Zagrajmy w...
Przejęcie Twitch - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Przejęcie Twitch (/showthread.php?tid=3435)

Pages: 1 2 3


RE: Przejęcie Twitch - MrChmielOO - 08-08-2013 09:04

Gościowi po prostu nie pasuje to, że Rock zorganizował swoje kółeczko ziomali w jedną grupkę streamerską i nazwał ją POLSKIMI STREAMERAMI gdzie gdy koleś chciał dołączyć dostał info, że nikt go nie ogląda(i nie jest ziomkiem Papy internetu) i teraz ból dupi o to. Prawie siętym przejąłem, ale śmiesznie się na to wszystko patrzy i czyta.


RE: Przejęcie Twitch - Sou - 08-08-2013 09:19

(08-08-2013 09:04 )MrChmielOO Wrote:  Rock zorganizował swoje kółeczko ziomali w jedną grupkę streamerską i nazwał ją POLSKIMI STREAMERAMI gdzie gdy koleś chciał dołączyć dostał info, że nikt go nie ogląda

No właśnie nie bo grupę ja zorganizowałem i zauważ, że wielu osób z jarock.pl tam nie ma (po prostu nie wyraziły chęci bycia dodanymi). Co do tego typa to on został przyjęty tylko po weekendzie bo mnie nie było w domu...

Mi się bardzo podoba teoria, że pytania do Rock'a są zadawane na czatach innych streamerów z obawy na bana x]


RE: Przejęcie Twitch - MrChmielOO - 08-08-2013 10:58

Chcesz powiedzieć, że jeśli CIę ładnie poprosze to dodasz mnie na stronę w lajwami powiedzmy...z Wii u? mimo, że nie mam 20k subków i nie jestem fejmuchem?;p


RE: Przejęcie Twitch - Ciastkoffy - 08-08-2013 12:35

Typek bóldupi fakt. Sou teraz po jego foszku w postaci materiału na yt nadal będziesz go trzymał w waszej grupce ;) ?


RE: Przejęcie Twitch - Sou - 08-08-2013 13:08

(08-08-2013 12:35 )Ciastkoffy Wrote:  Typek bóldupi fakt. Sou teraz po jego foszku w postaci materiału na yt nadal będziesz go trzymał w waszej grupce ;) ?

Ja go dodałem już wcześniej tak jak pisałem i nawet by mi się nie chciało go wywalać;p Myślę, że ludzie weryfikują sami kanały na Twitch i wybiorą ciekawszą tematykę niż wjazdy na innych ;)

MrChmielOO, zasady przyjmowania są opisane na grupie i wymagane jest tylko streamowanie po polsku i 5k viewsów żeby odsiać 2 dniowe kanały. To że wolę pograć na live ze znajomymi jest chyba normalną sprawą. Grupa jest po to żeby widzowie mogli zawsze coś dla siebie znaleźć, a nie tylko mainstreamowe... streamy; p


RE: Przejęcie Twitch - appareil - 08-08-2013 13:17

Tak z czystej ciekawości - jak działają te grupy? Zawsze mi się wydawało, że tylko faktyczne organizacje czy firmy mogą takowe tworzyć.


RE: Przejęcie Twitch - Sou - 08-08-2013 13:46

(08-08-2013 13:17 )appareil Wrote:  Tak z czystej ciekawości - jak działają te grupy? Zawsze mi się wydawało, że tylko faktyczne organizacje czy firmy mogą takowe tworzyć.

Wymagania na grupę działają jak przy wymaganiach na partnera (tylko są o wiele wyższe). Trzeba mieć odpowiednią liczbę osób na streamie online i odpowiednią ilość godzin oglądanych miesięcznie. Ostatnia sprawa to możliwość zebrania community czyli udowodnienia, że nie jest się randomem tylko rzeczywiście ma się możliwość stworzenia grupy :)

Wyższe wymagania są na dodatkową rozdzielczość 480 i na subskrybentów.


RE: Przejęcie Twitch - The Rock PL - 12-08-2013 03:13

(08-08-2013 13:46 )Sou Wrote:  
(08-08-2013 13:17 )appareil Wrote:  Tak z czystej ciekawości - jak działają te grupy? Zawsze mi się wydawało, że tylko faktyczne organizacje czy firmy mogą takowe tworzyć.

Wymagania na grupę działają jak przy wymaganiach na partnera (tylko są o wiele wyższe). Trzeba mieć odpowiednią liczbę osób na streamie online i odpowiednią ilość godzin oglądanych miesięcznie. Ostatnia sprawa to możliwość zebrania community czyli udowodnienia, że nie jest się randomem tylko rzeczywiście ma się możliwość stworzenia grupy :)

Wyższe wymagania są na dodatkową rozdzielczość 480 i na subskrybentów.

Sou jesteś facetem weźcie wy się dogadajcie jak faceci przecież nie macie po 12-lat a obrażanie każdy każdego w jakimś stopniu niema sensu to tylko YT nie "arka przymierza" można sobie po 2 wiadomości na priv wysłać jak kogoś coś boli. Po co mamy słuchać następna wojenka na forum.


RE: Przejęcie Twitch - appareil - 12-08-2013 12:06

Quote:Sou jesteś facetem weźcie wy się dogadajcie jak faceci przecież nie macie po 12-lat a obrażanie każdy każdego w jakimkolwiek stopniu niema sensu to tylko YT nie arka przymierza ;) po co mamy słuchać następnej wojny na zagrajmy w i YT;)
Lol, co?


RE: Przejęcie Twitch - Sou - 12-08-2013 12:16

Też się zastanawiałem o co c'mon, ale stwierdziłem że jak zapytam to może być jeszcze gorzej :p