Zagrajmy w...
NiubilProductions - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: NiubilProductions (/showthread.php?tid=212)

Pages: 1 2 3


NiubilProductions - Niubil - 15-04-2011 13:16

siemanko :P tutaj niubilproductions możecie mówić niubil ;p chciałbym zareklamować swój kanał youtube który jest w trakcie rozwijania się na razie 6 odcinków z gry Wolfenstein 2009 gra domyślna nazwa jest 2009 bo jest cała seria tych gier, za następne zagrajmy mam dużo pomysłów ale może jakaś fajna gierke podpowiecie zrobie na 100%, aha bede robił także Zagrajmy Razem w Minecraft'a bo uwielbiam tą grę, jeśli się podoba na prawde pisać fajne, jeśli się nie podoba oszczędź sobie napisania gówno, tylko z krytykuj i wytknij mi błedy bo pewnie dużo popełniam a chce robić coś dla was, nie dla siebie pozdrawiam .

link do kanału : http://www.youtube.com/user/NiubilProductions

serdecznie zapraszam.

co do minecrafta to nie bedzie zwykłe zagrajmy, tylko tak bedzie nazywac sie seria, a bedzie polegała ona na tym ze bedziemy budowali różne fajne rzeczy bez mobów i z użyciem czasami do niektórych rzeczy komend gm.


RE: NiubilProductions - Zagrajmer na PC - MrArroniro - 15-04-2011 13:25

1.zajrzyj do regulaminu
2.kolejny minecraft... jeszcze z 30 serii minecraft bo ich za mało
3.daj link do kanału
4.nie pisz z dużych liter


RE: NiubilProductions - Zagrajmer na PC - Niubil - 15-04-2011 13:28

już zrobiłem i już patrze do regulaminu


RE: NiubilProductions - punio7 - 15-04-2011 13:58

(15-04-2011 13:16 )Niubil Wrote:  bedziemy budowali różne fajne rzeczy bez mobów i z użyciem czasami do niektórych rzeczy komend gm.
Co w tym nadzwyczajnego?

Audio w grze zagłuszą Cię czasami. A kiedy Cię nie zagłusza to rzucasz mięsem na prawo i lewo jakbyś uważał że ci źli Niemcy cię usłyszą. VV klon, tak na razie się prezentujesz.


RE: NiubilProductions - Niubil - 15-04-2011 14:15

punio7, to że przeklinam no sorry taki już jestem nie zmienie się, zawsze możesz zmienić kanał na inny i to ci polecam, obejrzysz se jjayjokera, lub bungo21 jak nie lubisz przekleństw ja taki jestem i się nie kryje nie będę udawał kogoś kim nie jestem specjalnie dla ciebie pozdrawiam .
co do audio w grze, w odcinku 4 chyba 5 zostanie przyciszone bo już dostałem jedna taką wiadomość, niemcy są źli tak bo mam takie o nich zdanie, nie wszystkich ale bardzo lubie historię i wiem co oni nam zrobili gdybyś się troche orientowałem ośmieszają nasza mniejszość w niemczech i robią smieszne filmy o polakach że jesteśmy jakiśmy debilami lub coś w tym stylu, mojego kolege w niemczech byl na tydzien pobili 3 razy jakieś młode gangi nie wiem o co kaman mam takie do nich zdanie i ich nie lubie, i powiedz mi co to ten VV klon bo ja nikogo nie klonuje pozdrawiam i dziękuje za krytyke z audio ale to zostało poprawione w 4 odcinku lub 5.

//Edit by Bigos: Nie zajrzałeś do regulaminu. Obydwa posty do poprawy + 10%


RE: NiubilProductions - appareil - 15-04-2011 15:55

W Śmietniku masz temat BladeBeliara gdzie była debata o wulagaryzmach, choć co ciekawsze mądrości dresgrajmera zostały usunięte. W skrócie - nie wyrażanie siebie, nie naturalność, a niedojrzałość i brak szacunku do widza.
Quote:ośmieszają nasza mniejszość w niemczech i robią smieszne filmy o polakach
Wszyscy? Also, stereotypy. Są takie o każdej nacji, w każdym społeczeństwie. A raban jaki Polacy urządzają wokół postrzegania ich w świecie jako złodziei i taniej siły roboczej tylko to nakręca. Swoją drogą — zdajesz sobie sprawę, że właśnie zachowujesz się jak kocioł przyganiający garnkowi?

Protip: Studio, Productions, Entertainment czy inny ęą dopisek do nazwy nie uczyni jej lepszym.


RE: NiubilProductions - Niubil - 15-04-2011 17:28

(15-04-2011 15:55 )apparatus Wrote:  Protip: Studio, Productions, Entertainment czy inny ęą dopisek do nazwy nie uczyni jej lepszym.

1. To że dopisałem sobie Productions co oznacza Produkcje i nic więcej, czyli nazwa przedstawia Produkcje Niubila nie wiem o co ci teraz chodzi .

2. W dupie mam sławe, jestem jaki jestem i się nie zmienie, już to pisałem.

3. To że wy jesteście jacyś inni i w internecie udaje kogoś kimś zupełnie nie jesteście świadczy o waszej głupocie, bo jak powiedział blade cytuje "Każdy klnie mniej lub więcej...
więc gówno wiesz o życiu...
I ja go popieram popieram w 100%, wole oglądać go niż jakiś popie******** sprzedawczyków pozdro .


RE: NiubilProductions - appareil - 15-04-2011 18:03

Quote:W dupie mam sławe
A kto o niej pisze?

Quote:popie******** sprzedawczyków
Oho, to ta słynna naturalność?
Nie łapię nowomowy młodzieżowej, toteż pojęcie o "sprzedawczykach" mam raczej blade. Chętnie jednak dowiem się co podmiot liryczny chciał nam przekazać w tym poście.

Quote:Produkcje Niubila nie wiem o co ci teraz chodzi
To się rozumie samo przez się, a przynajmniej powinno, bo dobrze wszyscy wiemy ilu ludzi wrzuca kradzione materiały na yt. A chodzi mi o to, że takie pseudo profesjonalne dopiski, rodem z nazwy wytwórni filmowej, są raczej śmieszne, niż poważne.


RE: NiubilProductions - MugoX - 15-04-2011 18:28

Przyszedłeś tu z założeniem że się nie zmienisz. Nie przyjmiesz krytyki, ani nic z tych rzeczy. Więc przyszedłeś się tylko zareklamować. Jednocześnie mówisz, że na sławie Ci nie zależy. Coś tu oszukujesz.

Proponuje popracować nad interpunkcją. Lepiej się czyta tekst, w którym zdania są oddzielone kropkami postawionymi w odpowiednich miejscach i tak dalej... Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie, powinieneś pracować nad nim od każdej strony (Zresztą, po co ja to piszę, przecież mówiłeś, że taki jesteś naturalnie i nie zamierzasz się zmienić).

[EDIT]

Przypomniało mi się. Jestem wyjątkiem wśród ludzi. W ogóle nie przeklinam, czy to w towarzystwie innych ludzi, czy kiedy znajduje się sam. Nie możesz kreować własnej opinii na podstawie tak nielicznych dowodów. Zakładasz że wszyscy przeklinają, a to nie prawda. Ile mam lat nie ma większego znaczenia. Ale jeśli chcesz wiedzieć to mam 19, czyli nie jestem głupim dzieciakiem który grzecznie słucha rodziców. Przeklinanie jest przereklamowane


RE: NiubilProductions - punio7 - 15-04-2011 19:48

Aktorzy na scenie też często udają kogoś kim zupełnie nie są, ich też uważasz za głupich?

Nie ukrywam, że nie przeklinam w życiu codziennym, ale robię to z umiarem i z powodem. Nie rzucam mięsem w co dziesiątym słowie jak czasami ty to robisz, więc wcale nie muszę aż tak zbytnio udawać.

My sprzedawczyki? Niby na jakiej podstawie? A racja, jesteśmy pipoer******, ten argument wyjaśnia wszystko.

I Internet piszemy z dużej, informatyczny ignorancie.