Zagrajmy w...
Pogadajmy o zagrajmy. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Pogadajmy o zagrajmy. (/showthread.php?tid=1215)

Pages: 1 2 3 4 5 6


RE: Pogadajmy o zagrajmy. - Wan1Mas - 17-04-2012 15:30

Dobrze, nie pytałem o 13-17, tylko o ogół, tak właśnie, screeny, please.


RE: Pogadajmy o zagrajmy. - CTSG - 17-04-2012 15:37

CTSG87 i MinecraftPL.


RE: Pogadajmy o zagrajmy. - Wan1Mas - 17-04-2012 15:41

Mam nadzieję, że jesteś tego świadom, iż ustawione "35-65" powinieneś wliczyć do pierwszej kolumny, i teraz pytanie, ile % będzie w 1? W obu przypadkach.


RE: Pogadajmy o zagrajmy. - CTSG - 17-04-2012 15:46

A powinienem to zrobić, bo masz taki kaprys? Coś Ci się wydaje? Jakaś teoria spiskowa? Obawiam się, że brzmisz jak łańcuszek z Gadu-Gadu próbujący wykazać, że 1=2.


RE: Pogadajmy o zagrajmy. - Wan1Mas - 17-04-2012 15:54

Bardziej wskazać prawdę oczywistą, "zagrajmyw" głównie oglądają dzieci, które są podatne na manipulację, ale to jedna sprawa. Drugą sprawa jest to że Minecraft stał się czymś w rodzaju fenomenu wśród "zagrajmyw", który przyciąga młodszych odbiorców jak muchy do lepu wysmarowanego substancją psychoaktywną. (o ile samo zagrajmyw nie przyciąga samych małoletnich odbiorców) Nazwałeś samą zabawę w nagrywanie widełek "siedzeniem w piaskownicy", ludzie nagrywający Minecrafta defacto nie zebrali zabawek "starej gwardii" czy innym ludzikom, lecz przynieśli swoje kwadratowe zabawki czego inni nie mogą zrozumieć, przez co ludzie uważają to coś odstającego od normy, ba, niektórzy nawet iż widełka z Minecraft'a nie mogą być podpięte pod samo zagadnienie "zagrajmyw". Co mają pokazać twoje analitycsy? To że osoba nienagrywająca Minecraft'a dla jakiejś plus minus 70% społeczności polskiej tuby nie istnieje, jest dosyć smutne.


RE: Pogadajmy o zagrajmy. - CTSG - 17-04-2012 16:09

Woah. Rozmawialiśmy o tym jak to bazując na obrazku podającym, że ~37% Twoich widzów to dzieci stwierdziłeś, że większość widzów na YouTube stanowią nieletni. Po tym jak zwróciłem Ci uwagę nastąpiła wymiana statystyk i opinii a na koniec wyciągnąłeś oczywiste wnioski, że Minecraft jest tematem popularnym na YouTube. Nie wiem czy sam się pogubiłeś w tej rozmowie, czy może próbujesz odciągnąć uwagę czytających.


RE: Pogadajmy o zagrajmy. - Sou - 17-04-2012 16:13

U mnie statystyki dość podobnie wyglądają (więcej trochę osób 17+ 35- i jestem skłonny wierzyć że 18+ jest z 50% luda jak nie więcej.


Ps. CTSG weź sobie na live nagrywaj osobno audio (nie wiem czemu raz masz tak raz tak) bo mikrofon ci tak szumi, że nie ma szans tego obejrzeć:/


RE: Pogadajmy o zagrajmy. - Wan1Mas - 17-04-2012 16:16

Stosuję taktykę czołowego polskiego zagrajmera, (hic!).
Poza tym, teoretycznie nadal jesteśmy w tym samym temacie, aczkolwiek zmienił on trochę tor. Chciałem od ciebie dane, ty mi je dostarczyłeś, ja stwierdziłem że ludzie powyżej "35tki" bardziej pasują pod 13-17, przez co wynik powinien wyglądać troszkę inaczej. Ile wtedy by wyszło? Pewnie troszkę bardziej w stylu 60-40 lub 70-30.
Moja teoria wypływa z prostego założenia
Dzieci = Minecraft
Już rozumiesz powiązanie między tekstem, czy nadal masz z tym problem? Tell me.


RE: Pogadajmy o zagrajmy. - Selevan - 17-04-2012 16:25

Bazujesz na domysłach. Nie spodoba się to twojemu mistrzowi.

// Jeśli masz zamiar napisać coś, co nie wnosi nic do tematu dyskusji, to zachowaj to dla siebie.


RE: Pogadajmy o zagrajmy. - CTSG - 17-04-2012 16:26

@Mas: Powołujesz się na nowe dane, do tego na siłę je naciągasz. Mowa była o screenie statystyk Twojego konta i tylko o nim. "Tu się jebłem, ale zobacz, jak stwierdzę coś oczywistego to będę miał rację". Poza tym nie musisz przyjmować postawy obronnej. Wytknąłem Ci błąd, żebyś miał go szansę poprawić, a nie zatuszować. Jeśli masz dalej kombinować, to sugeruję, żeby wrócić do tematu właściwego.