Zagrajmy w...
Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. (/showthread.php?tid=1172)

Pages: 1 2 3 4


RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. - TaboretPL - 09-04-2012 03:13

Za Rockiem nie przepadam po dowiedzeniu się o całej akcji z tamtym forum ale jak już wspomniałem w innym temacie - tworzenie koszulek, kubków i innych gadżetów nie jest niczym nowym na YT. Popatrzcie sobie na kanały zagranicznych gwiazd jak na przykład Yogscast. Sprzedawanie takich pierdółek dla fanów nie jest niczym nowym i tacy ludzie jak JJay czy CTSG tego nie zapoczątkowali :P


RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. - Sou - 09-04-2012 20:21

Co za akcja z forum?;d


RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. - Infelicity - 09-04-2012 21:39

"Pforóm PlejNekst".


RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. - Elwood - 10-04-2012 09:18

Mógłbyś rozwinąć ten temat? Jestem ciekawy :D


RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. - Sou - 10-04-2012 09:24

Ja też. Myślałem, że za upadkiem tego forum (a z taką reklamą trzeba się postarać) stała ekipa adminów/moderatorów dzieci, ale może sprawa jest głębsza.


RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. - TaboretPL - 11-04-2012 00:24

http://zagrajmyw.pl/watek-administrator-moze-wszystko-czyli-%E2%80%9Ezabawne%E2%80%9D-sytuacje-na-forach?highlight=playnext tutaj macie objaśnione zajście.


RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. - Sou - 11-04-2012 08:34

(11-04-2012 00:24 )TaboretPL Wrote:  http://zagrajmyw.pl/watek-administrator-moze-wszystko-czyli-%E2%80%9Ezabawne%E2%80%9D-sytuacje-na-forach?highlight=playnext tutaj macie objaśnione zajście.

Co to ma wspólnego z upadkiem forum?; d Mogliby tam 10 takich osób nikomu nieznanych poblokować i dla 99% userów nie miałoby to kompletnie żadnego znaczenia. Trzeba sobie zdawać sprawę, że ludzie nie mają pojęcia co się dzieje. Włażą piszą post i nawet nie wiedzą kto im odpisuje. Ja osobiście nie czytam nicków w ogóle chyba, że już jest jakaś poważna dyskusja między mną a jakimś innym userem. Tak to nie mam pojęcia kto odpowiada w danym temacie. Rozumiem, że niektórym się wydaje, że ktoś ich zauważył bo napisali ścianę tekstu. Prawda jest taka, że większość osób oleje taki post bo za długi :D

Myślałem, że coś naprawdę się stało. Jakiś 15 letni admin przejął forum i domenę wbrew woli Rock'a, a wy mi tu wyjeżdżacie z jakimś typem co mu posta usunęli i Rock mu nie odpisał :D


RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. - Gik - 11-04-2012 15:56

Sou Wrote:Myślałem, że coś naprawdę się stało. Jakiś 15 letni admin przejął forum i domenę wbrew woli Rock'a, a wy mi tu wyjeżdżacie z jakimś typem co mu posta usunęli i Rock mu nie odpisał Biggrin

O. To jest ciekawe. Możesz napisać tu co nieco na temat Bielaka? Wygląda na kretyna. Podstępem, piszesz? Myślałem, że on to forum zwyczajnie od Rocka odkupił.

BTW - znowu do jednego człowieka zwracasz się per "wy". Bravo, bravissimo.


RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. - Infelicity - 11-04-2012 16:43

@Sou Strasznie powierzchownie potraktowałeś tą sprawę, tak jakbyś zupełnie nic nie wiedział co tu się działo, gdy Rock przedstawiał tu swoje niesamowite pomysły.


RE: Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. - Sou - 11-04-2012 17:10

No nie mam pojęcia co tu się działo bo mnie albo nie było albo nie zwróciłem uwagi. Bielaka to by trzeba było w Wikipedii umieścić jako anty przykład moderatora :D