Post Reply 
PaulMuadDibUsul
Author Message
MrAtrion Offline
*

Posts: 11
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #1
PaulMuadDibUsul
Witam wszystkich!

Tu MrAtrion, nowy zagrajmer w Waszej rozrastającej się społeczności :)

Nazwa mojego kanału to PaulMuadDibUsul (stary nick) i mam zamiar umieszczać tam gry, które nie są jeszcze tak mocno oklepane. Czyli nowinki rynkowe (jak Space Marine) i stare dobre klasyki. W zależności od wykonania LP, mam zamiar podzielić gry na 2 kategorie:

IBG (i bez gadania) - czyli przechodzenie gry bez komentarza. Będą to gry, których klimat opiera się głównie na efektach dźwiękowych (muzyka, odgłosy) i grzechem byłoby zakłócać.

zwykły LP - granie z komentowaniem. Będą to gry, które mają wiele momentów luźnych (np. expienie w RPGach). Oczywiście w zależności od gry będę nagrywać cut-scenki lub nie, ale gdy będę je nagrywać to nie będę w tym czasie gadać.

Hardcore - jest to przechodzenie gry na jednym życiu (jedno życie - jedna gra). Zwiększa to adrenalinę i pozwala znów poczuć się jak za pierwszym razem :). Oczywiście można zapisywać grę wiele razy (zwłaszcza jeśli gra lubi crashować), ale wczytać można dopiero gdy się kontynuuje rozgrywkę z poprzedniego dnia lub gdy gra się zawiesi. Nie wolno także używać wszelkich cheatów czy bugów gry. Jak na razie udało mi się zrobić 1 grę w ten sposób :). Aha, i nie ma sensu oszukiwać, bo nagrody za to nie ma żadnej. Najczęściej będę to robił w trybie IBG, bo komentowanie może mnie kosztować 'życie' :D

Zawsze staram się grać najlepiej jak potrafię (lepiej poćwiczyć przed nagrywaniem), gdyż nie znoszę 'lamienia' w LP i kręcenia się w kółko.

Aktualnie mam ukończoną serię Space Marine. Myślałem o jakimś klasyku typu Crusader No Remorse czy coś z tego okresu. Jakieś propozycje? :)

Link: http://www.youtube.com/user/PaulMuadDibU...e=mhee#p/u

To tyle.
Pozdrawiam
MrAtrion
(This post was last modified: 22-09-2011 18:54 by MrAtrion.)
21-09-2011 08:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
XVoIR Offline
*

Posts: 46
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: PaulMuadDibUsul
Ok. Jakość jest 720p [LUBIE TO <3], ale niestety tylko to moge powiedzieć. Co do komentowania itp. to mam opowiadać o czymś, czego nie słychać? :3
23-09-2011 14:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrAtrion Offline
*

Posts: 11
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: PaulMuadDibUsul
Mam zamiar zrobić poprawkę tej serii (jest dość krótka) więc spokojnie :). Ale możesz coś powiedzieć o stylu gry, formie lub też zaproponować cosik :3
23-09-2011 16:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: PaulMuadDibUsul
Dopóki nie usłysze głosu widzę tutaj PlayThrough
23-09-2011 17:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
XVoIR Offline
*

Posts: 46
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: PaulMuadDibUsul
Zaproponować? Co do stylu gry to nie grałem więc nie wiem. Propozycja? Dawaj w 1080p.


<ironia>
23-09-2011 18:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrAtrion Offline
*

Posts: 11
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: PaulMuadDibUsul
Sprawdziłem właśnie 1080p z 30fps. Nie muli przy nagrywaniu :D
24-09-2011 07:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrAtrion Offline
*

Posts: 11
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: PaulMuadDibUsul
Co sądzicie o serii Space Hulk - Vengance of the Blood Angels? Wersja PSX. No i z głosem ;p
29-09-2011 12:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
XVoIR Offline
*

Posts: 46
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: PaulMuadDibUsul
A wiesz że jest coś takiego jak edytuj? (Przynajmniej u mnie jest). Jak będziesz kewl prowadził to może będę coś sądził.
29-09-2011 16:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5