Post Reply 
Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ??
Author Message
aBizonxD Offline
*

Posts: 11
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ??
Czytałem forum od jakiegoś czasu nie miałem zamiaru się udzielać jednakże po przeczytaniu paru wątków postanowiłem ze się wypowiem a wiec tak:
1. Temat dyskusje nawiązuje do "Zagrajmy w" prawda ??
Jeżeli tak to po co tu tematy typu "Koniec RockAlone2k" hmm ??
co to ma wspólnego z ZAGRAJMY W ??
2. Większość (to nie wszystkie) postów pisanych w wątkach jest dziełem "Fankidow" jakiegoś zagrajmera volgera itp. itd. te dzieci piszą bez sensu i atakują każdego kto napisze złe słowo na ich "Idola"
3. Jest tu parę sensownych tematów ale większość to tak jak ktoś napisał (wybacz nie pamiętam kto) "Zagrajmerski Pudelek".
4. Wyzywanie od "trroli" "hejterow" jest tu na porządku dziennym zróbcie ludzie nowy temat o nazwie "Potrrolujmy"
Nie miałem zamiaru obrażać wszystkich użytkowników tego forum bo jest tu paru sensownych ludzi.
Pozdrawiam "Bizon" ;)
09-08-2011 22:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ??
(09-08-2011 22:32 )aBizonxD Wrote:  Czytałem forum od jakiegoś czasu nie miałem zamiaru się udzielać jednakże po przeczytaniu paru wątków postanowiłem ze się wypowiem a wiec tak:
1. Temat dyskusje nawiązuje do "Zagrajmy w" prawda ??
Jeżeli tak to po co tu tematy typu "Koniec RockAlone2k" hmm ??
co to ma wspólnego z ZAGRAJMY W ??
2. Większość (to nie wszystkie) postów pisanych w wątkach jest dziełem "Fankidow" jakiegoś zagrajmera volgera itp. itd. te dzieci piszą bez sensu i atakują każdego kto napisze złe słowo na ich "Idola"
3. Jest tu parę sensownych tematów ale większość to tak jak ktoś napisał (wybacz nie pamiętam kto) "Zagrajmerski Pudelek".
4. Wyzywanie od "trroli" "hejterow" jest tu na porządku dziennym zróbcie ludzie nowy temat o nazwie "Potrrolujmy"
Nie miałem zamiaru obrażać wszystkich użytkowników tego forum bo jest tu paru sensownych ludzi.
Pozdrawiam "Bizon" ;)

1. To była dyskusja o tym czy Rock może "stracić" widzów. Czy coś podobnego.
2. To już niestety nie nasza wina, tylko fanboi.
3. "Zagrajmerski Pudelek"? Nie sądzę, tematy są o zagrajmerach i są sensowne. Podaj przykład.
4. Patrz punkt drugi.

Nie czuje się urażony. Ale powiedz szczerze - czy czytałeś tematy w innych działach czy tylko w dyskusjach? Bo 3/4 tematów na tym forum jest wartościowych.
09-08-2011 22:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
aBizonxD Offline
*

Posts: 11
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ??
(09-08-2011 22:37 )Etren Wrote:  
(09-08-2011 22:32 )aBizonxD Wrote:  Czytałem forum od jakiegoś czasu nie miałem zamiaru się udzielać jednakże po przeczytaniu paru wątków postanowiłem ze się wypowiem a wiec tak:
1. Temat dyskusje nawiązuje do "Zagrajmy w" prawda ??
Jeżeli tak to po co tu tematy typu "Koniec RockAlone2k" hmm ??
co to ma wspólnego z ZAGRAJMY W ??
2. Większość (to nie wszystkie) postów pisanych w wątkach jest dziełem "Fankidow" jakiegoś zagrajmera volgera itp. itd. te dzieci piszą bez sensu i atakują każdego kto napisze złe słowo na ich "Idola"
3. Jest tu parę sensownych tematów ale większość to tak jak ktoś napisał (wybacz nie pamiętam kto) "Zagrajmerski Pudelek".
4. Wyzywanie od "trroli" "hejterow" jest tu na porządku dziennym zróbcie ludzie nowy temat o nazwie "Potrrolujmy"
Nie miałem zamiaru obrażać wszystkich użytkowników tego forum bo jest tu paru sensownych ludzi.
Pozdrawiam "Bizon" ;)

1. To była dyskusja o tym czy Rock może "stracić" widzów. Czy coś podobnego.
2. To już niestety nie nasza wina, tylko fanboi.
3. "Zagrajmerski Pudelek"? Nie sądzę, tematy są o zagrajmerach i są sensowne. Podaj przykład.
4. Patrz punkt drugi.

Nie czuje się urażony. Ale powiedz szczerze - czy czytałeś tematy w innych działach czy tylko w dyskusjach? Bo 3/4 tematów na tym forum jest wartościowych.
1. Czym jest związane "Tracenie widzów" z Zagrajmy w ?
2. Tak to prawda dlatego napisałem "nie wszyscy"
3. "Zagrajmerski Pudelek" dobrze może trochę przesadziłem z ta nazwa ale musisz przyznać ze jest tu dużo tematów typu "co on robi co on zrobil"
09-08-2011 22:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ??
(09-08-2011 22:42 )aBizonxD Wrote:  
(09-08-2011 22:37 )Etren Wrote:  
(09-08-2011 22:32 )aBizonxD Wrote:  Czytałem forum od jakiegoś czasu nie miałem zamiaru się udzielać jednakże po przeczytaniu paru wątków postanowiłem ze się wypowiem a wiec tak:
1. Temat dyskusje nawiązuje do "Zagrajmy w" prawda ??
Jeżeli tak to po co tu tematy typu "Koniec RockAlone2k" hmm ??
co to ma wspólnego z ZAGRAJMY W ??
2. Większość (to nie wszystkie) postów pisanych w wątkach jest dziełem "Fankidow" jakiegoś zagrajmera volgera itp. itd. te dzieci piszą bez sensu i atakują każdego kto napisze złe słowo na ich "Idola"
3. Jest tu parę sensownych tematów ale większość to tak jak ktoś napisał (wybacz nie pamiętam kto) "Zagrajmerski Pudelek".
4. Wyzywanie od "trroli" "hejterow" jest tu na porządku dziennym zróbcie ludzie nowy temat o nazwie "Potrrolujmy"
Nie miałem zamiaru obrażać wszystkich użytkowników tego forum bo jest tu paru sensownych ludzi.
Pozdrawiam "Bizon" ;)

1. To była dyskusja o tym czy Rock może "stracić" widzów. Czy coś podobnego.
2. To już niestety nie nasza wina, tylko fanboi.
3. "Zagrajmerski Pudelek"? Nie sądzę, tematy są o zagrajmerach i są sensowne. Podaj przykład.
4. Patrz punkt drugi.

Nie czuje się urażony. Ale powiedz szczerze - czy czytałeś tematy w innych działach czy tylko w dyskusjach? Bo 3/4 tematów na tym forum jest wartościowych.
1. Czym jest związane "Tracenie widzów" z Zagrajmy w ?
2. Tak to prawda dlatego napisałem "nie wszyscy"
3. "Zagrajmerski Pudelek" dobrze może trochę przesadziłem z ta nazwa ale musisz przyznać ze jest tu dużo tematów typu "co on robi co on zrobil"

1. Tak, temat powinien znaleźć się w Hydeparku, racja.
2. To czemu podajesz to jak powód schodzenia forum na psy? To nie wina jego normalnych użytkowników, tylko dzieci, fanboi i trolli(których był na forum chyba 5, nie więcej).
3. Oni są osobami publicznymi, nic dziwnego, że powstają o nich tematy. A niszczą je Ci co są fanbojami. Przykład? "VV zamknął konto". Dyskusja była normalna, dopóki nie zjawił się taki VebVe. I lipa, "Lavos to troll", "Zagrajmerski Pudelek" itp.itd.
09-08-2011 22:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
aBizonxD Offline
*

Posts: 11
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ??
5 trroli to ty raczej nie czytałeś całego forum ;)
09-08-2011 22:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ??
Chodzi mi o tych prawdziwych jak MZ, Hobbit2 itp.itd.
09-08-2011 22:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ??
Gorzej, że często zamiast skupić się na wyciąganiu wniosków ze wszelkich dram, mamy tutaj sporo bezsensownych potyczek, dogryzania itp. Kwestia podejścia. Dlatego też rzadko czytam takie tematy.

Bizon ma trochę racji, ale jakie wnioski z tego należy wyciągnąć? Jakie akcje należy teraz podjąć, aby było lepiej? Trudna sprawa, bo to ludzie kreują forum, a tylko skrajne przypadki można banować. Z kolei administracja/moderacja może właściwie segregować tematy, zamykać bezsensowne wątki, decydować o tym, co dostaje się na stronę główną...

Sam mam zastrzeżenia do postów na głównej. Weźmy kilka ostatnich:
  • Sprawdzian dla "debili" - Okay
  • S.978 - Okay
  • MegaZajka zamknął konto - może bardziej warto np. przeprowadzić miniwywiad z nim, wypytać się o powody itp., by można było wyciągnąć sensowne wnioski? Tak możecie obecnie zrobić np. z VV, wypytać o priorytety, jak dużo czasu zajmuje mu 'obsługa' konta jego wielkości (i dlaczego) itp. Z takiego tematu można by wyciągnąć coś dla siebie, zamiast wypowiadać jedynie opinie o kimś.
  • MegaZajka zaczyna nagrywać Vlogi… - do Hydeparku
  • Hype (nie)spełniony - Tutaj się wypowiedziałem już w temacie i autor zna moje zdanie.
  • JJayJoker otwiera sklep. Z koszulkami. - Okay, pokazuje sposoby zarobku na działalności "Zagrajmerskiej", chętnie widziałbym więcej takich tematów. Szkoda, że praktycznie cały temat nastawiony na wyśmiewanie koszulek zrobionych przez JJ.
  • Jakich gier brakuje w polskim Zagrajmy: „Heart of Darkness” - okay, tylko czemu wyśmiewa przy okazji MrSetoKami? (Wiem, ta sprawa została załatwiona z wyrozumiałym MSK.) Powinny wszystkie tego typu tematy być na głównej (gdzieś jeszcze jakiś chyba widziałem).
    (...) (Okay)
  • Kanały warte uwagi – DeceasedCrab - Jak najbardziej okay, tylko czemu inne tego typu wpisy są już w Hydeparku? Albo w jedną, albo w drugą.

Dodatkowo proponuję administracji, aby przydzielała warna za jawne używanie erystyki w wypowiedziach. Np. 3 warny = ban. Pobyt niektórych userów na tym forum skończyłby się szybko, a poziom dyskusji by podskoczył.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
09-08-2011 23:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ??
1. Tak, jednak nawiązywanie nie nie przymusza do zawartości o takiej tematyce. Dlatego masz tematy i o LP i o polskiej społeczności YT ogółem.
2.Najpierw dowody, potem takie stwierdzenia.
3.Lol?
4.Tych określeń używają ludzie z ograniczonym postrzeganiem oraz tokiem myślenia, których dziękować bozi, nie ma aż tylu.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
09-08-2011 23:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
aBizonxD Offline
*

Posts: 11
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ??
(09-08-2011 23:34 )LavosCore Wrote:  1. Tak, jednak nawiązywanie nie nie przymusza do zawartości o takiej tematyce. Dlatego masz tematy i o LP i o polskiej społeczności YT ogółem.
2.Najpierw dowody, potem takie stwierdzenia.
3.Lol?
4.Tych określeń używają ludzie z ograniczonym postrzeganiem oraz tokiem myślenia, których dziękować bozi, nie ma aż tylu.

Chcesz dowody idź na temat "VV zamknął konto" jest typ fankida którego rozpoznasz po 1 poście ;)
(This post was last modified: 09-08-2011 23:52 by aBizonxD.)
09-08-2011 23:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
FeBul Offline
*

Posts: 17
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ??
A ja powiem(napiszę) tak:
Nie tylko na tym forum są tego typu problemy, nie ma co ubolewać i raczej nic na to nie poradzimy.
10-08-2011 01:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Forum dla "kamerzystów"? ogm 0 744 08-09-2012 18:43
Last Post: ogm
  Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach Gik 83 17.978 25-11-2011 21:33
Last Post: Wan1Mas
  Regulamin forum HoGar 0 1.840 31-10-2010 20:23
Last Post: HoGar

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5