Post Reply 
BardzoMrocznyDrwal
Author Message
Paagan Offline
*

Posts: 5
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
BardzoMrocznyDrwal
Hej, hej! Piszę ten temat, chcę mniej więcej przedstawić mój kanał YouTube, a nóż się komuś spodoba.
No więc mój kanał istnieje od ok. tygodnia. Założyłem go gdyż miałem kłopoty z moim starym kontem na YouTube (Zapomniany1212) i teraz w pełni skupiam się właśnie na nim. W kilku filmikach przedstawiam się jako Zapomniany1212, gdyż pochodzą one z mojego dawnego konta. Klipy, które wrzucam dotyczą głównie League of Legends (poradniki, gameplaye etc.), ale będą też wychodziły poradniki dot. grafiki komputerowej 2D i 3D, audiologi, dzisiaj wrzucam coś z Minecrafta (taaak, wiem, pewnie już wam się przejadł, ale nagrywałem z niego odcinki dla własnej przyjemności - to fajna zabawa.
No cóż i to by było na tyle. Jeśli komuś się spodoba mój kanał, to ucieszyłbym się gdyby nacisnął taki żółty guziczek z napisem subskrybuj. To nic nie kosztuje, a mi sprawi wiele radości i satysfakcji.
Na razie mam tylko 126 widzów, ale codziennie kilku mi ich przybywa (6-10). Filmiki wrzucam zazwyczaj codziennie, albo kilka razy w tygodniu.
LINK DO MOJEGO KANAŁU:

http://www.youtube.com/user/BardzoMrocznyDrwal
Pozdrawiam! Mam nadzieję, że komuś się spodoba!

Aha i taka mała informacja: jeśli dajecie łapkę w górę, albo w dół pod moim filmikiem, to uzasadnijcie to w komentarzu.
Edit: Na moim kanale od niedawna pojawiają się również Audiologi, zapraszam do ich przesłuchania i dyskusji pod filmikiem.
(This post was last modified: 10-11-2011 16:39 by Paagan.)
10-11-2011 16:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: BardzoMrocznyDrwal
Quote:4. W dziale tym, mogę być prezentowane kanały na których jest minimum 30 opublikowanych filmów i w tym skończona przynajmniej jedna gra w formie Zagrajmy W, Walkthrough i tym podobne. Oprócz tego, użytkownik musi napisać co najmniej 3 sensowne posty na forum - czyli takie które wnoszą coś do dyskusji.

Twój temat nie był zgodny z powyższym punktem regulaminu i dlatego został przeniesiony do kosza. Jeżeli sądzisz iż temat został przeniesiony bezpodstawnie, albo twój kanał zaczął spełniać ww. wymóg to napisz do jednego z moderatorów a z chęcią ci pomogą.

Pozdrawiam.

[Image: 88440151.gif]
10-11-2011 16:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5