Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd wzięły się wasze nicki ?
Author Message
Matjas2211 Offline
*

Posts: 148
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
Skąd wzięły się wasze nicki ?
Często mnie to zastanawiało więc zamiast się spytać osobiści dam wam okazje do nabicia postów !
Więc mój nick jeżeli kogoś to ciekawi to takie przerobienie imienia .

http://youtu.be/DWkiWtqgOWc
[Image: madoka_magica_icons_by_zeiky-d4xkzmz.gif]
22-10-2011 22:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MugoX Offline
*

Posts: 102
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
Razu pewnego myślałem sobie, że powinienem sobie wymyślić oryginalny nick. Tak się złożyło że akurat musiałem napisać sms z bramki na stronie plusa, która wymaga przepisania kodu z obrazka. Pomyślałem sobie, że taki zlepek liter może stanowić dobry pseudonim. Zapisałem sobie kilka takich kodów i uznałem, że MUGOX jest całkiem fajne, i na pewno na youtube nie będzie zajęte... Oczywiście było ;<
23-10-2011 01:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
Swojego czasu grałem w Rugby, jako że byłem masywny, i potrafiłem się przewalić przez stado idiotów, tak mnie okrzyknięto, i tak zostało.
23-10-2011 07:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Regolasek Offline
*

Posts: 60
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
Cóż... Podczas pewnych wakacji zacząłem czytać Władcę Pierścieni: Drużynę Pierścienia :) To było jakieś 5/6 lat temu :P Na początku książki w prologu chyba zamiast Legolas pisało Regolas :) Niezwykle mi się to spodobało... Tego nicku używam od 5/6 lat na każdym forum/grze :) W WoWie swojego czasu, CS, YT :) Niestety nick zmienił się na Regolasek bo Regolas na YT był zajęty :)
23-10-2011 10:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
Roman - imie od bierzmowania, jak na przekór jestem ateistą ( lol ). Szondi z generatora nazwisk. Ale ostatecznie i tak można mówić do mnie Marcin :D
23-10-2011 12:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
Vłodek - Od nazwiska, od podstawówki wszyscy mi mówili vłodek a od czasów kiedy na VIVie poleciał klip "Protest" przyległo to na zawsze
25 - mój szczęśliwy numerek, dzień urodzin przez prawie całą szkołę numer w dzienniku
32 - numer z jakim grałem na koszulce tak samo jak mój idol z dzieciństwa Christian Vieri (chlip, chlip ja ciągle mam tą koszulkę Lazio w szafie). Idol napastnikiem a grałem na bracme. Swego czasu (rok 2006) miałem nawet możliwość pokopania piłki z młodym Robertem Lewandowski.
(This post was last modified: 23-10-2011 17:47 by vlodek2532.)
23-10-2011 16:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
Hmmmm.
Roman - Od mojej "ksywy" (Nie od imienia, ponieważ na imię mam Damian.), która wzięła się od przekręconego przez jakąś nauczycielkę w podstawówce nazwiska (Zamiast Romanik, przeczytała samo Roman). Od tamtej pory wszyscy mówią na mnie Roman, ba - niektórzy zapomnieli nawet jak mam naprawdę na imię. :)
PL - Co tu dużo gadać - od narodowości.
79 - Sam nie wiem, skąd dokładnie wziąłem te 79. Pamiętam, że w jakiejś grze przeglądarkowej miałem nick kończący się na 79, a później przy tworzeniu konta na YT, gdy samo RomanPL było zajęte postanowiłem dopisać jakąś cyfrę - no i padło na 79.
23-10-2011 17:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MaxDeelJay Offline
*

Posts: 10
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
Heh... Mój nick był kombinacją słów "max" (bo bardzo lubię słuchać muzyki na max'a), "deel" (bo brakowało mi jakiegoś środka) i "jay" (bo jakoś tak weszło do starego nicku MaxDeel...
Kiedyś miałem jescze TearBeat ("beat", bo muzyka daje bitu, a "tear" bo mi weszło w słówka)

Mój kanał na YouTube
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste..
31-10-2011 20:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Blitz Offline
*

Posts: 182
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
uu , Takiego tematu szukałem :P Mój Nick , jest to Zlepek 2 słów ( Pełny nick to Blittzinger , używam go , kiedy Blitz jest zajęty ). a więc Blitz , od taktyki Blitzkrieg stosowanej podczas 2 WŚ przez Nazistów , bądź Błyskawica po Niemiecku. Drugie słowo to Zinger , od mojej " najulubieńszej " kanapki z KFC
01-11-2011 15:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
Oj historia mojego nicku jest długa, lecz spróbuję ją skrócić.
Więc tak, kiedyś pomyślałem żeby się zarejestrować gdzieś tam (Nawet niepamiętam gdzie)
i podczas wyboru nicku nazwałem siebie MrZZ, po pewnym czasie zbyt wiele osób zaczęło go używać więc pozostawiłem Mr i dodałem trochę ze swojego imienia i tak powstał MrPati który zależnie od sytuacji jest pisany z małej lub wielkiej litery.
08-12-2011 23:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5