Zagrajmy w...
NiubilProductions - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: NiubilProductions (/showthread.php?tid=212)

Pages: 1 2 3


RE: NiubilProductions - Lavos - 18-04-2011 02:17

Marines mają uratować wszystkich i wydostać się z planety. Łał. Polska wersja, a nie zrozumiałeś niczego.

@apparatus, co to jest?


RE: NiubilProductions - Niubil - 18-04-2011 13:42

Jako żołnierz marines musimy zniszczyć bazę (w której prowadzono badania nad obcymi w celu skonstruowania idealnego żołnierza) i uciec z planety, jezu pokreciłem troche poprawie się chciałem ci powiedzieć że nigdy nie robiłem zagrajmy i jestem początkującym .


RE: NiubilProductions - appareil - 18-04-2011 14:47

Quote:apparatus, co to jest?
Urywek komentarza z jego odcinka, z podniesioną wysokością do poziomu pierwotnego. Nawet jeśli słoń nadepnął ci na ucho to możesz usłyszeć, że komentarz brzmi w tym odcinku dziwnie. Innymi słowy - Niubil obniża sobie głos w audacity czy innym tego typu programie.


RE: NiubilProductions - Lavos - 18-04-2011 15:06

(18-04-2011 13:42 )Niubil Wrote:  Jako żołnierz marines musimy zniszczyć bazę (w której prowadzono badania nad obcymi w celu skonstruowania idealnego żołnierza) i uciec z planety, jezu pokreciłem troche poprawie się chciałem ci powiedzieć że nigdy nie robiłem zagrajmy i jestem początkującym .

Nie wiem w co ty grasz, ale to nie jest AvP2. Marines otrzymują wezwanie pomocy z planety placówki badawczej na LV-1201 i dlatego przylatują, szukając przyczyny zamieszania oraz próbując ratować ocalałych. TO jest mini skrót fabuły kampanii Marine.
Chciałeś mi raczej napisać, że jesteś początkującym w czytaniu ze zrozumieniem, bo to nie sztuka gadania do mikrofonu, to sztuka analizy przyjmowanych informacji.

@apparatus
Ano zobacz, co za agent. Śmieszne li to czy żałosne?