Post Reply 
Minecraft "okładką" kanału. - Moje przemyślenie.
Author Message
TaboretPL Offline
*

Posts: 68
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Minecraft "okładką" kanału. - Moje przemyślenie.
Niemal całkowicie zgadzam się z założycielem tematu. Wkurza mnie szufladkowanie nagrywających MC (co jest szczególnie widoczne na tym forum) że od razu dzieciak, pazerny na subskrypcje bla,bla,bla... Jak wam się nie podoba to że ktoś go nagrywa, przecież do ciężkiej cholery nie musicie tego oglądać! Są setki zagrajmerów polskich, i zagranicznych którzy nie nagrywają Minecrafta i na ich kanały patrzcie. Są katolicy i katole, kibice i kibole, minecraftowcy i majnkraftofcy. Ja sam nagrywam minecrafta lecz kręcę też inne serie oraz ostatnio coś z multi,bo chcę by mój kanał był uniwersalny i żeby każdy znalazł coś dla siebie. To że są tacy co nagrywają minecrafta bo jest popularny i patrzą na liczbę subskrypcji to już ich wina, ja takich po prostu ignoruję.

[Image: images?q=tbn:ANd9GcQq2NzBnDAx6Op7-8qL3zh...WISDPWkIrC]
07-12-2011 01:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Minecraft "okładką" kanału. - Moje przemyślenie.
Ech, Czy Minecraft to nie jest taki "bait" na younglingi na szmattubie?
Prawda jest taka, że ludzie nagrywający Minecrafta fakt, mogą kręcić inne serie, aczkolwiek 3/4 z nich robi TYLKO to, dlatego cała grupa ma łatkę. Nie dawno sam zrobiłem "pseudo" wywiad na szmattubie z 4 z nich, i o ile oni wykazali chęć robienia czegoś innego, to taka "hot" 16stka wejdzie na kanał zagraniczny, podpatrzy coś u sparkleza/yogg'ów/PBVG/Whatever Else
i wyda to w polskiej wersji, przez co horny 12-14 łykną to jak młode rekiny...

Znam nawet takiego jednego.

Także nie dziw się, że ludzie podchodzą do Minecraftowców jak do najgorszego zła, moje stanowisko jeżeli chodzi o Minecraftowców jest neutralne.
07-12-2011 13:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Blitz Offline
*

Posts: 182
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Minecraft "okładką" kanału. - Moje przemyślenie.
Tak BTW MinecraftPolska , upolowałem Screen'a : http://i.imgur.com/12PWh.png
Ewentualnie , do obiegu " nie interesujących się popularnością , i Oryginalnych Zagrajmerów " dodam tego
Albo Analfabete
Niestety , moje podejście do Minecrafta jest Ograniczone czyt. Hejtuje
(This post was last modified: 08-12-2011 08:48 by Blitz.)
07-12-2011 17:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #14
RE: Minecraft "okładką" kanału. - Moje przemyślenie.
Minecraft.. Temat już praktycznie obgadany. Sory za małego offtopa. Zostawiam ten film i enjoy minecraft.
(This post was last modified: 10-12-2011 17:58 by kaszub.)
10-12-2011 17:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TaboretPL Offline
*

Posts: 68
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Minecraft "okładką" kanału. - Moje przemyślenie.
Kaszubiak: hahah niezłe :D

Blitz Wrote:Niestety , moje podejście do Minecrafta jest Ograniczone czyt. Hejtuje

Tja a teraz idź napindalać w kolejną taką samą część Call of dupy :P
A tak na serio: hejtowanie jest moim zdaniem kretyńskie bo i co ci z tego przyjdzie. Hejotwać grę z powodu kanałów które nakręcają serie z Minecrafta. Bardzo mądre...

[Image: images?q=tbn:ANd9GcQq2NzBnDAx6Op7-8qL3zh...WISDPWkIrC]
11-12-2011 17:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Blitz Offline
*

Posts: 182
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Minecraft "okładką" kanału. - Moje przemyślenie.
Są różne rodzaje Hate'u , ja gdy zobacze Minecrafta na Kanale , odrazu zamykam Okno.
11-12-2011 17:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ZNPiesPL Offline
*

Posts: 28
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Minecraft "okładką" kanału. - Moje przemyślenie.
(11-12-2011 17:30 )Blitz Wrote:  Są różne rodzaje Hate'u , ja gdy zobacze Minecrafta na Kanale , odrazu zamykam Okno.

Ja robię DOKŁADNIE to samo. Dlaczego? Ledwo trafiam na jakiś kanał, widzę TYLKO minecrafta, a z innych serii 2-3 odcinki. Jak ja tego nienawidzę... Ta gra o stawianiu kwadratów jest tak popularna, że najczęściej jest nieraz szukana. I przez tą za przeproszeniem je*ną grę o stawianiu kańciastych kwadratów, czy o czym ona jest, przekreśla się, o wiele ciekawsze serie Let's Play... To jest po prostu plaga. Rozumiem, gdy jacyś ludzie, tworzą fajne budowle, i pokazują je na YT. Tylko, że większość tych materiałów z Minecraft, stanowią LP o budowaniu jak (Znowu użyje tego sformułowania) powiedział Buraczek - Szałasów z drabinkami. Moja niechęć do WSZYSTKIEGO co jest z Minecraftem związane, stworzyło się tym, iż mało materiałów z tej gry, są ciekawe, i jest ich po prostu jak za przeproszeniem g*wna w ściekach. Odgrzewany po raz setny kotlet, traci swój smak.
15-01-2012 21:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Likan Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Minecraft "okładką" kanału. - Moje przemyślenie.
Jeśli ktoś potrafi zrobić coś ciekawego w MC nie mam nic naprzeciwko. Tak jak to określil Buraczek - Minecraft to klocki Lego. Nie zamykam o razu okna tylko dlatego, że "o matko Mienkraft obobobobo". Jeśli tylko nie jest to marudzenie w stylu "cześć... dziś pokaRZę wam jak zrobić domek swUj i w ogUle.. (5 minut przerwy) no to tak o bEdzie...". A skoro MC to "klocki lego" (naprawdę podoba mi się to porównanie), to (a swoją drogą kto bawil się tylko 1 zestawem lego? ja mieszalem wszystkie heh) można w nim robić i fabulę, i "minecraftowe"
przeróbki nawet i z Far Cry'a. Tylko zrobione dobrze. A i filmiki jak robić ciekawe budowle też są spoko, bo czasem i weny brakuje. Peace.

Let's Rock!
16-01-2012 20:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ZNPiesPL Offline
*

Posts: 28
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Minecraft "okładką" kanału. - Moje przemyślenie.
(16-01-2012 20:27 )Likan Wrote:  Jeśli ktoś potrafi zrobić coś ciekawego w MC nie mam nic naprzeciwko. Tak jak to określil Buraczek - Minecraft to klocki Lego. Nie zamykam o razu okna tylko dlatego, że "o matko Mienkraft obobobobo". Jeśli tylko nie jest to marudzenie w stylu "cześć... dziś pokaRZę wam jak zrobić domek swUj i w ogUle.. (5 minut przerwy) no to tak o bEdzie...". A skoro MC to "klocki lego" (naprawdę podoba mi się to porównanie), to (a swoją drogą kto bawil się tylko 1 zestawem lego? ja mieszalem wszystkie heh) można w nim robić i fabulę, i "minecraftowe"
przeróbki nawet i z Far Cry'a. Tylko zrobione dobrze. A i filmiki jak robić ciekawe budowle też są spoko, bo czasem i weny brakuje. Peace.

Ja po prostu obrzydzony zostałem do tej "Gry". Została ona tak niepotrzebnie spopularyzowana, że wymiotować się chce. NAJGORZE, jest to, że LP z tej "Gry" chociażby nie wiem jak dupnie prowadzone, zawsze nawet po pierwszym odcinku, pojawiają się komentarze typu "Fajne, kręć dalej". i +10 do widzów. Minecraft to nic innego, jak dupna gierka, którą niektóre dzieci neo, chcą się wybić. WYJĄTKIEM są niektórzy Let's Playerzy, którzy nie nakręcają tylko minecrafta, i nie jest to ich jedyna gra, w którą potrafią grać/ kręcić z niej LP. Moje zdanie.
17-01-2012 21:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TaboretPL Offline
*

Posts: 68
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Minecraft "okładką" kanału. - Moje przemyślenie.
Wkurza mnie uogólnianie gdy widziałem sporo LP z minecraft to zaczynałem snuć przewidywania. "jasna cholera jak tak dalej pójdzie to minecraft będzie równie mocno jechany co tibia" i to się powoli zaczyna spełniać. Już zaczyna się kojarzyć minecraft z gimbusami które robią szałasy z drabinkami co mnie szczególnie wkurza bo gra w to wiele osób często o wiele starszych niż się wielu wydaje.

[Image: images?q=tbn:ANd9GcQq2NzBnDAx6Op7-8qL3zh...WISDPWkIrC]
18-01-2012 02:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5