Post Reply 
MrCzlenson
Author Message
MrCzlenson Away
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
MrCzlenson
Witam

Jestem MrCzlenson i chciałbym wam przedstawić moją skromną twórczość filmową na youtube.

W trakcie:
-Nołlajfowy Blog
-Recenzje
-Minecraft II
-Minecraft Laboratory
-Zagrajmy w Diablo II

Zawieszone:
-Zagrajmy w Overclocked: Historia o przemocy

W planach:
-

Skończone:
-Magicka
-Terraria
-Minecraft (Jeszcze kiedyś wróce)
-Zagrajmy w Limbo


Gram, vloguje i recenzuje ot i wszystko. Zapraszam serdecznie!

P.S. Starsze filmy są wręcz tragiczne dlatego polecam oglądanie tych nowszych. Dużo nowszych.

Mój kanał : http://www.youtube.com/user/MrCzlenson
18-10-2011 14:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: MrCzlenson
Czemu uważasz, że sam tworzę filmy gorsze, niż w kolaboracji z kimś ?
Jeszcze poza tym, nazwałeś Let's Play sztuką, gdzie uho ho pojechałeś trochę za daleko.

Co do reszty produkcji - połowa twojego kanału (jak nie większość), to mimo wszystko vlogi. Straszne rozbicie tożsamości moim zdaniem. Chcesz być let's playerem, internetowym guru - za którego wielu uważa rocka, czy kim ?
Jeżeli chodzi o materiały growe, (bo w końcu jest to forum strony "Zagrajmy W", nie ?) czasami słyszę trzeszczenie w mikrofonie, co bywa nieco irytujące. Nie wiem, czy występuje to w każdym twoim filmiku, ale jest to nieco drażniące.

Ostatnia kwestia, to czy materiały są dobre ? Nie mam do nich jakichś masywnych zastrzeżeń, z racji tej, że w takiej sytuacji wszystko sprowadza się do gustu. Mojemu nie podpadły twoje filmiki, ale to tylko moja osobista preferencja. Masz nieco irytujący ton mówienia czasami, oraz często bywa nudnawo.
18-10-2011 22:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: MrCzlenson
Poprzedni temat poleciał do kosza?

Skończ już z tym "Starsze filmy są wręcz tragiczne dlatego polecam oglądanie tych nowszych. Dużo nowszych."

Jeśli uważasz, że są takie słabe to je po prostu usuń a nie płaczesz, ze te są gorszę i ich nie oglądajcie. Chyba jak są na kanale to są po to by je oglądać a nie tworzyć chronologię numerków do nowszych vlogów

Poza tym tak jak wcześniej to i teraz powiem, ze czasami majaczysz takie głupoty jak żyd na gazie
19-10-2011 08:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrCzlenson Away
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: MrCzlenson
Co do wypowiedzi Staregognoma.

Co do pierwszego akapitu nie wiem co powiedzieć. Chyba za głupi jestem żeby zrozumieć twoją wypowiedź.

Co do twoich filmów. O gustach się nie dyskutuje. Twoje filmy mi się nie podobają. I jeszcze to wszędobylskie Yyyy.. Yyyy yyy yyy....

I NIE nazwałem Let's play'ów sztuką. W życiu. Powiedziałem że fabuła którą tworzy JJay sam lub z kimś jest sztuką.

Co do vlodka
Nie nie skończę. A dlaczego wytłumaczę w vlogu #34 bo na #33 już mam temat.

Jeżeli chcesz zobacz a jeżeli nie to nie.

I co do żyda troszkę mnie obraziłeś. Cóż twoje zdanie a moje zdanie to dwie różne rzeczy ale jakichś żydów to sobie wypraszam.

Nagrałem jednak w #33 vlogu dlaczego nie usuwam.
(This post was last modified: 19-10-2011 13:57 by MrCzlenson.)
19-10-2011 13:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: MrCzlenson
Quote:O gustach się nie dyskutuje.
Tak, ale tylko jeśli nie przedstawiasz ich publicznie. Jeśli mówisz o czymś do innych ludzi, spodziewaj się reakcji.

Quote:Powiedziałem że fabuła którą tworzy JJay sam lub z kimś jest sztuką.
Podasz mi swoją definicję sztuki oraz powody, dla których uważasz PzM2 za takową? Z ciekawości czystej.

Quote:Nie nie skończę. A dlaczego wytłumaczę w vlogu #34 bo na #33 już mam temat. Jeżeli chcesz zobacz a jeżeli nie to nie.
Dobry obyczaj nakazywałby odpowiedzieć tam, gdzie pytanie zostało zadane, o ile jest taka możliwość. Są skuteczniejsze metody zbierania wyświetleń, przy tym znacznie bardziej uczciwe.
19-10-2011 13:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrCzlenson Away
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: MrCzlenson
Co do gustów. Rozumiem.

Sztuki:
Nie istnieje jedna spójna, ogólnie przyjęta definicja sztuki, gdyż jej granice są redefiniowane w sposób ciągły.

Chodzi o fabułę którą przekazuje JJay. Jest ona jak książka. Pomyśli nie ma minecrafta i JJjay napisał scenariusz do filmu taki jak ma PzMs2. Ja bym to obejrzał.

Nie chodzi o wyświetlenia. Ale tekst pisany jest mniej "dobry" niż mówiony. Jest po prostu wygodniej.
19-10-2011 14:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: MrCzlenson
"PzMs2", jak to pięknie nazwałeś nadal jest LP. Posiada fabułę, dlatego że jest to zabawa z formą- takie wymieszanie machinimy i starego LPka. Ani JJay, ani ja nie uważamy go za sztukę, wydaje się to śmieszne, jak niektórzy ludzie uważają to za coś więcej, niż czym jest. Fabuła- jak fabuła, o wiele lepsze są na prawie każdej sesji papierkowego RPG. Co do scenariusza, który podobno ma ta seria ... no cóż, też się nie zgodzę, a przynajmniej nie do końca.
Jeżeli moja praca ci się nie podoba, to czemu wspomniałeś o mnie w tamtym vlogu ? Seria Mc, którą mam przyjemność współtworzyć to nadal seria JJJ. Niepotrzebnie mnie wspomniałeś w tamtym filmiku, skoro mówiłeś o osobach które cenisz, oglądasz - po co było umieszczenie mojej osoby w tym zestawieniu ?
Poza tym, popatrz na to co piszesz. Najpierw rzucasz banałem i formułką "O gustach...", a następnie mówisz o tym jak moje filmy ci się nie podobają i w sposób ... dosyć nieuprzejmy zarzucasz mi nadużywanie parajęzyka, który tak naprawdę ma pewne wyjaśnienie, jeżeli chodzi o moją osobę/styl nagrywania, o którego sobie tutaj oszczędzę.
Jeżeli chodzi o mój pierwszy akapit.
Stwierdziłeś, że praca którą wykonuję z kimś/dla kogoś jest dobra. To co sam tworzę jest be i niedobre. To nie trzyma się sensu. To co tworzę z JJJ, nie uchodzi wiele od tego co robię sam, poza tym, że to jest minecraft. Jedynym dla mnie sensownym wytłumaczeniem jest popularność - tamta seria jest całkiem, więc jest fajna, super i w ogóle sztuka, moja już nie, bo w sumie nikt o tym nie gada, a autor y-ka za dużo.

Zdaję mi się, że uraziłem ciebie co nieco lekką krytyką twoich filmów, naprawdę marginalną. Jeżeli tak, to wybacz złotko, ale ten dział służy właśnie ocenianiu twojej pracy i dyskutowaniu na jej temat. Jeżeli zgubisz pantofelek po pięknym balu, tutaj ludzie ci powiedzą, że masz brudne stopy, bo na schodach leży czerwona szpilka.
21-10-2011 09:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrCzlenson Away
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: MrCzlenson
Szanowny Gnomku

Rozumiem Twoją krytykę i przyjmuję ją z dobrym "odczuciem" ponieważ taka krytyka jest konstruktywna i prowadzi tylko i wyłącznie do rzeczy dobrych.

Natomiast co do Twojej twórczości. No cóż, oceniłem ją bez odpowiedniego zapoznania się ze sprawą że tak powiem. I to był mój błąd. Wybacz mi. Ocenie ją raz jeszcze już po głębszym poznaniu. Ok?

Starałem się nie urazić nikogo w żaden sposób. Jeżeli ktoś się poczuł urażony. (Starygnom) No to przepraszam nie miałem tego nawet w najmniejszym stopniu na celu.

Pozdrawiam.


Edit1

Byłbym zapomniał. W tym co robisz z JJJ podoba mi się Twój humor. Naprawde.
(This post was last modified: 21-10-2011 10:19 by MrCzlenson.)
21-10-2011 10:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: MrCzlenson
Pytanie:
Quote:Podasz mi swoją definicję sztuki […]?
Odpowiedź:
Quote:Nie istnieje jedna spójna, ogólnie przyjęta definicja sztuki […]
Wniosek: Czytanie ze zrozumieniem, so hard these days.

Quote:Chodzi o fabułę którą przekazuje JJay. Jest ona jak książka. Pomyśli nie ma minecrafta i JJjay napisał scenariusz do filmu taki jak ma PzMs2. Ja bym to obejrzał.
Nadal nie uzasadnia to nazywania czegoś sztuką. Mnóstwo rzeczy można przełożyć na filmowy scenariusz, a nawet później to obejrzeć, ale czy to oznacza, że coś jest sztuką?
Quote:Ale tekst pisany jest mniej "dobry" niż mówiony.
Czemuż to?
(This post was last modified: 21-10-2011 12:42 by appareil.)
21-10-2011 12:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: MrCzlenson
Tak czytam i widzę, ze masz coś wspólnego z Rockiem - chcesz coś powiedzieć ale nie wiesz sam co
21-10-2011 12:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5