Zagrajmy w...
MrCzlenson - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: MrCzlenson (/showthread.php?tid=775)

Pages: 1 2 3


RE: MrCzlenson - MrCzlenson - 28-10-2011 13:01

No cóż słowa "Wyglądasz mi na zakłamaną osobę, która nie robi filmików z przyjemności a jedynie z chęci zdobycia partnerstwa i pieniędzy." wskazują na to iż nazywasz mnie kłamcą.

I ta pogarda widzami to mnie ubodło najbardziej. Może ty to odczuwasz ale gdzie no to nie mam pojęcia zielonego.


RE: MrCzlenson - vlodek2532 - 28-10-2011 13:50

beka z tych kita psychologów typu eten lavos czy baku, którzy to znają się na ludziach.

Co do autora to beka nie ziemska. Cały czas wmawiasz sobie, że ktoś cie obraża, posądza o coś i nie wiadomo co. Nie to, żebym coś mówił ale to takie okłamywanie samego siebie.

I mam bekę jeszcze z osób, które robią filmy dla kasy a wypierają się tego. Ja tam filmów dla kasy nie robię ale nie mówię, ze te euro co przy okazji wpadnie śmierdzi komercją - chociaż będzie na gierki na steamie a zostawiam tam ostatnio sporo hajsu.


RE: MrCzlenson - MrCzlenson - 28-10-2011 13:58

A powiedz może tak nie jest. Może nie obraża ale na pewno uraża.

To tak jak ja bym powiedział że masz do dupy głos mimo że go w życiu nie słyszałem.

Edit1 I mimo że mam możliwość zarabiania na filmach to tego nie robię...


RE: MrCzlenson - vlodek2532 - 28-10-2011 14:11

(28-10-2011 13:58 )MrCzlenson Wrote:  To tak jak ja bym powiedział że masz do dupy głos mimo że go w życiu nie słyszałem.

Mów, prędzej cię wyśmieję moim do dupy głosem niż się przejmę zdaniem jakiegoś nołnejma - nie jestem dziewczynką i nie mam 12 lat, żeby płakać z tego powodu. Jesteś w internecie gdzie pełno debili, troli, idiotów i czego tylko jeszcze - a ty się przejmujesz tym, że mało co nie pójdziesz się rzucić z rzeki na most bo z mostu do rzeki to nie sztuka

Poza tym trochę źle interpretujesz zdanie ludzi


RE: MrCzlenson - MrCzlenson - 28-10-2011 14:19

Wybacz ale chyba mnie nie zrozumiałeś. Mówiąc "To tak jak ja bym powiedział że masz do dupy głos mimo że go w życiu nie słyszałem." nie miałem na myśli że faktycznie takowy posiadasz lecz chciałem zademonstrować komentarze tych "psychologów".


RE: MrCzlenson - vlodek2532 - 28-10-2011 14:27

Wybacz ale nawet jakbyś tak powiedział ja bym tak zareagował


RE: MrCzlenson - MrCzlenson - 28-10-2011 14:30

Rozumiem.