Post Reply 
Wulgarny język w LP a wiek
Author Message
Riot Offline
*

Posts: 17
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #1
Wulgarny język w LP a wiek
Co sądzicie o LP w którym np. 12-14 latek gra w grę typu (wiedźmin 2 ) gdzie i przeklinają i są sceny z nagością...

[Image: riotPL.png]
Maksymalna ilość obrazków w sygnaturze to 2 o łącznym, maksymalnym rozmiarze wynoszącym 400x200.
18-09-2011 15:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Wulgarny język w LP a wiek
Nic. Na podwórku pewnie słyszy gorsze słownictwo.

Bardziej podyskutowałbym o sensie używania wulgaryzmów w LP - w jakim celu i dlaczego to robimy?

Osobiście korzystam z wulgaryzmów w momentach kiedy może to nadać efekt komiczny danej scenie - np. będąc tuż przy końcu poziomu ginę to takie mocne przekleństwo może wywołać uśmiech na twarzy widza ("haha już prawie przeszedł a teraz się wkurza i musi jeszcze raz").
Momentami warto też użyć wulgaryzmu by podkreślić naszą irytację czymś jeżeli chcemy zwrócić na to uwagę. Generalnie to tyle, używanie wulgaryzmów z częstotliwością 100 na 15-minutowy odcinek to głupota i nie ogląda się tego przyjemnie.

[Image: t43eX.jpg]
18-09-2011 15:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Riot Offline
*

Posts: 17
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Wulgarny język w LP a wiek
A o nagości w grach ?

[Image: riotPL.png]
Maksymalna ilość obrazków w sygnaturze to 2 o łącznym, maksymalnym rozmiarze wynoszącym 400x200.
18-09-2011 15:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Wulgarny język w LP a wiek
(18-09-2011 15:29 )Riot Wrote:  A o nagości w grach ?
Nagość to ta sama sprawa co wulgaryzmy. 12-13 latki jeżeli mają dostęp do internetu to na pewno widzieli już co trzeba ;]

[Image: t43eX.jpg]
18-09-2011 15:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sakulos Offline
*

Posts: 86
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Wulgarny język w LP a wiek
13 latek jest w strachu, że rodzic wejdzie do pokoju i zobaczy ze ogląda gołe baby, wiec co do nagosci ja bym ograniczył, skoro masz im pokazywac to i owo. Iks De

Mój blog
[Image: xd.jpg]
18-09-2011 15:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Riot Offline
*

Posts: 17
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Wulgarny język w LP a wiek
Czyli wyjaśnione :) Proszę o zamknięcie :)

[Image: riotPL.png]
Maksymalna ilość obrazków w sygnaturze to 2 o łącznym, maksymalnym rozmiarze wynoszącym 400x200.
18-09-2011 15:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Wulgarny język w LP a wiek
Quote:Czyli wyjaśnione Proszę o zamknięcie
Lol wut? Vox Gimper vox populus?

Co innego widzieć nagość, co innego publicznie się tym afiszować. Tyle, że nie świadczy to o dziecku, a raczej o rodzicach, którzy nie patrzą, w co gra ich syn. Inna sprawa, że nagość w grach rzadko kiedy ma podłoże artystyczne, a najczęściej jest nachalnym fanserwisem czy innym bonusem.
Wulgaryzmy to zaś dla mnie brak szacunku do widza. W niewielkich ilościach tolerowane, jakiekolwiek przecinkowanie "kurwą" czy wyzywanie przeciwników, czy to żywych czy komputerowych, jak dla mnie dyskwalifikuje osobę jako let's playera.
(This post was last modified: 18-09-2011 15:45 by appareil.)
18-09-2011 15:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matiz Offline
*

Posts: 41
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Wulgarny język w LP a wiek
OJEJU, PRZEKLINAJĄ! CÓŻ ZA WULGARNE CHAMY I PROSTAKI!1
[spoiler]Straszne ĄĘ z was, koledzy.[/spoiler]
18-09-2011 16:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrArroniro Offline
*

Posts: 36
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Wulgarny język w LP a wiek
Raczej częściej spotyka się dresa który przeklina niż profesora który nie potrafi się wysłowić bez przekleństw
18-09-2011 17:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Wulgarny język w LP a wiek
Ja używam przekleństw w moich LP, niekiedy zdarzy mi się chwilowy moment, w którym używam ich za dużo, ale raczej myślę, że jest to ilość dopuszczalna. Osobiście nie mógłbym oglądać osoby, która gada jak profesor, dla mnie wulgaryzmy to pewna forma luzu, oczywiście jeśli nie ma ich zbyt wielu (jak np. u Bladeblliara czy jak on tam ma, zresztą, on mi dał suba, czyżbym za dużo przeklinał : (?).
(This post was last modified: 18-09-2011 18:11 by Przemcio.)
18-09-2011 18:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5