Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Na temat wpadłem dzisiaj, po standardowym przeglądaniu filmików z tegoż rodzaju. Trafiłem na kolejny zabawny flejmik i postanowiłem, dla rozluźnienia i nabrania do siebie dystansu, klepnąć serię mini recenzji o kanałach zagrajmy (bardziej o tym co się na nich wyrabia, bez ), które będą małą mapką, przewodnikiem w dżungli jutuba. Na pierwszy ogień leci oczywiście właścicielka feralnego filmiku- Niezapominajka !

Kanał:Niezapominajka666
Staż na jutube* : Ponad cztery lata
E- penis aka ilość subów* :4185 (szybki przyrost)

Krótka historia:
Kanał ten rozpoczynał swoją działalność dość skromnie. Początkową serią była Mirror's Edge, dodawana nieregularnie i wielkich odstępach czasu. Kiepska jakość nagrania, i brak systematyczności przekładał się na znikomą ilość widzów. Wszystko zmieniło się po Namaszczeniu Bunga*- dziś jest to największy subowo kanał LP.

Wiarygodność* : 4/10

Struktura widzów:
Większość (85%) stanowią dupowłazy tzn. ludzie, którzy niewyszukanymi i wylewnymi pochlebstwami starają się zaskarbić internetowe łaski. Fakt ich dominującej litości wynika z tego, że użytkowniczka to kobieta, co powoduje dalsze zachowania, typowe dla płci męskiej.
25% to mieszanka bezsensownych ludzi, pytających o rzeczy, które są podane widocznie na kanale. Brak rozbudowanych wypowiedzi czy innych oznak głębszego myślenia.

Bezsens: 9.5/10

Tolerancja/Nastawienie na krytykę:
Sama społeczność jak i właścicielka wykazują małą tolerancję na krytykę, czy - zgoła nieprawdopodobne - pytania(załączniki)
Krytykujący są bluzgani przez fanbojów i szybko blokowani pod zarzutami ataków na samą Niezapominajkę. Sama zaś właścicielka kanału nie umie odróżnić flejmu od krytyki (załączniki).

Agresja: 7/10

Podsumowanie:
Ten kanał to siedlisko dzieci nowych czasów, gdzie wolna myśl zdycha, zadeptana dziesiątkami agresywnych niedouków. Odradzane jest pisanie czegokolwiek ponad normę.

Wyjaśnienia pojęć
------------------------------

*Staż na jutube
Cecha ważna, gdyż określająca przystosowanie do netykiety, reakcji na flejm i tym podobne. Im wyższy staż, tym większe wymaganie co do zachowania opanowania oraz kultury.
*E- penis aka ilość subów
Bardziej jako ciekawostka, wartość kont subskrybujących dany kanał. Należy zawsze nanieść poprawkę, że 25%-30% subskrypcji to nieczynne/zamknięte konta, zbieracze subskrypcji i tym podobne.
*Namaszczeniu Bunga
Umieszczenie czyjegoś kanału w polecanych u Bunga, Dody LP.
*Wiarygodność
Ocena za to, czy kanał sam zyskiwał na popularności czy za pomocą polecanego szitu i nachalnej reklamy.


Attached File(s) Thumbnail(s)
           

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 15-12-2010 12:44 by Lavos.)
14-12-2010 22:51
Find all posts by this user
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Widziałem ten flame na filmie z tym kotem.
Z tego co wyczytałem, bo Niezapominajka nie chciała się przyznać do usunięcia komentarzy i strasznie się wnerwiała, bo nie mogła udowodnić, że tego nie zrobiła. Wg niej 'same się usunęły'.

Najlepsze jest to, że usunęła potem cały filmik.
Kłamstwa + brak argumentów + u mad = usunięcie filmu.

Postawa godna do naśladowania. Wiek 23, mentalność 13-latki.
15-12-2010 14:58
Find all posts by this user
GreenCell Offline
*

Posts: 40
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
"""JAK WY TAK MORZECIE, PŻECIERZ JA lOwĆam Niezapominajke."""


A co do samej recenzji/pomysłu:
Jak najbardziej słuszny. W końcu ktoś nie będzie się podlizywał "Zagrajmerom", lecz w obiektywny sposób je oceni. Ciekaw jestem jednego, czy pod moim komentarzem rozpocznie się wojna? Jeżeli tak, to do boju kamraci ! Jeżeli nie, to przynajmniej będę wiedział że ktoś potrafi się pogodzić z krytyką.
(This post was last modified: 17-12-2010 17:31 by GreenCell.)
17-12-2010 17:12
Find all posts by this user
Bigos Offline
*

Posts: 32
Joined: Oct 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
No, Modron, nie ma co, temat oryginalny. Cieszę się, że ktoś podjął się tego tematu i cieszę się, że jesteś to Ty, gdyż tylko Ty wydajesz się bezstronny i neutralny w stosunku do każdego zagrajmera. Popieram Twoje stanowisko co do Niezapominajkowej Gwardii, lecz jest jedno 'ale'. Wszędzie znajdą się tzw. fanatycy, którzy wyrabiają opinię całej reszcie (dobrze, że to zaznaczyłeś i nie robisz tego, co media, tj. nie uogólniasz). Niezapominajkowe nastawienie do krytyki jest takie, a nie inne z powodu otoczenia (tj. oglądających i komentujących), w jakim się ona obraca. Otoczenie daje Niezapominajce poparcie, dzięki czemu nie jest skora do przemyślenia wszystkich negatywnych ocen, dostrzega tylko pozytywne, a negatywne stara się zatuszować, w czym skutecznie pomagają jej komentujący (nie sugeruję w tym miejscu tzw. nasyłania, nagabywanie do flejmienia). Niezapominajko, jeśli to czytasz, to wiedz, że tym postem nie miałem zamiaru Cię urazić (a wiem, że możesz takie uczucia odczuć). Mój post jest tylko swoistą refleksją na ten temat.
17-12-2010 20:39
Find all posts by this user
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Mówiąc o fanatykach, to oto przykład jednego z nich (załącznik).
Już nie liczę tych z ostatniego flame'u i pewnego jej krzyżowca.

Przepraszam, ale to wygląda dla mnie jak typowe "ssanie internetowego penisa".
Komentarz z załącznika zostawiony przez 24-letnią osobę.
Tak samo Niezapominajka ma 23 lata, ale mentalność 13-latki.
Swój do swoich?
Bigos Wrote:Niezapominajkowe nastawienie do krytyki jest takie, a nie inne z powodu otoczenia (tj. oglądających i komentujących), w jakim się ona obraca. Otoczenie daje Niezapominajce poparcie, dzięki czemu nie jest skora do przemyślenia wszystkich negatywnych ocen, dostrzega tylko pozytywne, a negatywne stara się zatuszować, w czym skutecznie pomagają jej komentujący (nie sugeruję w tym miejscu tzw. nasyłania, nagabywanie do flejmienia).

Tak.

Niezapominajko, jeśli to czytasz to wiedz, że to co robisz Ty i Twoi fani jest żałosne i na poziomie dzieci z podstawówki. Pojmij w końcu, że to jest Internet i tutaj zawsze będzie ktoś, kto wytknie Ci błędy.

Deal with it!


Attached File(s) Thumbnail(s)
   
17-12-2010 21:35
Find all posts by this user
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
(17-12-2010 20:39 )Bigos Wrote:  Popieram Twoje stanowisko co do Niezapominajkowej Gwardii, lecz jest jedno 'ale'. Wszędzie znajdą się tzw. fanatycy, którzy wyrabiają opinię całej reszcie (dobrze, że to zaznaczyłeś i nie robisz tego, co media, tj. nie uogólniasz). Niezapominajkowe nastawienie do krytyki jest takie, a nie inne z powodu otoczenia (tj. oglądających i komentujących), w jakim się ona obraca.

Na takowe otoczenie można wpływać. Nie oglądałem wszystkich ludzi od LP, ale po prostu nie wierzę, że nie ma kanału bez lizidupstwa/nie można jego zmienić, czy eliminować skrajne przypadki.

Quote:Otoczenie daje Niezapominajce poparcie, dzięki czemu nie jest skora do przemyślenia wszystkich negatywnych ocen, dostrzega tylko pozytywne, a negatywne stara się zatuszować, w czym skutecznie pomagają jej komentujący (nie sugeruję w tym miejscu tzw. nasyłania, nagabywanie do flejmienia).

Zaraz, zaraz. Czyja opinia jest bardziej miarodajna -
'niezapominajka, jesteś FAJNAAAA !!!!111 robisz sóper filimiki !!!!!!111 ten terz jest spoko !!!11'
czy może
'Filmik nie ma sensu, bo ma niedopracowane poszczególne elementy tj..'

To łatwo poznać, a dwudziestotrzyletnia osoba powinna takie rzeczy rozróżniać, nie sądzisz ?
Taki argument typu 'społeczeństwo uczyniło mnie tym, kim jestem'. Nieprawda. Każdy umie samodzielnie myśleć i wiedzieć, że trzeba zachowywać we wszystkim równowagę tzn. czytać i myśleć nad pochlebstwami JAK I nad krytyką. Takie akcje jak pozwalanie na flejm z powodu jednego pytania...żenada.
Czemu zatem tak ludzie robią ? Prawdopodobnie boją się utraty swojego ewacka i wątpliwego prestiżu, jaki z nim płynie. Tak, przyjemnie jak ludzie o nas mówią. Jednak należy zwracać uwagę jakie są to osoby. Tutaj mamy dodatkowo kanał, czyli coś, na co ma się duży wpływ i za jego pomocą możemy przekazać wzorce zachowań mniej kumatym. A u niej nie widzę żadnych apeli na chamstwo czy skrajne opinie przedstawione w screenia Carla.

Quote:Niezapominajko, jeśli to czytasz, to wiedz, że tym postem nie miałem zamiaru Cię urazić (a wiem, że możesz takie uczucia odczuć). Mój post jest tylko swoistą refleksją na ten temat.

Wiesz, tłumacząc jej takie oczywistości to obrażasz ją bardziej..jednak mając dowody na to, że dziewczyna nie łapie podstawowych pojęć z zakresu relatywizmu, to chyba dobrze czynisz.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 17-12-2010 21:57 by Lavos.)
17-12-2010 21:56
Find all posts by this user
GreenCell Offline
*

Posts: 40
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Carl, załącznik genialny...
(This post was last modified: 17-12-2010 22:57 by GreenCell.)
17-12-2010 22:09
Find all posts by this user
Kaczer Offline
*

Posts: 4
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
No, panowie! Teraz to nieźle jedziecie po bandzie! Pozwólcie, że również wyrażę swoją opinię:

Może zacznę od widzów. Tutaj szczerze się zgodzę - tłumoki są niemałe. Ale powiedziałbym, że stanowią jakieś 85% widzów, a reszta jeszcze jest w miarę normalna. Głomby tylko się podlizują naszemu "kwiatuszkowi" zostawiając zazwyczaj jakieś mniej ważne lub nieznaczące komentarze, które tylko nabijają liczbę. Jaki jest ich cel - nie wiem. Nieskromnie powiem, że należę właśnie do tych 15%, bo chciałem zobaczyć jak płeć przeciwna radzi sobie z ubijaniem zombie (zaciekawiło mnie, jak sobie radzi w L4D2) i ewentualnie skomentować to i owo.
Tylko mnie zastanawia - dlaczego mieszacie ją w sprawy jej widzów? To, że takich ciuli co jarają się jej głosem ma za wiernych fanów, to nie jest w zupełności jej wina (w sensie, że to tylko częściowo od niej zależy).

Ja jakoś nie widzę u niej żadnego zjawiska "czułości na krytykę". Może dlatego, że nie jestem żadnym agentem i jej nie śledzę. A jeżeli tak jest - co poradzić? Dziewczyny już takie są. Chociaż rzeczywiście, jak na 23 lata, to raczej tak nie wypada...

To, że wydaje filmy "inne" od LP, to już jej sprawa. Jeżeli ktoś chce oglądać, jak ona gra, to chociaż nie trzeba zaczynać z tekstami typu: "co ty odwalasz niezapominajka gdzie lestpleje? wole gry a nie jakiegoś h..owego kota pokazujesz" (błędy są specjalnie zaprezentowane). Czekasz na LP - to czekasz. I nie ma potrzeby zaczynania wojny o to, że po 15 odcinkach gry z rzędu, ona wyśle jeden filmik o czymś innym.
I pewna mądrość, z którą chociaż większość się zgodzi: "To co lubimy robić, robimy dla SIEBIE". A inni to wiadomo. Jak np. ja chciałem zrobić film opowiadający o stworzeniach mitycznych, nie wiedziałem, że to spodoba się dość niemałej grupce ludzi.

Ja też nie odróżniam krytyki od flejmu. Any problem, sir? (byłbym wdzięczny za wytłumaczenie. Nie wstydzę się swojego braku wiadomości)

Jest tu ktoś, kto chce mnie powyzywać od "asskisserów", śmiało! Ja chętnie się pośmieję.
Jeżeli ktokolwiek to przeczytał, dziękuję za uwagę. Miłego dnia!
18-12-2010 16:48
Visit this user's website Find all posts by this user
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Kaczer Wrote:Tylko mnie zastanawia - dlaczego mieszacie ją w sprawy jej widzów? To, że takich ciuli co jarają się jej głosem ma za wiernych fanów, to nie jest w zupełności jej wina (w sensie, że to tylko częściowo od niej zależy).
Cytuję Niezapominajkę: "... nie mogę brać i nie biorę odpowiedzialności za czyjeś czyny. To jest wolny kraj - mimo wszystko - i każdy robi co chce."
Kiedy powiedziano jej o akcjach jej "fanów".
Innymi słowy - jej to nie obchodzi. Najwyżej dziękuje takim ludziom "za poparcie" (fakt).

Kaczer Wrote:To, że wydaje filmy "inne" od LP, to już jej sprawa.
Nie chodzi o to co ostatnio nagrała, ale jak zareagowała na krytykę - wyrzuciła komentarze i nie chciała się do tego przyznać. Kiedy zobaczyła, że przegrywa flame który sama zaczęła - wyrzuciła filmik.

Kaczer Wrote:Ja też nie odróżniam krytyki od flejmu. Any problem, sir? (byłbym wdzięczny za wytłumaczenie. Nie wstydzę się swojego braku wiadomości)
Krytyka to gdy ktoś ocenia (pozytywnie lub negatywnie) coś ze swojego punktu widzenia.
Flame to gdy w odpowiedzi na ową krytykę ktoś zaczyna zarzucać brak kultury, trolling, głupotę itp., a to tego dołącza się parę innych osób (czyt. fani).

Kaczer Wrote:Jest tu ktoś, kto chce mnie powyzywać od "asskisserów", śmiało! Ja chętnie się pośmieję.
U be trollin' hard.
Nie przemęcz się czasami, agencie.
18-12-2010 19:06
Find all posts by this user
GreenCell Offline
*

Posts: 40
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
@Kaczer

Uwierz, Niezapominajka robi się tak jak Ibisz, tylko że ona młodnieje psychicznie. (Tak, mowa tu o tym flejmie.)
18-12-2010 19:42
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.050 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.590 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5