Zagrajmy w...
Kręcenie zagrajmy po angielsku - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Kręcenie zagrajmy po angielsku (/showthread.php?tid=3308)

Pages: 1 2 3


RE: Kręcenie zagrajmy po angielsku - Elwood - 16-05-2013 14:25

Quote:Amerykanie/Anglicy/(ogólnie zachód) nie boją się przycisku "Subscribe" :)

Lol wut?


RE: Kręcenie zagrajmy po angielsku - Hell_Baron - 16-05-2013 16:57

(16-05-2013 14:25 )Elwood Wrote:  
Quote:Amerykanie/Anglicy/(ogólnie zachód) nie boją się przycisku "Subscribe" :)

Lol wut?

No co Ty Elwood, nie wiesz?

Przecież klikając "subskrajb" tworzymy emocjonalną więź z naszym idolem i mamy wewnętrzne przeświadczenie oraz poczucie obowiązku, co do rzetelnego oglądania wszystkich materiałów zamieszczanych przez daną personę internetową. Czynem wysoce niemoralnym byłoby subkrybowanie i nie oglądanie filmów, wtedy jesteś zimnym i bezdusznym subkrybentem. Ogólny zachód nie boi się wyrażać swoich uczuć, a my w Polsce jesteśmy tacy zaściankowi.


RE: Kręcenie zagrajmy po angielsku - Asasinek - 19-05-2013 10:43

(16-05-2013 16:57 )Hell_Baron Wrote:  
(16-05-2013 14:25 )Elwood Wrote:  
Quote:Amerykanie/Anglicy/(ogólnie zachód) nie boją się przycisku "Subscribe" :)

Lol wut?

No co Ty Elwood, nie wiesz?

Czynem wysoce niemoralnym byłoby subkrybowanie i nie oglądanie filmów, wtedy jesteś zimnym i bezdusznym subkrybentem.
Mam pytanie...Czytasz czasem to co napiszesz i z gorącymi łzami wylejesz do internetu.
A tak prostując Twoje gorzkie żale to co napisałeś nazywa się tzw pustym subem. Czyli masz 1k widzów i 2 wyświetlenia pod filmem. Wtedy mógłbym się zastanawiac czy tych widzów nie kupiłeś na allegro hmmm?


RE: Kręcenie zagrajmy po angielsku - Rangy - 19-05-2013 11:05

Quote:Mam pytanie...Czytasz czasem to co napiszesz i z gorącymi łzami wylejesz do internetu.

To jest zdanie twierdzące, a nie pytanie.

Quote:A tak prostując Twoje gorzkie żale to co napisałeś nazywa się tzw pustym subem. Czyli masz 1k widzów i 2 wyświetlenia pod filmem. Wtedy mógłbym się zastanawiac czy tych widzów nie kupiłeś na allegro hmmm?

Łał, mogę robić widełka na dobrym poziomie, co mają te 500 wyświetleń przy 1k subów, a też mogę robić wideo z nieznanej, nudnej gry, co mają po te 10 wyświetleń. Subskrypcje nie są do końca wyznacznikiem średniej oglądalności, to zależy od poziomu materiału i zainteresowania widzów.


RE: Kręcenie zagrajmy po angielsku - gremlin - 19-05-2013 11:45

Asasinek Wrote:Mam pytanie...Czytasz czasem to co napiszesz i z gorącymi łzami wylejesz do internetu.
A tak prostując Twoje gorzkie żale to co napisałeś nazywa się tzw pustym subem. Czyli masz 1k widzów i 2 wyświetlenia pod filmem. Wtedy mógłbym się zastanawiac czy tych widzów nie kupiłeś na allegro hmmm?
Wy wszyscy narzekający na tzw. pustą subówkę macie jeden problem. Nie rozumiecie na czym subskrypcja w ogóle polega. Subskrybent, po wciśnięciu odpowiedniego przycisku, nie deklaruje, że będzie Waszym wiernym widzem lub widzem w ogóle. To po prostu osoba, która chce dostawać powiadomienia o nowych materiałach na kanale. Tyle i tylko tyle.


RE: Kręcenie zagrajmy po angielsku - Hell_Baron - 19-05-2013 12:26

(19-05-2013 10:43 )Asasinek Wrote:  Mam pytanie...Czytasz czasem to co napiszesz i z gorącymi łzami wylejesz do internetu.
A tak prostując Twoje gorzkie żale to co napisałeś nazywa się tzw pustym subem. Czyli masz 1k widzów i 2 wyświetlenia pod filmem. Wtedy mógłbym się zastanawiac czy tych widzów nie kupiłeś na allegro hmmm?

Och Panie Poważny, nie wiem gdzie tam gorzkie żale waść widzi ale dziękuję za forumową lekcję. Od teraz będę wiedział co to "martwy sub" i jak funkcjonuje handel subówką.

Dla Pana:
[Image: 1607775-2J3QQIG.jpg]


RE: Kręcenie zagrajmy po angielsku - Asasinek - 20-05-2013 13:10

(19-05-2013 11:45 )gremlin Wrote:  
Asasinek Wrote:Mam pytanie...Czytasz czasem to co napiszesz i z gorącymi łzami wylejesz do internetu.
A tak prostując Twoje gorzkie żale to co napisałeś nazywa się tzw pustym subem. Czyli masz 1k widzów i 2 wyświetlenia pod filmem. Wtedy mógłbym się zastanawiac czy tych widzów nie kupiłeś na allegro hmmm?
Wy wszyscy narzekający na tzw. pustą subówkę macie jeden problem.

A kto ci powiedział, że ja narzekam?
Czytanie ze zrozumieniem :)

(19-05-2013 11:45 )gremlin Wrote:  To po prostu osoba, która chce dostawać powiadomienia o nowych materiałach na kanale. Tyle i tylko tyle.

A jeśli o to chodzi to jak dostaje powiadomienia po co?
Ja tam nie subsrybuje ludzi po to żeby dostawac pełno spamu co to oni nie zrobili tylko po to, żeby ich oglądac. I powtarzam, że nie narzekam na puste suby :)


RE: Kręcenie zagrajmy po angielsku - Elwood - 20-05-2013 13:34

Ja pieprzę.

Quote: Ja tam nie subsrybuje ludzi po to żeby dostawac pełno spamu co to oni nie zrobili tylko po to, żeby ich oglądac. 

Nie dostajesz ,,pełno spamu'' tylko informacje, że dana osoba wrzuciła film. Dzięki temu możesz ją oglądać. I ty piszesz o czytaniu ze zrozumieniem, lol.


RE: Kręcenie zagrajmy po angielsku - gremlin - 20-05-2013 14:38

Asasinek Wrote:A kto ci powiedział, że ja narzekam?
Czytanie ze zrozumieniem :)
Masz rację, za bardzo uogólniłem i wsadziłem Cię do tego samego worka. Przyjmij zatem "operujący pojęciem «pustego suba»". Resztę podtrzymuję.

Asasinek Wrote:A jeśli o to chodzi to jak dostaje powiadomienia po co?
Po to, żeby sobie przefiltrować te powiadomienia i dopiero wtedy wybrać to, co się chce obejrzeć. Albo po to, by mieć pogląd na to, co dany autor w ogóle publikuje.

O pustym/martwym subie można ewentualnie mówić w przypadku multikont nabitych przez jakieś boty.


RE: Kręcenie zagrajmy po angielsku - Asasinek - 20-05-2013 16:53

Zgadzam się z Tobą ponieważ też tak robię :)