Zagrajmy w...
Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Thread: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? (/showthread.php?tid=524)

Pages: 1 2


RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? - aBizonxD - 10-08-2011 01:54

(10-08-2011 01:34 )FeBul Wrote:  A ja powiem(napiszę) tak:
Nie tylko na tym forum są tego typu problemy, nie ma co ubolewać i raczej nic na to nie poradzimy.

Spróbować zawsze można


RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? - Sworson - 10-08-2011 06:48

Odpowiadając, po kolei na twoje punkty.

1. Gdyż Rock, robi filmy z gier, z komentarzem głosowym.
2. No i? Takie coś, jest na każdym forum. A przynajmniej, pośmiać się można.
3. Z tym, że Pudelek podaję nie prawdziwe informacje, wyssane z palca. Co to ma do tego forum?
4. No i? To, również jest na wszystkich forach. Moderatorzy czuwają i banują, za wulgarne obrażanie.

Jeśli, według ciebie forum schodzi na psy... To schodziło już na te psy, od początku istnienia.

Temat z dupy.


RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? - Lavos - 10-08-2011 07:29

Quote:Chcesz dowody idź na temat "VV zamknął konto" jest typ fankida którego rozpoznasz po 1 poście

Nadal nie wiem o kogo ci chodzi. Nie łudź się, że każdy będzie dzielił twoje subiektywne zdanie.


RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? - punio7 - 10-08-2011 09:39

Jeżeli "schodzenie na psy" miałoby być tym iż głównie narzekamy- to jest w tym prawda. Argument? Ilość stron w temacie o Rocku i Zajkowskim (itp.) VS ilość stron w innych tematach.

Ja tam kanały Rocka, VV i Zajki olałem, jako iż nie produkują nic dla mnie interesującego. O wszelkich "nowościach" dowiaduję się z forum, ale to też jakby mało mnie obchodzi. CTSG stwierdził kiedyś iż Rock wprowadził schizmę w zagrajmerach- na tych którzy przyjmują krytykę i na tych, którzy do tego nie dorośli. Myślę iż mądrze byłoby się trzymać tego podziału, bo z samej jego definicji "ich" naprawdę nie obchodzi cokolwiek o nich się rozpisuje (sami muszą do tego dorosnąć). Wszelkie tematy na forum kończą się tylko kłótniami. Że przekazujecie swoją opinię. Ok, ale każdy mądry człowiek, który wejdzie na kanał Zajki albo VV po paru ich filmach dojdzie do podobnych konkluzji. A głupich i tak nie przekonamy.


RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? - aBizonxD - 10-08-2011 10:57

punio7 W końcu jakaś kreatywna odpowiedz ;)


RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? - loban1970 - 10-08-2011 12:31

Prawda jest taka ,że głównie jątrzą tutejsi moderatorz. Takie jest moje zdanie.


RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? - Lavos - 10-08-2011 17:41

Heh. Mam przeczucie, że zaraz dowiem się, że wszyscy oprócz autora tematu oraz biadolących są przeżarci złem do szpiku kości.


RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? - punio7 - 10-08-2011 17:55

(10-08-2011 17:41 )LavosCore Wrote:  Heh. Mam przeczucie, że zaraz dowiem się, że wszyscy oprócz autora tematu oraz biadolących są przeżarci złem do szpiku kości.

Eeeeee, było...


RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? - Gik - 11-08-2011 10:27

Wszak wszyscy jesteśmy psychopatami. Temat przenoszę do działu "Hydepark".