Zagrajmy w...
Agora - co to jest? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Agora - co to jest? (/showthread.php?tid=624)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Agora - co to jest? - Mandero - 28-08-2011 14:13

Ino mi osoba będąca w Agorze powiedziała, że kiedyś widziała tam CTSG pod kontem MinecraftPL, tylko nie wie czy nadal tak jest ^^.

Poza tym CTSG nie może blokować jeżeli jest materiałów z Minecrafta bo są one na zezwoleniu od samego Notcha, poza tym wątpię, aby tak robił jakby mógł. Raczej na pewno by tak nie robił ^^.

Btw. wrzućcie materiał z Bety Space Marines i weźcie go rozeklamujcie, aby stał się popularny. Zniknie dosyć szybko.


RE: Agora - co to jest? - Roofix - 28-08-2011 14:46

Dla mnie dosyć dziwne, że na takiej zasadzie blokują. To już nie kwestia praw autorskich, tylko przywileju robienia filmów na zadany temat. Robienie materiału o jakiejś grze na wyłączność.
Hmm, dla mnie to coś nie halo.


RE: Agora - co to jest? - Sakulos - 28-08-2011 14:53

Poprostu blokują for money, a zanim youtube zobaczy, ze to jest zablokowane bezprawnie, nabija sobie kase na reklamoszkach :)


RE: Agora - co to jest? - Roofix - 28-08-2011 15:00

Bezprawne blokowanie, co się robi z tym YT. Zdarza się, że administracja daje ostrzeżenie za jakiś film, tapetę, a potem się z tego wycofuje. A kilka lat temu było tam tak fajnie.


RE: Agora - co to jest? - baku10x - 28-08-2011 15:16

(28-08-2011 14:13 )Mandero Wrote:  Ino mi osoba będąca w Agorze powiedziała, że kiedyś widziała tam CTSG pod kontem MinecraftPL

Wątpię, że taka osoba ci to powiedziała. Oni raczej nie mogą tego mówić... Mało osób wie o istnieniu Agory, wielu pewnie w tej organizacji jest. Ale my zwykli youtubowicze nie wiemy kto do niej należy, jedynie "wielcy" youtubowcy moga wiedzieć kto tam jest, jeżeli oni tam są. A jeżeli byłby jakiś wyciek to by automatycznie zrobili jakąś selekcje (tak równa sie to z kosztami) ale nie mogą sobie pozwolić na rózne wycieki..

Czyli nie mogła ci taka osoba powiedzieć takiej rzeczy...


RE: Agora - co to jest? - Mandero - 28-08-2011 15:23

A co, to są już podsłuchy na skype ze Agora się dowie kto mi powiedział?


RE: Agora - co to jest? - Roofix - 28-08-2011 15:46

Mówią, że Agora jest, podobno nie ma. Pachnie mi to jakimś spiskiem na miarę "klubu największych, najbogatszych", tyle że tu statusem "bogactwa" jest liczba wyświetleń i widzów.


RE: Agora - co to jest? - ThePirat19 - 28-08-2011 17:15

Mój Boże...
Kilka spraw do wyjaśnienia....

1. Nie muszę używać tylko jednego swojego nicku :P

2. Agora ma prawo blokować wasze filmy i jest to legalne...

3. Członkowie "agory" jej twórcy i administracja NIE ma prawa udzielać jakichkolwiek informacji na temat sposobów działania oraz jej członków. Jest to objęte specjalną klauzurą w umowie...

4. Agora nie jest Bogiem... i się nie dowie ale jeżeli to członek będzie miał spore problemy...

5. Pamiętajcie że za wasze wpisy ponoście odpowiedzialność prawną (tak tylko ostrzegam)

Pozdrawiam: ThePirat19


RE: Agora - co to jest? - Mandero - 28-08-2011 17:19

Quote:5. Pamiętajcie że za wasze wpisy ponoście odpowiedzialność prawną (tak tylko ostrzegam)
Już po mnie jadą :<.


RE: Agora - co to jest? - ThePirat19 - 28-08-2011 17:20

oj... tylko tak napisałem... żeby nie było :P