaż najmniejszą konkurencją dla pozostałych. Weźmy pod uwagę, że KD nie pobijemy za nic, a KW prowadzą dzieci, które widzów mają tylko z polecenia przez popularniejsze osoby (mam na mysli konkretna osobe). Taka alternatywa dla KD nie bedzie zla. Bedzie zawsze jakieś porównanie :)

Usunięta przez moderację.
16-09-2011 21:24
Find all posts by this user
baku10x Offline
*

Posts: 68
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
@Mazzir widziałem Kwadratową Wyżynę, lecz nie wygląda mi to na nic ciekawego. Tak jak powiedziałeś prowadzą ją dzieci. Co do jej twórców, nie sprawdzałem jak sie "rozwinęli". W sumie, ta alternatywa by też mogła być zareklamowana aby miał ją kto oglądac ;)
16-09-2011 21:30
Find all posts by this user
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Ileż można tego Minecrafta wałkować? Rzygać mi się od tego chce. Anyway, powodzenia, jeśli chcecie być przynajmniej trochę popularni jak największe kanały związane z Minecraftem.
16-09-2011 21:39
Find all posts by this user
baku10x Offline
*

Posts: 68
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
@Przemcio chcę robić filmiki 4fun, ale także aby były troche popularne. Gra jak dla mnie jest ciekawa i rozumiem że jest dużo filmikow z niej ale można czasami coś zrobić:)
16-09-2011 21:40
Find all posts by this user
Mazzir Offline
*

Posts: 63
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Grunt to grać dla przyjemności nie z przymusu. Otworzyć prywatny serwer i od czasu do czasu coś nagrać jak najdzie ochota.

Usunięta przez moderację.
16-09-2011 21:44
Find all posts by this user
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
nazwijcie to Minecraft: Wypróżnienie.
16-09-2011 22:14
Find all posts by this user
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Podsumowawszy, wymyśliłeś projekt który jest zerżnięciem popularnej serii popularnego YTubera, szukasz ludzi którzy w tym projekcie wystąpią, wypromują a następnie zapłacą za serwer. Wszystko ku promocji twojej wspaniałomyślnej osoby.

Ja osobiście nie piszę się.

[Image: 88440151.gif]
17-09-2011 07:48
Visit this user's website Find all posts by this user
Sakulos Offline
*

Posts: 86
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
Tez mam projekt:
Sakulos gra w gry!
Wy kupujecie jakas gre, wysylacie mi na moj adres, a ja w nią gram. No i prosze popularnego youtubera o wypromowanie mnie oczywiscie :)
Moge rowniez zagrac z kims w CO-OP, jezeli ktos kupi 2 egzemplarze tej samej gry.
Napiszcie co sądzicie :)

Mój blog
[Image: xd.jpg]
17-09-2011 08:20
Visit this user's website Find all posts by this user
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Alternatywa ~ Kanciasta Dolina
(17-09-2011 08:20 )Sakulos Wrote:  Tez mam projekt:
Sakulos gra w gry!
Wy kupujecie jakas gre, wysylacie mi na moj adres, a ja w nią gram. No i prosze popularnego youtubera o wypromowanie mnie oczywiscie :)
Moge rowniez zagrac z kims w CO-OP, jezeli ktos kupi 2 egzemplarze tej samej gry.
Napiszcie co sądzicie :)

+1 //rozumiem iż podoba ci się post Sakulosa, ale jeżeli nie masz nic do dodania w dyskusji to miej świadomość iż nie wszystkich obchodzą twoje osobiste upodobania

Dobrze drogi adminie bede pamietal!
(This post was last modified: 17-09-2011 19:19 by Wan1Mas.)
17-09-2011 09:01
Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5