Zagrajmy w...
YT Partner dla każdego? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: YT Partner dla każdego? (/showthread.php?tid=1203)

Pages: 1 2 3 4


RE: YT Partner dla każdego? - witcher1998 - 13-04-2012 20:36

Po prostu mam zlozyc podanie o partnera i go odrazu dostane? :D


RE: YT Partner dla każdego? - Ziajowaty - 14-04-2012 17:32

Ja dostałem e-mail z wiadomością, że mogę zarabiać na filmach. W pierwszej chwili - wtf, mam 33 widzów (mam więcej filmów zuploadowanych xD).
No ale, custom thumbnaile by były miłym dodatkiem do kanału... A potem okazuje się, że mnie okroili. Świnie.


RE: YT Partner dla każdego? - kubn2 - 16-04-2012 17:43

Ja dostałem partnera 12 i opcji nie mam -_-


RE: YT Partner dla każdego? - appareil - 16-04-2012 19:19

Ciekawe, że zachód bawwuje, a u nas cisza, nikt się nie wypowiada.


RE: YT Partner dla każdego? - Infelicity - 16-04-2012 20:05

U nas jak zawsze "nius" musi dojść z ruskim rokiem opóźnienia.


RE: YT Partner dla każdego? - MrChmielOO - 16-04-2012 20:35

Ja podanie wysłałem przed zmianami. Odpowiedź dostałem tego samego dnia co kubn2, ale ja mam wszystkie opcje. Strasznie YT miesza;/


RE: YT Partner dla każdego? - Sou - 16-04-2012 20:38

Ja się tam ciesze że dostałem opcje i ty Chmiel też się ciesz bo z tego co widzę na forum YT to nikt nic nie wie. Dodatkowo pełno osób narzeka, że im monetyzacje blokuje itd itp. Pewnie się dzieci z 1 filmem rzuciły na "pARTNERA" i poclaimowały wszystkie swoje materiały ;]


RE: YT Partner dla każdego? - Wawrzyn3 - 16-04-2012 22:50

Cała ta akcja z partnerem dla każdego jest śmieszna. Wprowadzili jakiś wielki boom na te niby partnerstwa tylko po to, żeby chyba podbudować niektórych, którzy już i tak na filmikach zarabiają, że dostali partenrstwo od YouTube i tego maila mogą sobie wydrukować i powiesić nad łóżkiem, bo do tego się właśnie przydaje ;< Ja złożyłem podanie o partnera tak naprawdę tylko po to, żeby skminić czy na serio zmniejszyli poziom wymagany na tego partnera jakieś 2 tygodnie temu i odpowiedzi nie dostałem, czyli pewnie mnie odrzucili. Nagle wchodzę na jedno forum, patrzę, że jeden z userów pisze, iż partnera dostał, to poirytowany wszedłem na skrzynkę mailową i patrzę, że mam wiadomość od YT iż też otrzymałem partnera, ale po 5 minutach zostałem oblany zimną wodą, bo można się nim tak naprawdę podetrzeć. Całości dopełnia fakt, że ludzie podostawali wiadomości dzień, dwa dni po mnie i wszystkie opcje partnerstwa mają. Troszkę to pokręcone i dziwne, mogli by już sobie po prostu darować tego niby-partnera.


RE: YT Partner dla każdego? - Rangy - 19-04-2012 22:57

"Will my partner features change in the new Partner Programme?

If you already have partner features enabled, you will continue to have access to these features. We have already started making features more widely available, including long uploads, improved channel customisation and monetisation. We are working to enable additional features for our wider partner base in the coming months. Access to these features may be awarded to accounts for a variety of reasons, including, among other things, whether the account is in good standing.

To find out if your account is in good standing, log in to your account and visit your ‘Manage Account’ page."

Jak komuś chce się tłumaczyć, to zapraszam, bo ja rozumiem o co biega.


RE: YT Partner dla każdego? - Gimper - 20-04-2012 05:38

Firmy imo póki co nadal są lepsze, choć to zależy też od typu wrzucanego contentu i parcia na ficzery.