Zagrajmy w...
Spis powszechny grzechów wszelakich - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Spis powszechny grzechów wszelakich (/showthread.php?tid=279)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - FeBul - 07-08-2011 18:54

Więc tak, temat bardzo przydatny, bardzo mi pomógł. Jednak jedna rzecz mnie "zastanawia"
Po przeczytaniu "Grzechy Ciężkie" od razu rzuca się w oczy "brak mutacji" i po przeczytaniu tego pomyślałem (pierwsze skojarzenia) "czyli jak nie mam mutacji nie mogę nagrywać lp?" , "ludzie bez mutacji są gorsi?"

Więc tak, jeżeli ktoś nie ma mutacji ,nie oznacza to że nie może kręcić lp ,jednak robi to na swoją "odpowiedzialność"

Cytat:
Brak mutacji (u komentatorów płci męskiej). Uszy mi od tego krwawią...

"Uszy krwawią" to trochę za mocne słowa. Jak miałeś 10-13 lat to myślę że mogłeś słuchać siebie i swoich kolegów bez problemu.

Dlaczego tak się rozpisałem? Mam 14 lat i nie miałem mutacji i nie lubię jak ludzie się do tego aż tak "przyczepiają" i na dodatek sam nagrywam teraz lp.

To tyle,
Dziękuje.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - MugoX - 07-08-2011 19:31

No właśnie, teraz masz 14 lat, wszystko spoko. Ale jak podrośniesz jeszcze, w końcu przejdziesz mutacje, może zrozumiesz o czym mówimy. Z upływem lat na te same rzeczy patrzysz innym wzrokiem


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - FeBul - 07-08-2011 21:18

No tak. Ale chodzi mi o to że przez to nie jestem wcale gorszy od innych. I nie myślę że nie zrozumie o czym mówicie ,ponieważ słuchając takich 5 letni dzieci na podwórku myślę "ale ja byłem kiedyś mały , głupiutki itp." i śmieję się (z siebie) ,bo wiem że kiedyś taki byłem i nie uważam ich za gorszych lub szczególnie "innych" ode mnie. To tak jakby ojciec nie mógł słuchać własnego syna...


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 08-08-2011 21:27

(07-08-2011 18:54 )FeBul Wrote:  Więc tak, temat bardzo przydatny, bardzo mi pomógł. Jednak jedna rzecz mnie "zastanawia"
Po przeczytaniu "Grzechy Ciężkie" od razu rzuca się w oczy "brak mutacji" i po przeczytaniu tego pomyślałem (pierwsze skojarzenia) "czyli jak nie mam mutacji nie mogę nagrywać lp?" , "ludzie bez mutacji są gorsi?"

Więc tak, jeżeli ktoś nie ma mutacji ,nie oznacza to że nie może kręcić lp ,jednak robi to na swoją "odpowiedzialność"

Oczywiście, że wszystko co robisz świadomie, robisz na własną odpowiedzialność ;> Generalnie opis działu "Grzechy Ciężkie" powinien rozwiać Twoje wątpliwości:
Quote:Musi coś innego bardzo przyciągać, żebyś został na takim kanale.

Pozdrowienia!
K.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - FeBul - 09-08-2011 15:51

Quote:Musi coś innego bardzo przyciągać, żebyś został na takim kanale.

Czyli mutacja przyciąga ludzi? No nie wiem. Dobrze ,ja tu nie będę jakiś dyskusji robił itp. bo to nie ma najmniejszego sensu. Dzięki że odpisałeś na mój wcześniejszy post : )

PS. Jak Rock powiedział wszystko zależy od OSOBY a nie czy ma jakąś jakość HD czy mutacje itd.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 09-08-2011 16:29

(09-08-2011 15:51 )FeBul Wrote:  
Quote:Musi coś innego bardzo przyciągać, żebyś został na takim kanale.

Czyli mutacja przyciąga ludzi? No nie wiem.

Jeszcze raz:

Quote:Musi coś innego bardzo przyciągać, żebyś został na takim kanale.


(09-08-2011 15:51 )FeBul Wrote:  PS. Jak Rock powiedział wszystko zależy od OSOBY a nie czy ma jakąś jakość HD czy mutacje itd.

Liczy się i forma i treść, lepiej nie przesadzać w żadną stronę.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - appareil - 09-08-2011 16:40

Do niektórych chyba nie docierają proste słowa, że nie każdy się do wszystkiego nadaje. Kaleki nie pogra w Metal Sluga, a dziecko nie jest dobrym komentatorem. Lajf is brutal.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - punio7 - 09-08-2011 18:07

(09-08-2011 15:51 )FeBul Wrote:  
Quote:Musi coś innego bardzo przyciągać, żebyś został na takim kanale.

Czyli mutacja przyciąga ludzi? No nie wiem. Dobrze ,ja tu nie będę jakiś dyskusji robił itp. bo to nie ma najmniejszego sensu. Dzięki że odpisałeś na mój wcześniejszy post : )

PS. Jak Rock powiedział wszystko zależy od OSOBY a nie czy ma jakąś jakość HD czy mutacje itd.

Ale osobowość człowieka zaczyna się kształtować dopiero w okolicach 15 roku, mniej więcej wtedy kiedy ma się mutację. Człowiek niedojrzały nie ma osobowości, która mogłaby przyciągnąć sama w sobie.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - kaszub - 09-08-2011 18:55

(09-08-2011 18:07 )punio7 Wrote:  Człowiek niedojrzały nie ma osobowości, która mogłaby przyciągnąć sama w sobie.

Nie zgodzę się. Nie ma zasady, że wybija mutacja = kształtowanie osobowości. Zarówno jedno jaki drugie może nastąpić dużo wcześniej/później.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - SCARS - 30-08-2011 15:06

Po przejrzeniu listy grzechow z pierwszego posta dopisze jeszce kilka swoich obserwacji.

1. Autoplay na kanale - niektorzy na siłe starają sie nawbijać liczbe wyswietlen podczas gdy ja chce wybrac SAM co i kiedy ogladam.

2. Brak listy przeslanych filmów a jedynie playlisty - utrudnia to przejrzenie i posortowanie filmow w kolejnosci w jakiej były przesyłane... a ja nie lubie jak ktos mi utrudnia.

3. Intro - moge wytrzymac, a nawet chetnie obejrzec intro; rzecz w tym, ze wiele jest zbyt dlugich i zbyt nudnych - kolejne napisy o tym kto kogo i gdzie zywcem podlozone do gotowego szablonu z Vegas'a to nie jest cos co chce ogldac dlugo, czesto i namietnie. Tak, przewine sobie, ale i tak bedzie mnie wk....c.

4. "Pan z wyrokiem na nagrywnie" - siedzi taki i sie meczy, nie bardzo ma co powiedziec, co pokazac, co jakis czas wspomina ile mu jeszcze "minut zostalo do konca" i widzialem takich juz kilkunastu - glownie przy minecrafcie -_-'

5. "Pan no-skill" - ten ciagle za cos przeprasza: za jakosc, za tresc, za bledy, za to ze zyje. Inna sprawa, ze filmik zwykle ma slaby technicznie (zwlaszcza dzwiek) i w zasadzie pozbawoiny tresci bo tresc stanowia przeprosiny.

6. "cheaty mam ale nie uzywam" - to haslo sztandarowe, ale sa tez tacy, ktorzy mysla ze jak wgrali jakies gowno to sa hakerami na miare Anonymous albo przynajmniej super wymiataja w dana gre i wszystkich "ownuja" . Znowu powroci minecraft - tam goscie nic ciekawego nie sa w stanie zbudowac ale wszsytko leci na InvEdit czy innym takim wynalazku.

7. "Kopia kopii" - wzorowanie sie na idolu, czasem polaczone z ciaglym wspominaniem o nim... tylko po co mailbym ogladac kolesia, ktory jest gorszym wykonaniem kogos innego?

8. Mikrofon - tu sie zdarza filmiki ogolnie zbyt ciche, zle wywarzona glosnosc komantarza do gry (gra zagłusza autora), trzaski albo dmuchniecia i mlasniecia... dodaj do tego nagle glosne GG, smsy i obowiazkowo jedzenie czegos w czasie nagrania -_-'

9. Cenzura komentarzy, nie przyjmowanie krytyki itd - n/c

10. Ciagle nagabywanie o łapki, o suby, o like.