Zagrajmy w...
Przejęcie Twitch - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Przejęcie Twitch (/showthread.php?tid=3435)

Pages: 1 2 3


Przejęcie Twitch - Sou - 07-08-2013 10:55





Chyba pierwsza afera, w której osobiście mogę wziąć udział. Ciekawi mnie jakie jest wasze zdanie po obejrzeniu filmu.


RE: Przejęcie Twitch - yahoo - 07-08-2013 11:24

No tak właśnie Sou podejrzewałem, że jesteś pederastą, zwłaszcza po tych wspólnych filmach z Yoghurtem. Dobrze, że ktoś powiedział to na głos:D

EDIT: co do filmu: TheWestmar76, jeśli te "76" to rok urodzenia to koleś ma 37 lat. Jeśli w tym wieku takie pierdoły go obchodzą to współczuję.


RE: Przejęcie Twitch - Ciastkoffy - 07-08-2013 11:48

Co do kółek wzajemnej adoracji, pamiętam taką akcję u Rocka gdy mówił, że w swych bełkotach wakacyjnych będzie zamieszczał na początku krótkie filmiki od random widzów. W efekcie na początku odcinków dostaliśmy Sou, Seto i innych. Przypadek ?


RE: Przejęcie Twitch - Sou - 07-08-2013 11:53

(07-08-2013 11:48 )Ciastkoffy Wrote:  Co do kółek wzajemnej adoracji, pamiętam taką akcję u Rocka gdy mówił, że w swych bełkotach wakacyjnych będzie zamieszczał na początku krótkie filmiki od random widzów. W efekcie na początku odcinków dostaliśmy Sou, Seto i innych. Przypadek ?

Nie przypadek;d Rock dostał sporo marnej jakości widełek i potrzebował jakoś nakierować widzów na to "o co mu chodziło". Myślę, że poświęcenie tych kilku wstępów z 2 miesięcznych wakacji to chyba nie aż tak wiele:)


RE: Przejęcie Twitch - Ciastkoffy - 07-08-2013 11:59

Czyli inicjatywa nie wypaliła za bardzo, w sumie można było to przewidzieć. Jednak jak tak patrzę, że teraz gimnazjaliści brykają z tabletami, z mnogością przeróżnych, mało skomplikowanych aplikacji to jestem w szoku jak bardzo rozwinęło się lenistwo by nie zadać sobie trudu do polepszenia jakości materiału i wylądowaniu u swego bożyszcza internetu.


RE: Przejęcie Twitch - Sou - 07-08-2013 12:09

Czy wypaliła czy nie to nie wiem bo Rock'a oglądam tylko jak ktoś coś podlinkuje ciekawe. Wydaje mi się jednak, że chyba poza tymi osobami które wymieniłeś ktoś jeszcze swoje pozdrowienia miał. Nie?


RE: Przejęcie Twitch - appareil - 07-08-2013 12:49

Graba się przeniósł na Twitcha? On tam streamuje od 2011 przecie.


RE: Przejęcie Twitch - Sou - 07-08-2013 13:27

(07-08-2013 12:49 )appareil Wrote:  Graba się przeniósł na Twitcha? On tam streamuje od 2011 przecie.

No z tego co ja kojarzę to on chyba bardziej jest od Twitch niż YouTube;)


RE: Przejęcie Twitch - Sakulos - 07-08-2013 15:09

burza w szklance wody i tyle ;p


RE: Przejęcie Twitch - fszeker - 08-08-2013 06:39

Graba streamuje od zawsze a youtube to chyba raczej backup.
Rock też jakoś streamuje nie wiem z rok albo 2..? Kiedyś streamował codziennie a co do Sou
to wydaję mi się, że to naturealne, że pojakim czasie szuka się innych źródeł przekazu (czyt. Zarobku) ale takie inne voxelfagi też streamują i wbija im po 10k a w porywach do 16k na live i co?
Nie wydaję mi się, żeby to był duży problem, czy jakby nadal voxelfagi przeniosły się na vimeo to też by problemy nasz 37 latek robił?
Cytat dnia:
Quote:Teraz jest moda na bany