Zagrajmy w...
Esgarot - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Esgarot (/showthread.php?tid=537)

Pages: 1 2


RE: Esgarot - Chomik - 12-08-2011 01:15

A ja powiem krytycznie - Nie podobają mi się twoje filmiki, ciężko mi na nich nie zasnąć. Nie masz tego czegoś, ale to nie jest wymagane ;>. Komentujesz strasznie powoli i ślamazarnie, gdybyś rzucił jakiś sarkazm, czy też żart sytuacyjny, wyśmiał coś lub opowiedział coś to pewnie byłoby ciekawiej, niestety - Nawet Wiedźmina 2 nie zobaczyłem do końca, a zobaczyłem do końca od jakiegoś tam przynudzającego i tak strasznie Let's Playera. Cóż, w skrócie:

Twój charakter mi nie leży, lub to jak się pokazujesz na LP, nudzisz i nie opowiadasz niczego ciekawego, łatwiej włączyc to sobie na zasypianie niż konkretnie siąść z chipsami i coca-colą by pooglądać świetne Zagrajmy w.


RE: Esgarot - Esgarot - 12-08-2011 08:43

@Up, A więc mam nadzieję, że ci pomogę gdy kiedyś będziesz miał problem z bezsennością :) dzięki za krytykę, dobrze, że jest jakaś równowaga między fanami a nie-fanami.


RE: Esgarot - undero - 12-08-2011 19:45

Mnie się tam podoba twój kanał zwłaszcza wielki plus za AC:BH :D
Oczywiście jest kilka problemów ale je omówiono wyżej, a więc nie mam zastrzeżeń, oby tak dalej.


RE: Esgarot - Chomik - 12-08-2011 22:03

Quote:Oczywiście jest kilka problemów ale je omówiono wyżej, a więc nie mam zastrzeżeń, oby tak dalej.
Wait... Mówisz, że jest kilka problemów, a potem, że nie masz zastrzeżeń... wtf?


RE: Esgarot - undero - 13-08-2011 10:38

@Chomik
Żle zrozumiałeś chodziło o to że już wszystko zostało omówione więc nie będę powtarzał.