Post Reply 
Przejęcie Twitch
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #1
Przejęcie Twitch




Chyba pierwsza afera, w której osobiście mogę wziąć udział. Ciekawi mnie jakie jest wasze zdanie po obejrzeniu filmu.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
07-08-2013 10:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Przejęcie Twitch
No tak właśnie Sou podejrzewałem, że jesteś pederastą, zwłaszcza po tych wspólnych filmach z Yoghurtem. Dobrze, że ktoś powiedział to na głos:D

EDIT: co do filmu: TheWestmar76, jeśli te "76" to rok urodzenia to koleś ma 37 lat. Jeśli w tym wieku takie pierdoły go obchodzą to współczuję.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
(This post was last modified: 07-08-2013 11:25 by yahoo.)
07-08-2013 11:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ciastkoffy Offline
*

Posts: 29
Joined: May 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Przejęcie Twitch
Co do kółek wzajemnej adoracji, pamiętam taką akcję u Rocka gdy mówił, że w swych bełkotach wakacyjnych będzie zamieszczał na początku krótkie filmiki od random widzów. W efekcie na początku odcinków dostaliśmy Sou, Seto i innych. Przypadek ?
07-08-2013 11:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Przejęcie Twitch
(07-08-2013 11:48 )Ciastkoffy Wrote:  Co do kółek wzajemnej adoracji, pamiętam taką akcję u Rocka gdy mówił, że w swych bełkotach wakacyjnych będzie zamieszczał na początku krótkie filmiki od random widzów. W efekcie na początku odcinków dostaliśmy Sou, Seto i innych. Przypadek ?

Nie przypadek;d Rock dostał sporo marnej jakości widełek i potrzebował jakoś nakierować widzów na to "o co mu chodziło". Myślę, że poświęcenie tych kilku wstępów z 2 miesięcznych wakacji to chyba nie aż tak wiele:)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
07-08-2013 11:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ciastkoffy Offline
*

Posts: 29
Joined: May 2013 {socialsites}


Post: #5
RE: Przejęcie Twitch
Czyli inicjatywa nie wypaliła za bardzo, w sumie można było to przewidzieć. Jednak jak tak patrzę, że teraz gimnazjaliści brykają z tabletami, z mnogością przeróżnych, mało skomplikowanych aplikacji to jestem w szoku jak bardzo rozwinęło się lenistwo by nie zadać sobie trudu do polepszenia jakości materiału i wylądowaniu u swego bożyszcza internetu.
07-08-2013 11:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Przejęcie Twitch
Czy wypaliła czy nie to nie wiem bo Rock'a oglądam tylko jak ktoś coś podlinkuje ciekawe. Wydaje mi się jednak, że chyba poza tymi osobami które wymieniłeś ktoś jeszcze swoje pozdrowienia miał. Nie?

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
07-08-2013 12:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Przejęcie Twitch
Graba się przeniósł na Twitcha? On tam streamuje od 2011 przecie.
07-08-2013 12:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Przejęcie Twitch
(07-08-2013 12:49 )appareil Wrote:  Graba się przeniósł na Twitcha? On tam streamuje od 2011 przecie.

No z tego co ja kojarzę to on chyba bardziej jest od Twitch niż YouTube;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
07-08-2013 13:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sakulos Offline
*

Posts: 86
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Przejęcie Twitch
burza w szklance wody i tyle ;p

Mój blog
[Image: xd.jpg]
07-08-2013 15:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Przejęcie Twitch
Graba streamuje od zawsze a youtube to chyba raczej backup.
Rock też jakoś streamuje nie wiem z rok albo 2..? Kiedyś streamował codziennie a co do Sou
to wydaję mi się, że to naturealne, że pojakim czasie szuka się innych źródeł przekazu (czyt. Zarobku) ale takie inne voxelfagi też streamują i wbija im po 10k a w porywach do 16k na live i co?
Nie wydaję mi się, żeby to był duży problem, czy jakby nadal voxelfagi przeniosły się na vimeo to też by problemy nasz 37 latek robił?
Cytat dnia:
Quote:Teraz jest moda na bany

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
(This post was last modified: 08-08-2013 06:40 by fszeker.)
08-08-2013 06:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Twitch.tv Partnerzy kubn2 12 8.195 24-08-2012 20:22
Last Post: kubn2

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5