Zagrajmy w...
znikające subskrypcje - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: znikające subskrypcje (/showthread.php?tid=2124)

Pages: 1 2 3


RE: znikające subskrypcje - appareil - 11-11-2012 16:10

Quote:to mi da, że dowiem się że nie po mojej stronie jest błąd
Powiedz mi, jak by miał wyglądać w tej kwestii błąd po twojej stronie, bo aż jestem ciekaw.


RE: znikające subskrypcje - john - 11-11-2012 17:16

Nie wiem z czego jest zbudowany yt ani nie jestem w tym specjalistą żeby definiować błędy w przeglądarkach ale jako przykład podam własny przypadek w którym miałem zepsutą javę, aktualnie mam javę 6.0 bo jak zainstaluję 7.0 to mam error podczas weryfikacji zainstalowanej javy na java.com co skutkuje np tym że nie ładuje mi aplet podczas prób korzystania z serwisu zapiska.pl. Ten błąd widziałem u kilku osób w internecie i nikt nie potrafił im pomóc nawet do tego nie ma poradnika na stronie javy tak więc nie wszystko jest takie hop siup i do przodu bo muszę być na starej wersji i stąd moje obawy.
Czy zaspokoiłem Twoją ciekawość ?


RE: znikające subskrypcje - JudiMakeFun - 11-11-2012 17:19

Facepalm


RE: znikające subskrypcje - john - 11-11-2012 17:21

napisz jeszcze co wniosłeś tym postem to będziemy wszyscy szczęśliwi


RE: znikające subskrypcje - JudiMakeFun - 11-11-2012 17:26

To, że z igły robisz widły. Twoja wypowiedź nawet nie zasługuje na posta, a co dopiero na oddzielny temat. To, że jest to problem ze strony yt, domyśliłoby się dziecko, a ty warunkujesz pojawienie się tego tematu własnym problemami z javą. Dodatkowo nie chodzi tu o problemy z czymś tak ważnym jak choćby wrzucanie filmów, czy też dodawanie komentarzy, ale tylko tym, że NIE WIDAĆ KTO TO CIĘ SUBUJE, no normalnie straszne. Jednak widać, to wielki problem i zasługuje jeszcze na kilka stron dyskusji, by w końcu na 10000000% się przekonać, że to jednak nie twój błąd, a yt robi sobie z ciebie jaja...

Pozdrawiam


RE: znikające subskrypcje - john - 11-11-2012 17:31

Akurat mam mało subów więc jest to dla mnie bardziej ważne niż dla kogoś kto ma ich tyle że nie wie nawet kto go subuje.
Skoro to takie proste i domyśliło by się dziecko to dlaczego zacząłeś swoje wywody od subskrybentów którzy nie mają swoich kanałów? Nigdzie nie pisałem o tym a dałeś na ten temat ścianę tekstu. Problemy z rozumieniem czytanej treści ?

Pozdrawiam


RE: znikające subskrypcje - WinterWolf - 11-11-2012 17:40

Obaj się uspokójcie bo nie jest to powód by od razu kruszyć kopie.

john, pierwsza odpowiedź którą od niego dostałeś była w sumie prawidłowa - być może większość Twoich widzów/subskrybentów zwyczajnie nie ma konta na YT. Druga odpowiedź z kolei podawała, że może też być błąd związany ze zmianami na YT.

YT właśnie bawi się w zmianę wyglądu - do niedawna pewnie wszystko wyświetlało się poprawnie, albo mniej więcej poprawnie. Obecnie są hocki klocki, linki nie wyświetlają się jak trzeba etc. Wyślij po prostu zgłoszenie do YT i powinni to kiedyś naprawić. Póki co nie bierz na poważnie niczego co dzieje się na YT. Nie ma się co stresować.


RE: znikające subskrypcje - john - 11-11-2012 18:07

Nie, wszyscy moi subskrybenci mają swoje kanały, a ci co nie mieli to je zaraz mieli, lista była równa liczbie przy ilości wyświetleń. Trudno żeby było jak mówisz żeby większość nie miała konta bo to się rzadko zdarza nawet żeby jednego takiego mieć (przynajmniej na 50) a co dopiero większość. Wg niego taki ekstremalny przypadek był oczywistą i pierwszą diagnozą. Było to jak to delikatnie dobrze określiłaś "w sumie" poprawne.


RE: znikające subskrypcje - JudiMakeFun - 11-11-2012 18:16

W pierwszym poście w tym temacie wyjaśniłem ci dosłownie wszystko. Podałem dwa możliwe powody tego, przy czym jeden okazał się być prawdziwy, jednak ty dalej to ciągnąłeś, więc jak widać nie potrzebnie się tyle rozpisałem, bowiem jak widać to ty nie rozumiesz tekstu czytanego. Zresztą, na prawdę, po co ci wiedzieć, kto cię subuje? Zamierzasz im wysyłać jakieś wiadomości specjalnie z wielkim podziękowaniem za suba? Jak widać informacja ta jest zupełnie nie potrzebna, zresztą tymi widzami są osoby, które piszą ci komenty pod filmami i to na nich się powinieneś skupić, a nie na tych co ślepo dali ci suba...


RE: znikające subskrypcje - john - 11-11-2012 18:35

To że napisałeś jedną ekstremalną sytuację w którą nikt nie wierzy i drugą ogólnikową która nie wykluczała problemu po mojej stronie nie spowodowało że potraktuję cie jak wyrocznię. Wybacz ale wolę usłyszeć więcej opinii, a raczej tego jak u nich to wygląda. Nie okazał by się gdybym tego dalej nie ciągnął także tym razem masz problemy z tym co było pierwsze a co drugie. Ja wiem że mając 3000 subów już ich nie liczysz także stąd ta różnica w patrzeniu na to tylko nie wiem czemu nie widzisz tej różnicy.