Zagrajmy w...
Tego jeszcze brakowało na youtube.. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Tego jeszcze brakowało na youtube.. (/showthread.php?tid=1292)

Pages: 1 2


Tego jeszcze brakowało na youtube.. - wolf - 15-05-2012 20:23

http://www.youtube.com/watch?v=Ll0bnSIKiN8&feature=g-u-u

Z pozoru piękna sprawa; odwiedziny chorego fana, który marzył o spotkaniu ze swoim idolem... Tylko po co nakręcać o tym publiczny materiał? Po co dodawać ckliwy utwór, który ma podkreślić dramatyzm i smutek opisywanej historii?

W telewizji taki patos/litość jest potrzebny, żeby ludzie wpłacali kasę na różnorakie fundacje zajmujące się chorymi, i to rozumiem. Ale w tym przypadku?

Z resztą gdybym miał się przejmować każdą chorą, cierpiącą osobą na tym świecie to chyba umarłbym z żalu. Co nie oznacza, że jestem niewrażliwy ( gdy mogę to wyślę jakiegoś sms albo kliknę na pajacyka). Po prostu zauważyłem, że wzbudzanie takiej "prymitywnej" litości się już przejada i wzbudza niechęć - nie tylko u mnie.


RE: Tego jeszcze brakowało na youtube.. - Vedoos - 16-05-2012 23:05

Moje wrażenia: pierwsze 30 sekund = za dużo photoshopa i twarzy Roja.
Z jednej strony miło posłuchać. Dobrze, że spotkał się z fanem.
Lecz z drugiej strony, ta... muzyka. Ten dramatyzm. Brakowało mi tylko napisu "Trudne sprawy" w którymś rogu ekranu.
Może chciał pokazać się z innej strony... no ale po co właśnie? Ktoś go osądził, że jest bucem bez empatii? I to przechodzenie z tematu "Chory fan" i "Diablo".

Zrozumiałbym, krótkie opowiedzenie, szybkie przemyślenie i jakiś morał. Dakann dobrze to zrobił moim zdaniem, krótko i na temat.
Ale tak? Poważnie, ta muzyka mnie najbardziej drażniła szczerze mówiąc. Ten dramatyzm unboxingu ftw.


RE: Tego jeszcze brakowało na youtube.. - Lavos - 17-05-2012 10:12

(16-05-2012 23:05 )Vedoos Wrote:  Może chciał pokazać się z innej strony... no ale po co właśnie? Ktoś go osądził, że jest bucem bez empatii? I to przechodzenie z tematu "Chory fan" i "Diablo".


Coś w tym jest, w końcu nowe poziomy ekshibicjonizmu nie występuję bez jakiegoś sensu. Może to jest właśnie droga szerzenia miłości i pokoju na świecie - osobiście od jutra zaczynam serię 'Lavos dzieciom', w której będę wymieniać ile razy uśmiechnąłem się promiennie do losowego bachora etc.
Wracając do tematu, z filmiku wyciągnąłem dwa wnioski:
1. Postępująca megalomania, robienie z siebie gwiazdki Internetu;
2. Skundlony chwyt na dalsze kreowanie siebie jako wspaniałej osoby, której nie być kumplem jest grzechem ciężkim;


RE: Tego jeszcze brakowało na youtube.. - Infelicity - 17-05-2012 10:56

Quote:osobiście od jutra zaczynam serię 'Lavos dzieciom', w której będę wymieniać ile razy uśmiechnąłem się promiennie do losowego bachora etc.

Nawet nie próbuj, bo się przestraszą Złowrogiego Lavosa i będzie je musiał uspokajać Dobry Wujek Internetu Maciaszek, opowiadający jak to "dawno, dawno temu pokonał Złą Armię Zagrajmyw.pl™ i oczyścił polskie internety z trolli".

A tak na poważnie - ja rozumiem, że choćby takie spotkanie może sporo dać, ale żeby robić z tego show?
I jeszcze ta muzyka mająca nas wszystkich wzruszyć... Tylko mnie zniechęciła.


RE: Tego jeszcze brakowało na youtube.. - Sou - 17-05-2012 11:18

Jak dla mnie mogą ludzie nawet robić lets playe z hospicjum.

Bardziej mnie wku$@a to, że wlazłem w ten topic i myślałem, że w filmie będą pokazane wzruszające sceny ze szpitala a tu sam vlog był:/


RE: Tego jeszcze brakowało na youtube.. - Infelicity - 17-05-2012 11:26

Sceny ze szpitala? Żeby może zrobić film pod tytułem Fundacja Roja - "Tarcza Szmato" pomaga dzieciom? Aby jeszcze bardziej podnieść dramatyzm i patos?


RE: Tego jeszcze brakowało na youtube.. - Sou - 17-05-2012 12:49

Po prostu po przeczytaniu tematu liczyłem na coś więce a nie youtubera vlogującego o typie w szpitalu. IMO film jest ok a bylby jeszcze lepszy gdyby były sceny ze szpitala jak Rojo wchodzi a dzieciak sie cieszy i ma niespodzianke. To bym chciał zobaczyć i taki film bym obejrzał od początku do końca.


RE: Tego jeszcze brakowało na youtube.. - Wan1Mas - 17-05-2012 15:17

Tu mielibyśmy przykład ekshibicjonizmu, tak przynajmniej dał temu dzieciakowi resztki bycia anonimowym.


RE: Tego jeszcze brakowało na youtube.. - Elwood - 17-05-2012 15:46

IMO żenada. Ofkoz, mógł sobie odwiedzić chorego fana, ale po co robić o tym filmik? Zapewne to nagranie poruszyło wielu ,,Tarczowników'' i po raz kolejny pokazało im, jaki ich idol jest wspaniały. No, może troszkę przesadzam.


RE: Tego jeszcze brakowało na youtube.. - Etren - 17-05-2012 15:49

Quote: No, może troszkę przesadzam.

Nie przesadzasz.

Gimbusy poruszone, piękny widok. Ech...